Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Daleszyce: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w Daleszycach przewiduje się zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wynoszącą 3 km/h, temperaturę -5°C i wschodni kierunek wiatru.

W miejscowości Daleszyce prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. Przewiduje się, że będzie zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Rano temperatura wyniesie -5°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wschodni wiatr będzie wieść od południowo-wschodniego kierunku. Podsumowując, prognozowana pogoda na 5 grudnia 2023 roku w Daleszycach będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, temperaturą wynoszącą od -5°C do -8°C i prędkością wiatru około 3 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że zachmurzenie całkowite utrzyma się przez cały dzień, podobnie jak poprzedniego dnia. Temperatura będzie nieco wyższa niż wczoraj, oscylując wokół -5°C. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynoszącym około 3 km/h. Kierunek wiatru zmieni się na wschodni. Warto zaznaczyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:20:29 i zajdzie o godzinie 15:33:28.

Pogoda rano w Daleszycach

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Daleszyce prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -6°C, a wilgotność powietrza osiągnie 94%. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -11°C. Nie są przewidywane opady deszczu. Zachmurzenie wyniesie około 92%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli z poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj prognozowane jest zachmurzenie całkowite, podczas gdy wczoraj było umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostaje taka sama, wynosząca 3 km/h, jednak kierunek wiatru zmienił się z wschodniego na południowo-wschodni. Temperatura wzrosła z -6°C do -3°C, a wilgotność powietrza zmniejszyła się z 98% do 85%. Odczuwalna temperatura również wzrosła, z -15°C do -8°C. Nie odnotowano opadów deszczu ani śniegu. Zachmurzenie zmniejszyło się z 83% do 29%. Wnioskiem jest, że jutro rano w Daleszycach spodziewane jest większe zachmurzenie niż dziś rano. Temperatura będzie nieco wyższa oraz wilgotność powietrza nieco niższa. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe będą podobne, ale z pewnymi zmianami.

Pogoda po południu w Daleszycach

Dzisiaj po południu w Daleszycach oczekiwane jest małe zachmurzenie. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -4°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1017 hPa. Jakość powietrza będzie dobra. Zachmurzenie wyniesie około 29%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne zmiany. Rano obserwowaliśmy małe zachmurzenie, podczas gdy teraz oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura spadła z -3°C rano do -6°C teraz. Odczuwalna temperatura również spadła z -8°C do -6°C. Prędkość wiatru pozostała na poziomie 3 km/h, jednak kierunek wiatru zmienił się z południowo-wschodniego na wschodni. Zachmurzenie rano wynosiło 29%, a teraz oczekiwane jest 57% zachmurzenia. Warto zauważyć, że wilgotność oraz opady deszczu nie zostały podane dla popołudnia.

Pogoda wieczorem w Daleszycach

Wieczorem w Daleszycach, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a jego kierunek będzie wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -7 stopni Celsiusza. Widoczność w okolicy wyniesie 10 kilometrów, a wilgotność powietrza sięgnie 98%. Jakość powietrza będzie określana jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, możemy zauważyć pewne różnice. Popołudniowe dane dla Daleszyc wskazują na małe zachmurzenie o godzinie 12:00, a następnie na umiarkowane zachmurzenie o godzinie 15:00. Prędkość wiatru wynosiła odpowiednio 2 km/h i 1 km/h, a kierunek wiatru to południowo-wschodni, a potem wschodni. Temperatura powietrza wynosiła -1 stopni Celsiusza o godzinie 12:00 i -6 stopni Celsiusza o godzinie 15:00. Jakość powietrza była oceniana jako dobra o godzinie 12:00, a umiarkowana o godzinie 15:00. Zachmurzenie wynosiło odpowiednio 29% i 57%. Wniosek: Wieczorem oczekuje nas umiarkowane zachmurzenie, podobne do tego, które występowało w ciągu popołudnia. Temperatura powietrza spadnie do -7 stopni Celsiusza, co oznacza nieznaczne ochłodzenie w porównaniu z popołudniem. Prędkość wiatru pozostanie niska, wynosząc 1 km/h, a kierunek wiatru pozostanie wschodni. Widoczność w okolicy będzie dobra, wynosząc 10 kilometrów, a wilgotność powietrza sięgnie 98%. Jakość powietrza utrzyma się na umiarkowanym poziomie.

Pogoda w nocy w Daleszycach

Prognoza pogody na noc w Daleszycach na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura spadnie do -7°C, a prędkość wiatru wyniesie 1 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1018 hPa, a wilgotność wyniesie 97%. Zachmurzenie osiągnie poziom 99%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczorajszego wieczoru również występowało zachmurzenie całkowite, jednak temperatura wynosiła -5°C. Prędkość wiatru była nieco wyższa i wynosiła 4 km/h, a wiatr wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne było minimalnie wyższe i wynosiło 1018 hPa, a wilgotność sięgnęła 92%. Zachmurzenie osiągnęło poziom 100%. Wnioskiem z porównania jest, że temperatura spadła nieznacznie, a prędkość wiatru i wilgotność pozostały na podobnym poziomie. Zachmurzenie również nieznacznie się zwiększyło. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe na noc w Daleszycach pozostaną podobne do poprzedniej nocy, z niewielkimi różnicami.