Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Nisko: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek w Nisku będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, umiarkowanym wiatrem o prędkości 4 km/h i temperaturą wynoszącą od -6°C do -3°C.

Prognoza pogody dla miejscowości Nisko na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje zmienne warunki atmosferyczne. Oczekuje się całkowitego zachmurzenia przez większość dnia, które stopniowo zmniejszy się do niewielkiego i małego zachmurzenia pod koniec dnia. Prędkość wiatru utrzyma się na niskim poziomie, osiągając maksymalnie 4 km/h. Temperatura wyniesie od -6°C do -3°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, zauważamy, że warunki atmosferyczne uległy pewnym zmianom. Wczorajszego wieczoru panowało całkowite zachmurzenie, które stopniowo zmniejszyło się do umiarkowanego zachmurzenia podczas porannych godzin. Prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 3 km/h, a temperatura wynosiła od -7°C do -6°C. Kierunek wiatru zmienił się z południowo-wschodniego na południowo-zachodni. Warto również wspomnieć, że słońce w Nisku wzejdzie o godzinie 7:13:53 i zajdzie o godzinie 15:29:24.

Pogoda rano w Nisku

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Nisku spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, ale odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -11°C. Wilgotność powietrza sięgnie 87%. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli z poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne zmiany. Dzisiaj rano było umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy jutro o tej samej porze spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie i wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie nadal południowo-wschodni. Temperatura również wzrośnie nieznacznie i wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Wilgotność powietrza zmniejszy się nieznacznie i wyniesie 83%. Maksymalna prędkość wiatru spadnie do 7 km/h, a widoczność pozostanie na poziomie 10 km. Wnioskiem jest to, że jutro rano w Nisku spodziewane jest większe zachmurzenie niż dzisiaj, ale temperatura będzie nieco wyższa. Prędkość wiatru i kierunek będą podobne, a wilgotność powietrza nieznacznie się zmniejszy.

Pogoda po południu w Nisku

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Nisku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. O godzinie 15:00 temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wyniesie 94%. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, możemy zauważyć, że warunki będą podobne. Wczoraj, o tej samej porze, mieliśmy umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosiła -4°C, a prędkość wiatru była równie niska, wynosząc 2 km/h. Kierunek wiatru był południowo-zachodni. Wilgotność powietrza wyniosła 86%. Jakość powietrza była również oceniona jako umiarkowana. Wnioskując z powyższych danych, możemy przewidzieć, że popołudnie w Nisku będzie podobne do poprzedniego dnia. Będzie umiarkowane zachmurzenie, temperatura utrzyma się na poziomie -4°C, a prędkość wiatru nieznacznie wzrośnie do 3 km/h. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność powietrza wyniesie 94%.

Pogoda wieczorem w Nisku

Wieczorem we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, w Nisku oczekiwane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -5°C, a wilgotność powietrza wyniesie 94%. Nie są przewidziane opady deszczu. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła będzie 7 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, zauważamy podobne warunki atmosferyczne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj wieczorem oczekiwane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Temperatura jednak nieznacznie wzrosła, osiągając -5°C dzisiaj w porównaniu do -9°C wczoraj. Wilgotność powietrza wynosiła 94% dzisiaj i 96% wczoraj. Nie odnotowano opadów deszczu zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 7 km/h dzisiaj, podczas gdy wczoraj było to 5 km/h. W sumie, prognoza pogody na wieczór w Nisku jest podobna do wieczornej pogody poprzedniego dnia, z niewielkimi różnicami w temperaturze i maksymalnej prędkości wiatru.

Pogoda w nocy w Nisku

Prognoza pogody na noc w Nisku wygląda następująco. W dniu 6 grudnia 2023 roku, w środę, o godzinie 3:00 prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić -7 °C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a wilgotność wyniesie 93%. Widoczność będzie dobra, około 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w nocy wyniesie 5 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj, 5 grudnia 2023 roku, również o godzinie 3:00, prognozowane było zachmurzenie całkowite. Jednak prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a temperatura była nieco wyższa, wynosząca -5 °C. Kierunek wiatru był południowo-wschodni. Jakość powietrza była dobra, a wilgotność wynosiła 87%. Widoczność była również dobra, około 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w tamtej nocy wyniosła 10 km/h. Wniosek na podstawie porównania prognoz pogody w Nisku na dwie kolejne noce wskazuje na podobne warunki atmosferyczne, z niewielkimi różnicami. Temperatura spadnie o 1 stopień, a prędkość wiatru będzie nieco niższa. Jakość powietrza i widoczność pozostaną na podobnym poziomie.