Pogoda

i

Autor: pixabay.com Najbardziej aktualna prognoza pogody.

Mielec: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Mielcu o godzinie 12:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C, przy prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h z kierunkiem północno-wschodnim.

W Mielcu, w dniu 2 grudnia 2023 roku, przewiduje się lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie około -1 stopnia Celsjusza, a prędkość wiatru będzie się utrzymywać na poziomie 4 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Podsumowując, w Mielcu w sobotę oczekiwane są opady śniegu przy temperaturze -1 stopnia Celsjusza. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj oczekiwane są opady śniegu przy temperaturze bliskiej zera stopni Celsjusza. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie różnił się nieznacznie, zmieniając się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Warto również zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:11:37 i zachodzi o godzinie 15:34:47.

Pogoda rano w Mielcu

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Mielcu oczekiwane jest opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Jakość powietrza będzie przeciętna, a widoczność wyniesie 0 km. Przewiduje się maksymalną prędkość wiatru na poziomie 11 km/h, a zachmurzenie będzie wynosić 100%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że wczoraj było zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -2°C, a prędkość wiatru była bardzo niska, tylko 1 km/h. Wiatr wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Jakość powietrza była umiarkowana, a widoczność wynosiła 10 km. Maksymalna prędkość wiatru była równa 1 km/h, a zachmurzenie wynosiło 100%. W porównaniu do poprzedniego dnia, prognoza na dzisiaj przewiduje opady śniegu, podobną temperaturę i prędkość wiatru. Zachmurzenie pozostaje na tym samym poziomie.

Pogoda po południu w Mielcu

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Mielcu przewiduje opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1004 hPa, a zachmurzenie będzie wynosić 100%. Przewiduje się opady śniegu o natężeniu 3.86 mm. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 10 km/h. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, stwierdzamy, że warunki atmosferyczne pozostaną takie same. Zarówno rano, jak i po południu, oczekuje się opadów śniegu przy temperaturze -1°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 5 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a maksymalna prędkość wiatru pozostanie na poziomie 10 km/h. Warto zauważyć, że jakość powietrza rano była oceniana jako "umiarkowana", jednak nie ma informacji o jakości powietrza po południu. Widoczność w obu przypadkach wynosi 0 km. Podsumowując, prognoza pogody na popołudnie w Mielcu wskazuje na kontynuację opadów śniegu i stabilne warunki atmosferyczne w porównaniu z poranną pogodą.

Pogoda wieczorem w Mielcu

Wieczorem w Mielcu, w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadająca śniegu pogoda. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -2 °C. Wiatr będzie wiejący z północnego kierunku, a wilgotność powietrza osiągnie 98%. Przewiduje się również maksymalną prędkość wiatru na poziomie 9 km/h, a zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, która również charakteryzuje się opadającym śniegiem, można zauważyć niewielkie zmiany. Prędkość wiatru zmniejszy się z 5 km/h na 4 km/h, a temperatura pozostanie bez zmian, wynosząc -1 °C. Kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni, a zachmurzenie będzie wynosić 100%. Ciśnienie atmosferyczne nieznacznie spadnie z 1004 hPa na 1003 hPa. Opady śniegu wyniosą 4.05 mm o godzinie 12:00 i 3.86 mm o godzinie 15:00. Maksymalna prędkość wiatru pozostanie na poziomie 10 km/h. Podsumowując, wieczorem w Mielcu oczekuje nas opadający śnieg przy prędkości wiatru 4 km/h, temperaturze -2 °C i wilgotności powietrza 98%. Porównując z popołudniem, nie przewiduje się znaczących zmian w warunkach pogodowych.

Pogoda w nocy w Mielcu

Prognoza pogody na noc w Mielcu na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Jakość powietrza będzie dobra, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1012 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę z poprzednią nocą, wczoraj również spodziewano się opadów śniegu. Temperatura wynosiła -1°C, a prędkość wiatru wynosiła 4 km/h. Kierunek wiatru był północno-wschodni. Jakość powietrza była przeciętna, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. Wnioskiem z porównania prognoz jest to, że zarówno dzisiejsza, jak i poprzednia noc w Mielcu będą charakteryzować się podobnymi warunkami pogodowymi, z lekkimi opadami śniegu i niskimi temperaturami.