Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Zaklików: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Zaklików odbędą się lekkie opady śniegu, których intensyfikacja wzrośnie w ciągu dnia, a temperatura wyniesie od -3°C do -1°C, przy słabym wietrze z kierunku północno-wschodniego o prędkości od 3 do 6 km/h.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Zaklików prognozowana jest zmienność warunków pogodowych. Przewiduje się lekkie opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -2°C, a prędkość wiatru wyniesie od 3 do 6 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Dzisiejsza pogoda różni się od pogody poprzedniego dnia. Wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła od -3°C do 0°C, a prędkość wiatru wynosiła od 0 do 2 km/h, z różnymi kierunkami. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:11:06 i zajdzie o godzinie 15:30:11. Mieszkańcy Zaklikowa powinni przygotować się na opady śniegu i niskie temperatury. Zaleca się ubranie się odpowiednio ciepło i ostrożność na drogach ze względu na możliwość śliskich warunków.

Pogoda rano w Zaklikowie

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Zaklikowie oczekiwane jest opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego. Jakość powietrza będzie przeciętna, a widoczność wyniesie 0 km. Prognozowane opady śniegu wyniosą 2.11 mm. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, tj. piątku, 1 grudnia 2023 roku o godzinie 9:00 rano, można zauważyć, że warunki się zmieniły. Wczoraj było całkowite zachmurzenie, temperatura wynosiła -1 stopień Celsjusza, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Jakość powietrza była umiarkowana, a widoczność wynosiła 10 km. Nie odnotowano opadów śniegu. W związku z powyższym, można stwierdzić, że dzisiejsza poranna pogoda w Zaklikowie będzie różnić się od pogody sprzed dnia. Przewiduje się opady śniegu, niższą temperaturę i nieco większą prędkość wiatru.

Pogoda po południu w Zaklikowie

Prognoza pogody na popołudnie w Zaklikowie w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, przewiduje opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 12 km/h, a spodziewane opady śniegu będą wynosić 4.24 mm. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, również przewidywano opady śniegu. Jednak temperatura była nieco niższa i wynosiła -1°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -7°C. Prędkość wiatru była podobna i wynosiła 6 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 12 km/h. Wczoraj nie odnotowano opadów śniegu. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza pogoda po południu w Zaklikowie będzie podobna do pogody z poprzedniego dnia, z wyjątkiem temperatury, która będzie nieco niższa. Oba dni będą charakteryzować się opadami śniegu i umiarkowanym wiatrem.

Pogoda wieczorem w Zaklikowie

Wieczorem w Zaklikowie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowana jest opad śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -2°C. Zachmurzenie będzie wynosić 100%. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 11 km/h, a opady śniegu wyniosą 2.26 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że obie prognozy mają podobne temperatury (-2°C) oraz podobne zachmurzenie (100%). Jednak dzisiejsza prognoza przewiduje opady śniegu, podczas gdy poprzedniego dnia były tylko zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru również zwiększy się z 2 km/h do 5 km/h, a maksymalna prędkość wiatru wzrośnie z 2 km/h do 11 km/h. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana. W związku z tym, wieczorem w Zaklikowie prognozowana jest większa aktywność atmosferyczna w porównaniu do poprzedniego wieczoru, ze wzrostem opadów śniegu i prędkości wiatru.

Pogoda w nocy w Zaklikowie

Prognoza pogody na noc w Zaklikowie na dzisiejszą noc, czyli na dzień 3 grudnia 2023 roku, przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -2 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru wyniesie 5 km/h. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-zachodniego. Zachmurzenie utrzyma się na poziomie 100%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli z 2 grudnia 2023 roku, również przewidywane są lekkie opady śniegu. Temperatura pozostanie na poziomie -2 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie utrzyma się na poziomie 100%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. W porównaniu do poprzedniej nocy, temperatura oraz prędkość wiatru pozostaną na zbliżonym poziomie. Warto zauważyć, że prognoza na dzisiejszą noc wskazuje na lekkie opady śniegu, podczas gdy poprzedniej nocy przewidywane było jedynie zachmurzenie całkowite.