Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Reda: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Reda o godzinie 21:00 oczekiwane jest lekkie opady śniegu przy zachmurzeniu całkowitym, temperatura wyniesie 0°C, a wiatr o prędkości 1 km/h będzie wiał z kierunku północno-wschodniego.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Reda spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie od -1°C do 1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Podsumowując, w sobotę 2 grudnia 2023 roku w Redzie spodziewane jest zachmurzenie całkowite, lekkie opady śniegu, temperatura oscylująca wokół 0°C oraz słaby wiatr wiejący z północno-zachodniej strony. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura pozostanie podobna, ale wystąpią lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru również się zmniejszy, a kierunek wiatru obróci się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe w Redzie będą podobne do tych z poprzedniego dnia, z wyjątkiem lekkich opadów śniegu. Warto również zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:45 i zachodzi o godzinie 15:26.

Pogoda rano w Redzie

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowana jest całkowita zachmurzenie w Redzie. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura oscylować będzie wokół -1°C. Wiatr będzie wiejący z północno-zachodniego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 kilometrów. Nie przewiduje się opadów śniegu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj występowały lekkie opady śniegu, podczas gdy dzisiaj przewiduje się jedynie zachmurzenie. Prędkość wiatru była nieco wyższa wczoraj, wynosząc 6 km/h, w porównaniu do dzisiejszych 2 km/h. Temperatura również się zmieniła, spadając z -1°C do -3°C. Kierunek wiatru pozostał jednak taki sam - południowo-zachodni. Jakość powietrza była dobra zarówno wczoraj, jak i dzisiaj, a widoczność wynosiła 10 kilometrów. Wczoraj zanotowano niewielkie opady śniegu, natomiast dzisiaj nie przewiduje się żadnych opadów. Ciśnienie atmosferyczne pozostało na podobnym poziomie, wynosząc 1002 hPa zarówno wczoraj, jak i dzisiaj.

Pogoda po południu w Redzie

Prognozowana pogoda na dzisiaj po południu w Redzie jest podobna do pogody z poprzedniego dnia. Będą lekkie opady śniegu, a temperatura wyniesie 1 stopień Celsjusza. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Wilgotność powietrza wyniesie 90%, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -1 stopień Celsjusza. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniem poprzedniego dnia, widzimy, że warunki atmosferyczne będą bardzo podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj o tej samej porze spodziewaliśmy się lekkich opadów śniegu i temperatury w okolicach 1 stopnia Celsjusza. Również prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostają niemal identyczne. Wilgotność powietrza będzie nieco wyższa dzisiaj, osiągając 90%, w porównaniu do 89% wczoraj. Odczuwalna temperatura również będzie minimalnie niższa, wynosząc -1 stopień Celsjusza, w porównaniu do -3 stopni Celsjusza wczoraj. Podsumowując, dzisiejsza pogoda po południu w Redzie będzie bardzo podobna do pogody z poprzedniego dnia. Obydwa dni będą charakteryzować się lekkimi opadami śniegu, niską temperaturą i niewielką prędkością wiatru.

Pogoda wieczorem w Redzie

Prognozuję, że wieczorem w Redzie, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, spodziewane są lekkie opady śniegu. Prognozowana temperatura wyniesie 1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Widoczność będzie równa 0 km, a opady śniegu wyniosą 1.09 mm. Przewiduję również, że wilgotność powietrza wyniesie 96%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, stwierdzam, że obie prognozy przewidują lekkie opady śniegu. Jednakże dzisiejsze opady śniegu będą większe, wynosząc 1.09 mm w porównaniu do 0.26 mm z poprzedniego dnia. Prędkość wiatru zmniejszy się z 3 km/h do 2 km/h, a kierunek wiatru zmieni się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Widoczność spadnie z 10 km do 0 km. Temperatura nieznacznie się zmieni i wyniesie 1°C zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Wilgotność powietrza wzrośnie z 86% do 96%.

Pogoda w nocy w Redzie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Reda na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 2 km/h. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a widoczność będzie ograniczona do 0 km. Przewiduje się opady śniegu o natężeniu 1.26 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczorajszego wieczoru przewidywane było umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosiła -1 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wynosiła 2 km/h. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 4 km/h. Zachmurzenie wyniosło 72%, a widoczność była dobra - 10 km. Nie przewidywano opadów śniegu. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza nocna pogoda będzie bardziej niekorzystna niż poprzedniego wieczoru. Przewiduje się lekkie opady śniegu, a widoczność będzie ograniczona do 0 km. Temperatura pozostanie na poziomie 0 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie niewielka - 1 km/h.