Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Zagórz: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

Prognoza pogody dla Zagórza na środę, 6 grudnia 2023 r., przewiduje małe zachmurzenie o prędkości wiatru 2 km/h, temperaturze -6°C oraz kierunku wiatru południowo-wschodnim.

Dzisiejsza prognoza pogody dla miejscowości Zagórz przewiduje różne warunki atmosferyczne w ciągu dnia. Temperatura będzie się utrzymywać na poziomie od -6°C do 2°C, a prędkość wiatru nie przekroczy 2 km/h. Zachmurzenie będzie zmiennie, od małego do całkowitego. Podsumowanie: Dzisiejsza pogoda w Zagórzu będzie charakteryzować się zmiennym zachmurzeniem. Rano spodziewane jest małe zachmurzenie, które stopniowo przechodzi w umiarkowane zachmurzenie wczesnym popołudniem. Pod koniec dnia oczekiwane jest całkowite zachmurzenie. Temperatura oscyluje wokół -6°C, ale wzrośnie do 2°C w południe. Prędkość wiatru nie przekroczy 2 km/h i będzie wiał głównie z południowo-wschodniego kierunku. Porównanie z poprzednim dniem: Dzisiejsza prognoza pogody różni się od pogody poprzedniego dnia. Wczoraj było całkowite zachmurzenie przez większość dnia, podczas gdy dzisiaj zachmurzenie będzie zmiennie. Temperatura była podobna, oscylując wokół -4°C, ale dzisiaj spodziewamy się niższych temperatur w porównaniu do wczorajszego popołudnia. Prędkość wiatru będzie podobna, nie przekraczając 2 km/h, a kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Dodatkowe informacje: Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:10:14, a zachód słońca o godzinie 15:32:51.

Pogoda rano w Zagórzu

Jutro rano, tj. w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -6 °C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza utrzyma się na umiarkowanym poziomie, a widoczność wyniesie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 1 km/h. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli wtorkiem, dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że obie prognozy zakładają zachmurzenie całkowite. Jednak prędkość wiatru w jutrzejszej prognozie jest niższa, wynosząca jedynie 1 km/h w porównaniu do 2 km/h z dnia poprzedniego. Temperatura również różni się, ponieważ jutro rano spodziewana jest wartość -6 °C, podczas gdy dzisiaj rano wyniosła 0 °C. Kierunek wiatru pozostaje podobny, czyli południowo-wschodni. Jakość powietrza utrzymuje się na umiarkowanym poziomie zarówno dzisiaj, jak i jutro, a widoczność wynosi 10 km w obu przypadkach. Maksymalna prędkość wiatru jutro będzie wynosić 1 km/h, podczas gdy dzisiaj wyniosła 2 km/h.

Pogoda po południu w Zagórzu

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Zagórzu jest następująca: o godzinie 12:00 temperatura wyniesie 2°C, odczuwalna temperatura również 2°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Zachmurzenie będzie całkowite, osiągając 100%. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj o tej samej porze temperatura wynosiła -4°C, odczuwalna temperatura -3°C. Prędkość wiatru była nieco wyższa, osiągając 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Zachmurzenie było również całkowite, osiągając 100%. Nie odnotowano opadów deszczu. Wnioskując z powyższych danych, dzisiejsza pogoda po południu w Zagórzu będzie nieco łagodniejsza niż wczorajsza. Temperatura wzrośnie z -2°C do 2°C, a prędkość wiatru zmniejszy się z 4 km/h do 1 km/h. Zachmurzenie pozostanie na podobnym poziomie, utrzymując się na poziomie 100%. Nie są przewidziane opady deszczu.

Pogoda wieczorem w Zagórzu

Według prognozy synoptyka, wieczorem w miejscowości Zagórz, w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura wyniesie -3°C, jednak odczuwalna temperatura również będzie wynosić -3°C. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa, a maksymalna prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli wtorkiem, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, można zauważyć, że obie prognozy wskazują na zachmurzenie całkowite. Jednak prędkość wiatru będzie niższa i wyniesie 1 km/h w porównaniu do 2 km/h z poprzedniego dnia. Temperatura również będzie nieco wyższa i wyniesie -3°C w porównaniu do -6°C z dnia poprzedniego. Kierunek wiatru zmieni się z południowo-wschodniego na wschodni. Odczuwalna temperatura wyniesie -3°C, podobnie jak poprzedniego dnia. Ciśnienie atmosferyczne będzie niższe i wyniesie 1017 hPa w porównaniu do 1019 hPa z dnia poprzedniego. Maksymalna prędkość wiatru pozostanie na tym samym poziomie, wynosząc 1 km/h. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Zagórzu będzie podobna do poprzedniego dnia, jednak temperatura będzie nieco wyższa, a prędkość wiatru i ciśnienie atmosferyczne będą niższe.

Pogoda w nocy w Zagórzu

Prognoza pogody na noc w miejscowości Zagórz na dzisiejszą noc, czyli na środę, przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie około -3°C, a odczuwalna temperatura również będzie wynosić -3°C. Prędkość wiatru będzie niewielka, wynosząca 1 km/h, z kierunkiem wiatru z południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1018 hPa. Opady deszczu nie są przewidywane, a zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli z wtorkiem, można zauważyć pewne różnice. Wczorajsza noc charakteryzowała się małym zachmurzeniem. Temperatura wynosiła wtedy -6°C, a odczuwalna temperatura była jeszcze niższa, wynosząc -9°C. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h z kierunkiem wiatru z południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne utrzymywało się na poziomie 1018 hPa. Zachmurzenie wynosiło wtedy 30%. Wnioskiem jest, że dzisiejsza noc będzie bardziej zachmurzona i nieco cieplejsza w porównaniu do poprzedniej nocy.