Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Rudnik nad Sanem: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Rudnik nad Sanem o godzinie 9:00 prognozowane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C, przy prędkości wiatru wynoszącej 6 km/h z kierunkiem północno-wschodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 r. w miejscowości Rudnik nad Sanem prognozowana jest lekka śnieżyca. Temperatura będzie wynosić -1°C przez cały dzień. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-6 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda będzie bardziej mroźna. Wczoraj było zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -2°C, a prędkość wiatru była niższa, oscylując w granicach 1-2 km/h. Kierunek wiatru również różni się, wczoraj był północno-wschodni, a dzisiaj jest północno-wschodni. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:09:12 i zajdzie o godzinie 15:30:58.

Pogoda rano w Rudniku nad Sanem

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Rudniku nad Sanem oczekiwane są opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku. Wilgotność powietrza wyniesie 98%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1005 hPa. Prognoza na poranek w Rudniku nad Sanem jest podobna do poprzedniego dnia. W piątek, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano również panowało zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura wynosiła -3°C, a prędkość wiatru była minimalna - tylko 1 km/h. Kierunek wiatru był zachodni. Wilgotność powietrza wynosiła 98%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. Mimo że temperatura pozostaje na podobnym poziomie, w sobotę spodziewane są opady śniegu, podczas gdy w piątek nie było opadów. Prędkość wiatru również wzrośnie nieznacznie z 1 km/h do 5 km/h. Wilgotność powietrza pozostanie na podobnym poziomie, a ciśnienie atmosferyczne minimalnie spadnie z 1006 hPa do 1005 hPa. Wnioskując, poranna pogoda w Rudniku nad Sanem będzie podobna do poprzedniego dnia, ale ze względu na opady śniegu warunki będą nieco bardziej surowe.

Pogoda po południu w Rudniku nad Sanem

Na dzisiejsze popołudnie w Rudniku nad Sanem prognozowana jest opadająca śnieżyca. Temperatura wyniesie -1°C, a temperatura odczuwalna będzie wynosić -6°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 5 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1003 hPa. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, rano również występowała opadająca śnieżyca. Temperatura i temperatura odczuwalna pozostają bez zmian, wynosząc odpowiednio -1°C i -6°C. Prędkość wiatru minimalnie spadła z 6 km/h na 5 km/h, utrzymując kierunek północno-wschodni. Wilgotność wynosiła 97% rano, jednak nie podano dokładnych danych na popołudnie. Opady śniegu w mm wynosiły 4.19 rano, a opady deszczu nie występowały. Ciśnienie atmosferyczne minimalnie spadło z 1004 hPa na 1003 hPa. Wnioskując, prognozowana pogoda po południu w Rudniku nad Sanem będzie podobna do pogody rano, z niewielkimi różnicami w prędkości wiatru i wilgotności. Należy spodziewać się opadów śniegu, niskiej temperatury i umiarkowanej jakości powietrza.

Pogoda wieczorem w Rudniku nad Sanem

Wieczorem w Rudniku nad Sanem, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadająca śnieżyca. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -2°C. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, również obserwujemy opadający śnieg. Jednak prędkość wiatru pozostanie taka sama - 5 km/h. Temperatura będzie wynosić -1°C, a kierunek wiatru będzie nadal północno-wschodni. Jakość powietrza poprawi się z umiarkowanej na dobrą. Zachmurzenie pozostanie na poziomie 100%. Odczuwalna temperatura wyniesie -6°C. Wnioskując, wieczorna pogoda w Rudniku nad Sanem nieznacznie się zmieni. Nadal możemy spodziewać się opadów śniegu, choć prędkość wiatru będzie nieco niższa. Temperatura pozostanie na podobnym poziomie, ale jakość powietrza się poprawi. Zachmurzenie będzie nadal pełne, a odczuwalna temperatura nieznacznie spadnie.

Pogoda w nocy w Rudniku nad Sanem

Prognoza pogody na noc w Rudniku nad Sanem na dzień 3 grudnia 2023 roku jest następująca: o godzinie 3:00 w niedzielę spodziewane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -2°C. Wiatr będzie wieść z północno-zachodniej strony. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a widoczność będzie ograniczona do 0 km. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj o godzinie 3:00 spodziewane były opady śniegu. Jednakże dzisiejsze opady będą nieco słabsze niż wczorajsze. Prędkość wiatru jest również podobna, wynosząca 6 km/h. Temperatura pozostaje na stałym poziomie -2°C. Kierunek wiatru zmienił się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Zachmurzenie i widoczność są identyczne - 100% i 0 km odpowiednio. Miejscowość Rudnik nad Sanem może spodziewać się kolejnej nocy z opadami śniegu, lecz o słabszym natężeniu niż poprzedniej nocy. Prędkość wiatru oraz temperatura pozostaną na podobnym poziomie. Noc będzie nadal bardzo pochmurna, a widoczność będzie ograniczona.