Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody zapowiadają na dziś opady deszczu.

Przemyśl: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.10.2023

2023-10-02 6:00

W poniedziałek, 2 października 2023 roku, w Przemyślu o godzinie 9:00 oczekiwane jest małe zachmurzenie, temperatura wyniesie 18°C, a wiatr będzie wiał z kierunku zachodniego z prędkością 3 km/h.

W dniu 2 października 2023 r. w Przemyślu możemy spodziewać się różnych warunków pogodowych. Na początku dnia, o godzinie 6:00, przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, przy prędkości wiatru wynoszącej 2 km/h. Temperatura wyniesie 13°C, a kierunek wiatru będzie zachodni. W ciągu dnia zachmurzenie będzie się stopniowo zwiększać. O godzinie 9:00 przewiduje się małe zachmurzenie, a temperatura wzrośnie do 18°C. Prędkość wiatru zwiększy się do 3 km/h, utrzymując kierunek zachodni. W południe, o godzinie 12:00, umiarkowane zachmurzenie będzie dominować na niebie. Temperatura pozostanie na poziomie 18°C, a prędkość wiatru wzrośnie do 4 km/h. Kierunek wiatru nadal będzie zachodni. Podczas popołudniowych godzin, od 15:00 do 18:00, przewiduje się umiarkowane zachmurzenie. Temperatura utrzyma się na poziomie 18°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2-3 km/h. Kierunek wiatru zmieni się na południowo-zachodni. W nocy, o godzinie 21:00, umiarkowane zachmurzenie nadal będzie dominować. Temperatura spadnie do 13°C, a prędkość wiatru wyniesie 3 km/h. Kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. Podsumowując, w dniu 2 października 2023 r. w Przemyślu spodziewamy się umiarkowanego zachmurzenia i temperatury oscylującej wokół 14-18°C. Prędkość wiatru będzie się utrzymywać na poziomie 2-4 km/h, a kierunek wiatru będzie głównie zachodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć kilka różnic. Temperatura w dzisiejszej prognozie jest nieco niższa niż w poprzednim tygodniu, gdzie osiągała ona 15-21°C. Ponadto, w dzisiejszej prognozie przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy w poprzednim tygodniu dominowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje podobna, oscylując wokół 2-4 km/h, ale kierunek wiatru uległ zmianie z wschodniego na zachodni. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 6:27, a zachód o 18:09.

Pogoda rano w Przemyślu

Jutro rano, czyli w poniedziałek, 2 października 2023 roku, w Przemyślu o godzinie 6:00 oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić 13°C. Wiatr będzie wiał z zachodu, a widoczność będzie wynosić 10 km. Wilgotność powietrza osiągnie poziom 70%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. Tydzień temu, 25 września, o godzinie 9:00, również w poniedziałek, Przemyśl był ogarnięty całkowitym zachmurzeniem. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a temperatura wynosiła 18°C. Wiatr wiał z wschodu, a wilgotność powietrza wynosiła 81%. Widoczność była równie dobra, wynosząca 10 km. Możemy zauważyć, że obecna prognoza pogody na jutro przewiduje mniejsze zachmurzenie, niż miało to miejsce tydzień temu. Prędkość wiatru jest również niższa, a temperatura niższa o 5 stopni. Kierunek wiatru również uległ zmianie, obecnie wieje z zachodu. Wilgotność powietrza jest niższa o 11%. Mimo tych różnic, widoczność pozostaje na tym samym poziomie, wynosząc 10 km. Wniosek: Jutro rano w Przemyślu spodziewamy się umiarkowanego zachmurzenia, niższej prędkości wiatru, niższej temperatury i niższej wilgotności powietrza w porównaniu do porannej pogody sprzed tygodnia. Jednakże, widoczność pozostaje na tym samym poziomie.

Pogoda po południu w Przemyślu

W dniu 2 października 2023 roku, w poniedziałek, po południu w Przemyślu prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie około 18 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosić 17 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, pochodzącego z zachodu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1025 hPa, a widoczność będzie wynosić 10 km. Wilgotność powietrza osiągnie poziom 51%. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne są podobne. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, o tej samej porze prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wynosiła 21 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura była taka sama. Prędkość wiatru była minimalnie wyższa w poprzednim tygodniu, osiągając 4 km/h. Kierunek wiatru był wschodni, podczas gdy dzisiaj będzie zachodni. Ciśnienie atmosferyczne było podobne, wynosząc 1025 hPa w obu przypadkach. Widoczność i wilgotność powietrza były również identyczne, wynosząc odpowiednio 10 km i 69%. Mimo pewnych różnic, można stwierdzić, że dzisiejsza pogoda po południu w Przemyślu będzie podobna do tej sprzed tygodnia.

Pogoda wieczorem w Przemyślu

Wieczorem w Przemyślu, dnia 2 października 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w poniedziałek, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura wyniesie 14 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosić 13 stopni Celsjusza. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1024 hPa. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w poniedziałek, 25 września 2023 roku, stwierdzamy, że dzisiejsza prognoza zakłada większe zachmurzenie. Poprzedniego tygodnia prognozowano małe zachmurzenie. Prędkość wiatru była niższa i wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Temperatura była wyższa i wynosiła 17 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura była taka sama. Jakość powietrza była dobra, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1026 hPa. Nie przewidywano również opadów deszczu. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Przemyślu jest bardziej zachmurzona niż tydzień temu, temperatura jest niższa, a prędkość wiatru jest nieznacznie wyższa.

Pogoda w nocy w Przemyślu

Prognoza pogody na noc w miejscowości Przemyśl na dzień 3 października 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie 13°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, wiejącego z kierunku południowo-zachodniego. Maksymalna prędkość wiatru w tej nocy będzie wynosić 7 km/h. Widoczność w tym okresie wyniesie 10 km, a wilgotność powietrza osiągnie poziom 76%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego tygodnia, można zauważyć różnice. W poprzednim tygodniu, w nocy z 25 na 26 września 2023 roku, przewidywane było niewielkie zachmurzenie. Temperatura wynosiła wtedy 17°C, a prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, wiejącego z kierunku południowo-wschodniego. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 2 km/h. Widoczność wynosiła 10 km, a wilgotność powietrza osiągnęła poziom 97%. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że temperatura spadła o 4°C, natomiast wilgotność powietrza zmniejszyła się o 21%. Ponadto, w dzisiejszej prognozie nie ma informacji o niewielkim zachmurzeniu, które wystąpiło tydzień temu. Zamiast tego, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. W związku z tym, można stwierdzić, że dzisiejsza nocna pogoda w Przemyślu będzie nieco chłodniejsza i mniej wilgotna niż tydzień temu, z umiarkowanym zachmurzeniem zamiast niewielkiego zachmurzenia.