Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Przemyśl: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Przemyślu prognozowane są opady śniegu o niewielkiej intensywności, przy temperaturze wynoszącej od 0°C do -1°C, przy prędkości wiatru oscylującej w granicach 2-5 km/h, z kierunkiem wiatru głównie z północno-wschodniego.

W Przemyślu w najbliższą sobotę, 2 grudnia 2023 roku, spodziewane są opady śniegu przez cały dzień. Temperatura wyniesie od 0 do -1 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru będzie niewielka, oscylująca w granicach 2-5 km/h. Kierunek wiatru będzie przeważnie północno-wschodni, z wyjątkiem wieczoru, kiedy zmieni się na północno-zachodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie te dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Wczoraj również było lekkie zachmurzenie i opady śniegu. Temperatura oscylowała w granicach -1 do 1 stopnia Celsjusza, podobnie jak dzisiaj. Prędkość wiatru była niewielka i kierunek wiatru różnił się nieznacznie. Warto również zaznaczyć, że słońce w Przemyślu wstanie o godzinie 7:04:13, a zaśnie o godzinie 15:31:35.

Pogoda rano w Przemyślu

Jutro rano w Przemyślu, dnia 2 grudnia 2023 roku, spodziewamy się lekkich opadów śniegu. Temperatura wyniesie 0 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza sięgnie 98%. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Jakość powietrza będzie dobra. Odczuwalna temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, 1 grudnia 2023 roku, zauważamy pewne różnice. Dzisiaj o tej samej porze spodziewamy się lekkich opadów śniegu, podczas gdy wczoraj było całkowite zachmurzenie. Temperatura jest taka sama - 0 stopni Celsjusza. Wilgotność powietrza w obu dniach wynosi 98% i 99% odpowiednio. Prędkość wiatru jest również podobna - 4 km/h dzisiaj i 1 km/h wczoraj. Kierunek wiatru różni się, dzisiaj jest on północno-wschodni, a wczoraj południowo-zachodni. Jakość powietrza jest dobra w obu dniach. Odczuwalna temperatura wynosi -5 stopni Celsjusza dziś i -1 stopień Celsjusza wczoraj.

Pogoda po południu w Przemyślu

Dzisiaj po południu w Przemyślu prognozowane są opady śniegu. O godzinie 12:00 temperatura wyniesie 0°C, a prędkość wiatru będzie wynosiła 3 km/h. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego. Widoczność będzie ograniczona do 1 km, a wilgotność powietrza wyniesie 99%. Zachmurzenie będzie wynosiło 100%. Odczuwalna temperatura będzie wynosiła -4°C. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, o godzinie 6:00 również spodziewane są opady śniegu. Temperatura rano wynosiła 0°C, a prędkość wiatru wynosiła 4 km/h. Wiatr wiał z kierunku wschodniego. Jakość powietrza była dobra, a wilgotność powietrza wynosiła 98%. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 10 km/h. Odczuwalna temperatura rano wynosiła -5°C. Widzimy, że zarówno rano, jak i po południu panują podobne warunki pogodowe w Przemyślu. Temperatura utrzymuje się na poziomie 0°C, a opady śniegu są obecne zarówno rano, jak i po południu. Prędkość wiatru jest niewielka i wynosi 3 km/h po południu oraz 4 km/h rano. Kierunek wiatru również pozostaje podobny, zmieniając się z wschodniego na północno-wschodni. Widoczność i wilgotność powietrza są również podobne. Zachmurzenie utrzymuje się na poziomie 100% przez cały dzień. W związku z tym, można oczekiwać, że warunki pogodowe w Przemyślu po południu będą podobne do tych, które miały miejsce rano.

Pogoda wieczorem w Przemyślu

Wieczorem w Przemyślu, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest opadająca śnieżyca. Prędkość wiatru wynosić będzie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -1°C, a maksymalna prędkość wiatru będzie sięgać 5 km/h. Oczekiwane opady śniegu wyniosą 2.91 mm, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1001 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno popołudniem, jak i wieczorem oczekuje się opadów śniegu. Prędkość wiatru pozostanie niska, oscylując wokół 2-3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura utrzyma się na poziomie 0°C, a widoczność oraz wilgotność będą wynosić 1 km i 99% odpowiednio. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a odczuwalna temperatura wyniesie -3°C do -4°C. Przemyśl wieczorem będzie nadal oblegany przez opady śniegu, a warunki atmosferyczne pozostaną stabilne, podobne do tych, które panowały w popołudniowych godzinach tego samego dnia.

Pogoda w nocy w Przemyślu

Prognoza pogody na noc w Przemyślu na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -2°C, a prędkość wiatru wyniesie 6 km/h z północno-zachodniego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 1 km. Maksymalna prędkość wiatru zostanie osiągnięta na poziomie 12 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się nieznacznie pogorszyły. Wczoraj również występowały opady śniegu, jednak były one nieco intensywniejsze. Temperatura była na tym samym poziomie, wynosząc 0°C, ale prędkość wiatru była nieco mniejsza i wynosiła 5 km/h z północno-wschodniego kierunku. Jakość powietrza była wówczas umiarkowana, a widoczność wynosiła 0 km. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła wtedy 11 km/h. Wniosek: Nocna pogoda w Przemyślu na dzień 3 grudnia 2023 roku będzie podobna do poprzedniej nocy, ale z nieco mniejszymi opadami śniegu. Warunki atmosferyczne utrzymają się na stabilnym poziomie, zapewniając dobrą jakość powietrza i ograniczoną widoczność. Mieszkańcy powinni przygotować się na zimne temperatury i delikatne opady śniegu.