Pogoda

i

Autor: pixabay.com Słoneczna pogoda

Brusy: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 roku, w miejscowości Brusy spodziewane jest zachmurzenie całkowite, lekkie opady śniegu, temperatura wynosząca około -4°C, prędkość wiatru 4 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim.

W dniu 6 grudnia 2023 roku w miejscowości Brusy prognozowana jest zachmurzona pogoda. Przez cały dzień utrzyma się całkowite zachmurzenie, a temperatura wyniesie od -5°C do -3°C. Prędkość wiatru będzie wynosić około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:49:25, a zachód słońca o godzinie 15:30:03. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura pozostaje na podobnym poziomie. Jednakże, wczoraj było umiarkowane zachmurzenie, a dzisiaj prognozowane jest całkowite zachmurzenie. Ponadto, prędkość wiatru również pozostaje stabilna, natomiast kierunek wiatru nie ulega zmianie.

Pogoda rano w Brusach

Jutro rano, czyli w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest całkowite zachmurzenie w miejscowości Brusy. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -5°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa, a zachmurzenie sięgnie 100%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli wtorkiem, dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne podobieństwo. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj prognozowane było zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru, temperatura, kierunek wiatru oraz ciśnienie atmosferyczne były również podobne. Jednak zachmurzenie było nieco większe dzisiaj, osiągając 100% w porównaniu do 69% wczoraj. Biorąc pod uwagę te prognozy, jutro rano w Brusach oczekuje nas podobna pogoda jak dzisiaj, z dominującym zachmurzeniem i niewielkimi zmianami w warunkach atmosferycznych.

Pogoda po południu w Brusach

Po południu w miejscowości Brusy odbędzie się zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura utrzyma się na poziomie -3°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Wilgotność powietrza wyniesie 83%, a opady śniegu i deszczu nie są przewidywane. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniem dzisiejszego ranka, możemy zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Oba okresy będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, prędkością wiatru wynoszącą 4 km/h i temperaturą oscylującą wokół -3°C. Kierunek wiatru będzie nadal południowo-wschodni. Opady śniegu i deszczu nie są prognozowane zarówno dla poranka, jak i popołudnia.

Pogoda wieczorem w Brusach

Wieczorem w Brusach, dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w środę, prognozowana jest lekka śnieżyca. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -3 °C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza sięgnie 95%. Nie przewiduje się opadów deszczu, natomiast spodziewane opady śniegu wyniosą 0.61 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, która była charakteryzowana jako całkowite zachmurzenie, można zauważyć pewne różnice. Przez cały dzień utrzymał się niewielki wiatr z prędkością 4 km/h, a temperatura wynosiła -3 °C. Kierunek wiatru był południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wzrosła z 83% w południe do 90% w popołudniowych godzinach. Nie odnotowano żadnych opadów deszczu ani śniegu. W związku z tym wieczorna prognoza pogody na dzisiejszy dzień w Brusach wskazuje na lekkie opady śniegu, podczas gdy popołudniowa pogoda była charakteryzowana jedynie przez zachmurzenie.

Pogoda w nocy w Brusach

Prognoza pogody na noc w Brusach na dzień 7 grudnia 2023 roku w godzinach od 21:00 do 3:00 przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2-3 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Zachmurzenie będzie wynosić 98-100%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019-1020 hPa, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Spodziewane opady śniegu wyniosą 0.24-0.78 mm. Porównując z nocą poprzedniego dnia, prognoza pogody na noc 6 grudnia 2023 roku w godzinach od 0:00 do 3:00 przewidywała zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniosła -4°C, a prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Zachmurzenie wyniosło 93-100%. Ciśnienie atmosferyczne wyniosło 1017 hPa, a jakość powietrza była umiarkowana. Brak było spodziewanych opadów śniegu. Wynika z tego, że prognoza na noc 7 grudnia przewiduje lekkie opady śniegu przy podobnych warunkach pogodowych jak w poprzedniej nocy. Temperatura pozostanie na poziomie -3°C, a prędkość wiatru zmniejszy się nieznacznie do 2-3 km/h. Zachmurzenie będzie minimalnie niższe, wynosząc 98-100%. Ciśnienie atmosferyczne nieznacznie wzrośnie do 1019-1020 hPa, a jakość powietrza pozostanie umiarkowana. Przewidywane opady śniegu będą niewielkie, wynosząc 0.24-0.78 mm.