Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Kańczuga: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Kańczuga o godzinie 21:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, przy wietrze o prędkości 3 km/h z kierunkiem północno-zachodnim.

W Kańczudze prognozowana jest pogoda na najbliższe dni. Dzisiejsza data to 2 grudnia 2023 roku, a dzień tygodnia to sobota. Przewidywane są opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -1 stopnia Celsjusza, z minimalnym spadkiem do -2 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru wyniesie od 3 do 5 km/h, z kierunkiem z północno-wschodniego na początku dnia, a później zmieniając się na północno-zachodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. Poprzedniej soboty, czyli 25 listopada 2023 roku, przewidywano lekkie opady śniegu, umiarkowane zachmurzenie oraz małe zachmurzenie. Temperatura wynosiła od -2 do 2 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wahała się od 2 do 6 km/h, z różnymi kierunkami wiatru. Warto również wspomnieć, że słońce w Kańczudze wstanie o godzinie 7:06:34 i zajdzie o godzinie 15:32:14.

Pogoda rano w Kańczudze

Jutro rano, czyli w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest pogoda w miejscowości Kańczuga. O godzinie 6:00 temperatura wyniesie -1°C, a o godzinie 9:00 również -1°C. Będzie to umiarkowana jakość powietrza. Przewiduje się lekkie opady śniegu o natężeniu 5.97 mm. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z prognozą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. W porannych godzinach, tydzień temu, temperatura wynosiła 0°C o godzinie 6:00 i 2°C o godzinie 9:00. Wtedy również było dobre jakość powietrza. Z kolei prognozowane opady śniegu wynosiły 0.16 mm. Prędkość wiatru wynosiła 6 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Widać więc, że temperatura pozostaje podobna, ale natężenie opadów śniegu jest większe w prognozie na jutro. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, a kierunek wiatru nie ulega zmianie.

Pogoda po południu w Kańczudze

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Kańczudze przewiduje opady śniegu. O godzinie 12:00 temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h z kierunku północno-wschodniego. Wilgotność powietrza będzie wynosić 98%, a ciśnienie atmosferyczne 1002 hPa. Przewidywane opady śniegu wyniosą 2.51 mm. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim tygodniem, w ostatnią sobotę po południu występowały lekkie opady śniegu. Temperatura wynosiła wtedy 1°C, a prędkość wiatru była równa 6 km/h z kierunku północno-zachodniego. Wilgotność powietrza wynosiła 79%, a ciśnienie atmosferyczne 999 hPa. Wówczas opady śniegu wyniosły 0.81 mm. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, dzisiejsza prognoza pogody w Kańczudze przewiduje podobne warunki atmosferyczne. Temperatura, prędkość wiatru, wilgotność powietrza i ciśnienie atmosferyczne są podobne w obu dniach. Różnica polega na większej ilości przewidywanych opadów śniegu dzisiaj, która wynosi 2.51 mm w porównaniu do 0.81 mm sprzed tygodnia.

Pogoda wieczorem w Kańczudze

Wieczorem w Kańczudze, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowana jest opad śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura będzie wynosić -1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego, osiągając maksymalną prędkość 7 km/h. Spodziewane opady śniegu wyniosą 1.94 mm, natomiast brak będzie opadów deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z prognozą z poprzedniego tygodnia, która dotyczyła soboty, 25 listopada 2023 roku, można zauważyć różnice. W poprzednim tygodniu o tej samej porze panowało małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -2°C. Wiatr wiejący z zachodu osiągnął maksymalną prędkość 8 km/h. Nie odnotowano opadów śniegu ani deszczu. Przyglądając się tym dwóm prognozom, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Kańczudze w dniu 2 grudnia 2023 roku będzie różna od wieczornej pogody sprzed tygodnia. W tym roku spodziewamy się opadów śniegu, podczas gdy w poprzednim tygodniu było tylko małe zachmurzenie. Temperatura również różni się o stopień, wynosząc teraz -1°C w porównaniu do -2°C sprzed tygodnia.

Pogoda w nocy w Kańczudze

Prognoza pogody na noc w miejscowości Kańczuga na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru osiągnie 6 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 1 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 13 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć różnice. Poprzednio, w nocy z 25 na 26 listopada 2023 roku, występowało umiarkowane zachmurzenie, lekkie opady śniegu oraz temperatura wynosząca 0°C. Prędkość wiatru osiągnęła 3 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Jakość powietrza była dobra, a widoczność wynosiła 1 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 7 km/h. Wnioskiem z porównania jest, że obecna nocna prognoza pogody w Kańczudze przewiduje niższą temperaturę i wyższą prędkość wiatru w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Ponadto, występują lekkie opady śniegu zamiast umiarkowanego zachmurzenia.