Pogoda - zachmurzenie

i

Autor: pixabay.com Najnowsze informacje pogodowe.

Boguchwała: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Boguchwale spodziewane są opady śniegu o niewielkiej intensywności, przy temperaturze wynoszącej od -1°C do -2°C, przy słabym wietrze o prędkości 4-5 km/h, z kierunkiem wiatru zmieniającym się z północno-wschodniego na północno-zachodni.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Boguchwale prognozowane jest wystąpienie opadów śniegu przez cały dzień. Temperatura wyniesie od -1°C do -2°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 4-5 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Podsumowując, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku w Boguchwale oczekiwane są opady śniegu o niskiej intensywności, przy temperaturze oscylującej wokół -1°C do -2°C. Prędkość wiatru wyniesie około 4-5 km/h, a kierunek wiatru będzie się zmieniać z północno-wschodniego na północno-zachodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni charakteryzują się podobnymi warunkami atmosferycznymi. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj przewidywane są opady śniegu, przy niskich temperaturach i niewielkiej prędkości wiatru. Jednak dzisiejsza prognoza wskazuje na nieco niższą temperaturę w porównaniu do poprzedniego dnia. Warto również zauważyć, że dzisiejsza prognoza nie uwzględnia zmiany kierunku wiatru na zachodni w porównaniu do wczorajszego dnia, kiedy wiatr wiejący z zachodu był obecny. Warto pamiętać, że słońce wzejdzie o godzinie 7:08:27 i zachodzić będzie o godzinie 15:34:09.

Pogoda rano w Boguchwale

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowana jest pogoda rano w Boguchwale. Oczekuje się lekkich opadów śniegu przy temperaturze wynoszącej -1°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Wilgotność powietrza będzie się utrzymywać na poziomie 98%. Spodziewane opady śniegu wyniosą 5.41 mm, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1003 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, która miała miejsce w piątek, 1 grudnia 2023 roku o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj w Boguchwale panowało zachmurzenie całkowite, przy temperaturze 0°C. Prędkość wiatru wynosiła 0 km/h, z kierunkiem zachodnim. Wilgotność powietrza wynosiła 92%. Nie odnotowano żadnych opadów śniegu, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1006 hPa. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza poranna prognoza pogody w Boguchwale będzie nieco bardziej mroźna, z lekkimi opadami śniegu i nieznacznymi zmianami w prędkości wiatru.

Pogoda po południu w Boguchwale

Po południu w Boguchwale, w sobotę, o godzinie 12:00 spodziewane są opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a temperatura będzie wynosić -1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra. Zachmurzenie osiągnie 100%, co oznacza, że niebo będzie całkowicie zachmurzone. Odczuwalna temperatura wyniesie -6°C. Przewiduje się opady śniegu o natężeniu 2.22 mm. Porównując prognozę pogody po południu z pogodą dzisiejszego ranka, która miała miejsce o godzinie 6:00, również w sobotę, stwierdzamy, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno rano, jak i po południu spodziewane są opady śniegu. Prędkość wiatru, temperatura, kierunek wiatru oraz jakość powietrza nie ulegną zmianie. Jednakże, opady śniegu będą nieco słabsze po południu, wynosząc 2.2 mm w porównaniu do 5.41 mm rano. Zachmurzenie pozostanie na poziomie 100%, a odczuwalna temperatura wyniesie -5°C.

Pogoda wieczorem w Boguchwale

Wieczorem w Boguchwale, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadający śnieg. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, kierując się z północnego kierunku. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 7 km/h. Temperatura spadnie do -2°C, a wilgotność powietrza wyniesie 98%. Zachmurzenie będzie na poziomie 100%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1002 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się nieznacznie zmienią. Zarówno popołudniowe jak i wieczorne dane wskazują na opady śniegu, prędkość wiatru oscyluje wokół 4-5 km/h, a temperatura utrzymuje się na poziomie -1°C. Kierunek wiatru pozostaje północno-wschodni. Jakość powietrza jest dobra. Zachmurzenie utrzymuje się na poziomie 100%. Odczuwalna temperatura wyniesie -5°C wieczorem, podczas gdy w popołudniowych godzinach wynosiła -6°C. Wniosek: Wieczorem w Boguchwale nadal będzie padać śnieg, temperatura spadnie do -2°C, a prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h. Ogólnie warunki atmosferyczne nieznacznie się zmienią w porównaniu z popołudniem.

Pogoda w nocy w Boguchwale

Prognoza pogody na noc w Boguchwale na dzisiejszą noc, czyli na niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura powietrza wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, pochodzącego z północno-zachodniego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra. Widoczność będzie ograniczona do 0 km. Spodziewane opady śniegu wyniosą 1.37 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli soboty, 2 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj również przewidywane były opady śniegu, jednak były one bardziej intensywne. Temperatura powietrza wynosiła -1°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, pochodzącego z północno-wschodniego kierunku. Jakość powietrza była oceniana jako przeciętna. Widoczność była również ograniczona do 0 km. Wczorajsze opady śniegu wyniosły 4.0 mm. Wniosek: Przewiduje się, że pogoda na noc w Boguchwale będzie nieco łagodniejsza niż wczoraj, chociaż nadal będzie to noc z opadami śniegu. Temperatura powietrza pozostanie na podobnym poziomie, jednak prędkość wiatru zmniejszy się nieznacznie. Jakość powietrza pozostanie dobra, a widoczność będzie ograniczona.