Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Rzeszów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023, w Rzeszowie przewiduje się małe zachmurzenie, temperatura wyniesie od -2°C do -7°C, prędkość wiatru będzie oscylować między 2 a 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

Prognoza pogody dla Rzeszowa na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje różne warunki atmosferyczne w ciągu dnia. Rano o godzinie 6:00 oczekiwane jest małe zachmurzenie, które stopniowo przekształci się w umiarkowane zachmurzenie o godzinie 9:00. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h z kierunku południowo-wschodniego. W ciągu dnia zachmurzenie będzie stopniowo narastać, osiągając poziom zachmurzenia całkowitego o godzinie 12:00. Temperatura wyniesie wtedy 0°C, a prędkość wiatru wzrośnie do 4 km/h, nadal z kierunku południowo-wschodniego. Po południu o godzinie 15:00 spodziewane jest niewielkie zachmurzenie, które utrzyma się do wieczora. Temperatura spadnie do -5°C, a prędkość wiatru zmniejszy się do 2 km/h. Kierunek wiatru pozostanie bez zmian - południowy. Podsumowując, prognoza pogody dla Rzeszowa na 5 grudnia 2023 roku przewiduje zmienne warunki atmosferyczne, począwszy od małego zachmurzenia rano, przez zachmurzenie całkowite w południe, aż do niewielkiego zachmurzenia po południu. Temperatura będzie oscylować wokół -4°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-4 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj było umiarkowane zachmurzenie rano, które przekształciło się w niewielkie zachmurzenie w ciągu dnia. Temperatura wynosiła wtedy -6°C, a prędkość wiatru wynosiła 2-4 km/h. Kierunek wiatru również uległ zmianie, z południowo-zachodniego na południowy.

Pogoda rano w Rzeszowie

Prognoza pogody na dzisiaj rano w Rzeszowie, wtorek, 5 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie około 88%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano panowało umiarkowane zachmurzenie, a dziś przewiduje się zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynoszącym około 3 km/h. Temperatura również nieznacznie wzrośnie, osiągając około -1°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza minimalnie się zmniejszy, osiągając około 86%. Widoczność nie ulegnie zmianie i będzie wynosić 10 km. Wniosek z porównania dzisiejszej prognozy pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia w Rzeszowie jest taki, że możemy spodziewać się większego zachmurzenia i nieznacznego wzrostu temperatury.

Pogoda po południu w Rzeszowie

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Rzeszowie wygląda następująco. Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00 przewiduje się niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura spadnie do -5°C. Wiatr będzie wiejący z południowego kierunku. Jakość powietrza utrzyma się na dobrym poziomie, a wilgotność wyniesie około 93%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj również występowało niewielkie zachmurzenie, jednak temperatura była niższa, sięgając -8°C. Prędkość wiatru wynosiła około 3 km/h, a wiatr wiał z południowo-zachodniego kierunku. Jakość powietrza była oceniana jako umiarkowana, a wilgotność wynosiła około 92%. Następny tydzień może przynieść różnice w warunkach atmosferycznych, dlatego zaleca się regularne śledzenie prognozy pogody.

Pogoda wieczorem w Rzeszowie

Wieczorem w Rzeszowie, dnia 5 grudnia 2023 r., o godzinie 18:00, prognozowane jest niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -6°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1018 hPa. Widoczność w okolicy będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 r., można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Wczoraj wieczorem panowało małe zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj. Prędkość wiatru wynosiła wczoraj 4 km/h, a kierunek wiatru był południowy. Temperatura wczoraj wynosiła -5°C. Jakość powietrza była również umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1023 hPa. Widoczność wczorajszego wieczoru wynosiła 10 km. Mimo drobnych różnic w temperaturze i kierunku wiatru, generalnie można oczekiwać podobnych warunków pogodowych wieczorem w Rzeszowie zarówno dzisiaj, jak i wczoraj.

Pogoda w nocy w Rzeszowie

Prognoza pogody na noc w Rzeszowie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura spadnie do -7°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie 92%, a zachmurzenie sięgnie 18%. Widoczność będzie dobra, osiągając 10 km. Maksymalna prędkość wiatru nie przekroczy 2 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Poprzedniej nocy w Rzeszowie było małe zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a temperatura wynosiła -7°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniosła 92%, a zachmurzenie sięgnęło 30%. Widoczność była dobra, osiągając 10 km. Maksymalna prędkość wiatru nie przekroczyła 2 km/h. W porównaniu do poprzedniej nocy, prognoza na dzisiejszą noc przewiduje niewielkie zachmurzenie z minimalnym wzrostem zachmurzenia i minimalnym spadkiem temperatury. Prędkość wiatru oraz pozostałe parametry pozostają na podobnym poziomie. Mieszkańcy Rzeszowa mogą spodziewać się spokojnej i chłodnej nocy z minimalnymi zmianami warunków atmosferycznych.