Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Brzozów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Brzozów o godzinie 21:00 spodziewane są opady śniegu przy temperaturze -3°C, przy słabym wietrze o prędkości 4 km/h z kierunku północno-zachodniego.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Brzozów prognozowana jest zmienność warunków pogodowych. Oczekuje się opadów śniegu przez większość dnia, z prędkością wiatru wynoszącą od 3 do 5 km/h. Temperatura będzie oscylować wokół zera stopni Celsjusza, a kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Podsumowując, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Brzozowie oczekuje się opadów śniegu, temperatury bliskiej zera stopni Celsjusza i umiarkowanego wiatru o prędkości do 5 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, w Brzozowie dominowało zachmurzenie całkowite, a opady śniegu występowały tylko sporadycznie. Prędkość wiatru była niższa, wynosząc od 1 do 3 km/h. Temperatura oscylowała wokół zera stopni Celsjusza, ale kierunek wiatru był bardziej zmienny. Warto również wspomnieć, że słońce wstanie o godzinie 7:06:56 i zajdzie o godzinie 15:35:01.

Pogoda rano w Brzozowie

Jutro rano w Brzozowie, w sobotę, o godzinie 6:00 prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku. Wilgotność powietrza wyniesie 97%, a opady śniegu będą sięgać 2,53 mm. Widoczność będzie ograniczona do 2 km, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1002 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, wczoraj rano w Brzozowie, w piątek o godzinie 6:00, występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -4°C, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Wiatr wiał z południowo-zachodniego kierunku. Wilgotność powietrza wynosiła 99%, a widoczność wynosiła 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. W porównaniu do poprzedniego dnia, jutro rano spodziewamy się lekkich opadów śniegu, przy nieco wyższej temperaturze i prędkości wiatru. Wilgotność powietrza będzie również nieznacznie niższa.

Pogoda po południu w Brzozowie

Pogoda w Brzozowie po południu będzie mało sprzyjająca. Prognozowane są lekkie opady śniegu, których intensywność będzie stopniowo maleć. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura powietrza utrzyma się na poziomie -1°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -5°C. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 7 km/h. Widoczność będzie ograniczona do 1 km. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, możemy zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Wczoraj również występowało zachmurzenie całkowite, temperatura powietrza oscylowała wokół 1°C, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Kierunek wiatru był północno-wschodni. Odczuwalna temperatura była taka sama jak temperatura rzeczywista. Widoczność była dobra, sięgając 10 km. Mimo pewnych podobieństw między dzisiejszą a wczorajszą pogodą, należy pamiętać, że prognozy pogody mogą być obarczone pewnym stopniem niepewności. Warto śledzić bieżące informacje meteorologiczne, aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami warunków atmosferycznych.

Pogoda wieczorem w Brzozowie

Wieczorem w Brzozowie, w sobotę, 2 grudnia 2023, spodziewane są opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura będzie wynosić -1°C. Wiatr będzie wiejący z północnego kierunku, a widoczność będzie ograniczona do 1 km. Przewiduje się pełne zachmurzenie, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1001 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem, 1 grudnia 2023, również występowały opady śniegu, jednak o łagodniejszym charakterze. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 2 km/h, a temperatura była taka sama, wynosząc -1°C. Wiatr wiał z północno-wschodniego kierunku, a widoczność była znacznie lepsza, sięgając 10 km. Obie prognozy wskazują na pełne zachmurzenie, jednak ciśnienie atmosferyczne było nieco wyższe i wynosiło 1007 hPa. Podsumowując, wieczorna pogoda w Brzozowie jest podobna do poprzedniego dnia, z wyjątkiem intensywności opadów śniegu i widoczności, które są mniej korzystne w dzisiejszej prognozie.

Pogoda w nocy w Brzozowie

Prognoza pogody na noc w Brzozowie na dzień 3 grudnia 2023 roku jest następująca. Będzie to niedziela. O godzinie 0:00 temperatura wyniesie -3°C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 97%. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Spodziewane są lekkie opady śniegu o natężeniu 0.92 mm. Widoczność będzie wynosić 0 km. W porównaniu do poprzedniej nocy, prognoza pogody na dzisiejszą noc jest podobna. Wczoraj, 2 grudnia 2023 roku, również była sobota. O godzinie 0:00 temperatura wynosiła 0°C, a wilgotność powietrza wynosiła 98%. Prędkość wiatru była taka sama - 5 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Wczorajsze opady śniegu wyniosły 4.28 mm, a widoczność wynosiła 0 km. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza nocna pogoda w Brzozowie będzie podobna do poprzedniej nocy. Oba dni charakteryzują się niską temperaturą i wilgotnością powietrza, a także występowaniem opadów śniegu.