Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Tyczyn: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023, w Tyczynie będzie zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -7°C do -4°C, prędkość wiatru będzie wynosić 2-4 km/h, a wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku.

W Tyczynie, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zmieniająca się pogoda. Rano oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, które stopniowo zmniejszy się do umiarkowanego zachmurzenia w ciągu dnia. Wieczorem spodziewane jest małe zachmurzenie, które stopniowo przechodzi w niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru będzie się utrzymywać na niskim poziomie, oscylując w granicach 2-4 km/h. Kierunek wiatru głównie południowo-wschodni. Temperatura będzie niska, oscylując w granicach -7°C do -4°C w ciągu dnia. Wieczorem spodziewane są jeszcze niższe temperatury, sięgające -7°C. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda będzie bardziej zmienna. Wczoraj było bezchmurne niebo, a dzisiaj oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, umiarkowane i małe zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostanie podobna, ale kierunek wiatru zmieni się z południowego na południowo-wschodni. Temperatury będą podobne, ale dzisiaj spodziewane są nieco niższe wartości. Warto zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:11:53 i zachodzi o godzinie 15:32:15.

Pogoda rano w Tyczynie

Prognoza pogody na dzisiaj rano w Tyczynie, wtorek, 5 grudnia 2023, przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -9°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wyniesie 88%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa. Porównując dzisiejszą poranną pogodę z poranną pogodą poprzedniego dnia, 4 grudnia 2023, można zauważyć różnice. Wczoraj rano w Tyczynie było małe zachmurzenie, a temperatura wynosiła -13°C, odczuwalna temperatura wynosiła -18°C. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Wilgotność powietrza wynosiła 93%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1027 hPa. Wnioskiem jest, że dzisiejsza poranna pogoda w Tyczynie będzie bardziej zachmurzona niż wczoraj, a temperatura będzie nieco wyższa. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostaną podobne.

Pogoda po południu w Tyczynie

Wtorek po południu w Tyczynie przyniesie umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Temperatura wyniesie 0°C, ale odczuwalna temperatura będzie wynosić -4°C. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność sięgnie 82%. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że pogoda się zmieniła. Wczoraj było bezchmurne niebo, niewielkie zachmurzenie i prędkość wiatru wynosiła 3 km/h. Temperatura wynosiła -7°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -12°C. Jakość powietrza była dobra, a wilgotność sięgała 92%. W porównaniu z wczorajszym dniem, dzisiejszy wieczór będzie nieco cieplejszy, ale wilgotność będzie wyższa. Zachmurzenie jest również różne, ponieważ dzisiaj spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy wczoraj było niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostaje podobna, a jakość powietrza jest nadal dobra. Wnioskując, dzisiejszy wieczór w Tyczynie będzie umiarkowanie zachmurzony, z temperaturą wynoszącą 0°C. Prędkość wiatru będzie niewielka, a jakość powietrza dobra. Wilgotność będzie wynosić około 82%.

Pogoda wieczorem w Tyczynie

Wieczorem w Tyczynie, dnia 5 grudnia 2023 roku, czyli we wtorek, o godzinie 18:00, prognozowane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -7°C, a wilgotność powietrza sięgnie 91%. Zachmurzenie wyniesie około 28%. Jakość powietrza będzie określana jako umiarkowana. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorem poprzedniego dnia, czyli z 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj wieczorem oczekiwane jest małe zachmurzenie. Jednak dzisiaj prędkość wiatru jest niższa, wynosząca 2 km/h, podczas gdy wczoraj osiągała 4 km/h. Temperatura dzisiaj będzie niższa, wynosząca -7°C, w porównaniu do -5°C wczoraj. Kierunek wiatru również się zmienił z południowego na południowo-wschodni. Wilgotność powietrza jest minimalnie wyższa dzisiaj, wynosząca 91%, w porównaniu do 89% wczoraj. Zachmurzenie jest nieznacznie niższe dzisiaj, wynoszące 28%, w porównaniu do 35% wczoraj. Jakość powietrza jest dzisiaj określana jako umiarkowana, podczas gdy wczoraj była dobra. Nie przewiduje się opadów deszczu zarówno dzisiaj, jak i wczoraj wieczorem.

Pogoda w nocy w Tyczynie

Prognoza pogody na noc w Tyczynie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -9°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -12°C. Wilgotność powietrza osiągnie poziom 94%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć różnice. Wczoraj wieczorem w Tyczynie występowało zachmurzenie całkowite, podobnie jak dzisiaj, jednak prędkość wiatru była nieco wyższa i wynosiła 4 km/h. Temperatura wynosiła wtedy -4°C, a odczuwalna temperatura -10°C. Wilgotność powietrza była nieznacznie niższa i wynosiła 87%. Wniosek: Przewidujemy, że dzisiejsza noc w Tyczynie będzie nieco chłodniejsza niż noc poprzedniego dnia, jednak różnice w pogodzie będą niewielkie. Warto zabrać ze sobą odpowiednie ubranie, aby być przygotowanym na niskie temperatury.