Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Lesko: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Lesku spodziewane są lekkie opady deszczu oraz śniegu, przy prędkości wiatru wynoszącej 1-3 km/h, temperaturze oscylującej wokół zera stopni Celsjusza i dominującym kierunku wiatru północno-wschodnim.

Prognoza pogody dla Leska na 2 grudnia 2023 roku przewiduje różnorodne warunki atmosferyczne. W ciągu dnia spodziewane są lekkie opady deszczu oraz opady śniegu. Rano temperatura wyniesie 1 stopień Celsjusza, a w nocy spadnie do -2 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru będzie wynosić od 1 do 3 km/h, z kierunkiem przeważnie północno-wschodnim. Podsumowując, w Lesku w sobotę 2 grudnia 2023 roku spodziewamy się lekkich opadów deszczu i śniegu, niskich temperatur oraz lekkiego wiatru z kierunkiem przeważnie północno-wschodnim. Porównując dzisiejszą prognozę z prognozą poprzedniego tygodnia, zauważamy, że warunki pogodowe się zmieniły. Poprzednio mieliśmy opady śniegu i lekkie opady śniegu, a teraz oczekujemy lekkich opadów deszczu i śniegu. Temperatura również się zmieniła, obecnie jest nieco cieplej niż tydzień temu. Wiatr jest słabszy niż wcześniej, a kierunek przesunął się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Wschód słońca w Lesku odbędzie się o godzinie 7:04:46, a zachód słońca o godzinie 15:34:42.

Pogoda rano w Łęsku

Prognoza pogody na sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 w miejscowości Lesko przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Przewidywane opady śniegu wyniosą 0.38 mm. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku o godzinie 6:00, można zauważyć różnice. W poprzednim tygodniu panowało umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosiła -3°C, a prędkość wiatru wynosiła 2 km/h z kierunkiem południowo-zachodnim. Widoczność była dobra, wynoszącą 10 km. Nie odnotowano opadów śniegu. W związku z powyższym można stwierdzić, że dzisiejsza prognoza pogody na rano w Łęsku przewiduje lekkie opady śniegu przy temperaturze 0°C i prędkości wiatru 1 km/h, podczas gdy tydzień temu panowało umiarkowane zachmurzenie przy temperaturze -3°C i prędkości wiatru 2 km/h.

Pogoda po południu w Łęsku

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w miejscowości Lesko jest następująca: spodziewane są lekkie opady deszczu o prędkości wiatru wynoszącej 1 km/h. Temperatura wyniesie 1°C, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Jakość powietrza będzie dobra. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a opady deszczu będą wynosić 2.53 mm. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. W poprzednim tygodniu, również w sobotę, spodziewane były opady śniegu o prędkości wiatru 2 km/h. Temperatura wynosiła wtedy -2°C, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Jakość powietrza była dobra. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a nie było zarejestrowanych opadów deszczu. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, dzisiejsza pogoda będzie mniej intensywna. Zamiast opadów śniegu, spodziewane są jedynie lekkie opady deszczu. Temperatura jest również wyższa o 3 stopnie, wynosząc 1°C. Prędkość wiatru jest niższa, a kierunek wiatru się zmienił. Mimo tych różnic, jakość powietrza jest nadal dobra. Wnioskując, dzisiejsza popołudniowa pogoda w Łęsku będzie łagodniejsza niż tydzień temu, ale nadal należy spodziewać się opadów deszczu.

Pogoda wieczorem w Łęsku

Wieczorem w Łęsku, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opad śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Temperatura spadnie do -1°C, a wilgotność powietrza sięgnie 99%. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1000 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim tygodniem, można zauważyć pewne zmiany. Tydzień temu, w sobotę, 25 listopada 2023 roku, panowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła -5°C, a wilgotność powietrza sięgała 96%. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1003 hPa. Widoczne są różnice w prognozach pogody między tym tygodniem a poprzednim. W tym tygodniu spodziewamy się opadu śniegu, podczas gdy tydzień temu było zachmurzenie całkowite. Temperatura również różni się, obecnie wynosi -1°C, podczas gdy tydzień temu było -5°C. Prędkość wiatru jest niższa w obecnej prognozie, wynosi 1 km/h, podczas gdy tydzień temu było 2 km/h. Mimo tych różnic, wilgotność powietrza jest podobna, wynosi 99% w obecnej prognozie i 96% tydzień temu. Warto być przygotowanym na opady śniegu wieczorem w Łęsku i pamiętać o niższych temperaturach.

Pogoda w nocy w Łęsku

Na noc z soboty na niedzielę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest lekka opad śniegu w miejscowości Lesko. O godzinie 21:00 temperatura wyniesie -2°C, a wilgotność powietrza osiągnie 98%. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Spodziewane opady śniegu wyniosą 7.12 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą sprzed tygodnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne są podobne. W obu przypadkach przewiduje się lekkie opady śniegu, temperatury w okolicach -2°C i wilgotność powyżej 90%. Również prędkość wiatru i kierunek wiatru są zbliżone. Jednakże, opady śniegu w dzisiejszej nocy będą nieco obfitsze, wynoszące 7.12 mm, w porównaniu do 0.18 mm sprzed tygodnia. Mieszkańcy Łęska powinni przygotować się na mroźną noc z opadami śniegu i delikatnym wiatrem. Zaleca się zachowanie ostrożności i odpowiednie ubranie się przed wyjściem na zewnątrz.