Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Kielce: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Kielcach o godzinie 3:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, przy słabym wietrze o prędkości 3 km/h z kierunku północno-wschodniego.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Kielcach oczekiwane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsjusza, a prędkość wiatru będzie oscylować wokół 4-5 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Podsumowując, w sobotę w Kielcach spodziewamy się lekkich opadów śniegu przy temperaturze -2 stopni Celsjusza i prędkości wiatru wynoszącej 4-5 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj spodziewane są lekkie opady śniegu, chociaż dzisiaj mogą być nieco intensywniejsze. Temperatura pozostanie na podobnym poziomie, oscylując wokół -2 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru również będzie podobna, utrzymując się na poziomie 4-5 km/h. Jedyną różnicą jest kierunek wiatru, który dzisiaj będzie północno-zachodni, podczas gdy wczoraj był północno-wschodni. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:17:31, a zachód nastąpi o 15:35:43.

Pogoda rano w Kielcach

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano prognozowana jest lekka opady śniegu w Kielcach. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wieść z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a wilgotność powietrza 50%. Odczuwalna temperatura będzie się utrzymywać na poziomie -7°C. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. W porównaniu z poprzednim dniem, prognoza pogody na poranek jest podobna. Wczoraj, dnia 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano również występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -3°C, a prędkość wiatru była znikoma. Wiatr wiał z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie wynosiło 100%, a wilgotność powietrza 60%. Odczuwalna temperatura utrzymywała się na poziomie -3°C. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Mimo pewnych różnic, można zauważyć podobieństwo w pogodzie porannej między dzisiejszym a wczorajszym dniem. Obie prognozy wskazują na zachmurzenie i niskie temperatury, choć dzisiejsza prognoza przewiduje lekkie opady śniegu. Warto zatem przygotować się na zimne i pochmurne poranki w Kielcach.

Pogoda po południu w Kielcach

W dniu dzisiejszym, sobota, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu w Kielcach. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Jakość powietrza zostanie oceniona jako umiarkowana, a widoczność będzie wynosić 0 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 10 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że zarówno temperatura (-2°C), jak i jakość powietrza (umiarkowana) pozostają na podobnym poziomie. Jednak wczorajszego dnia o tej samej porze panowało zachmurzenie całkowite, podczas gdy dzisiaj spodziewane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru również jest nieznacznie wyższa dzisiaj (4 km/h w porównaniu do 1 km/h). Kierunek wiatru pozostaje północno-wschodni, a widoczność wynosi 0 km, tak samo jak wczoraj. Maksymalna prędkość wiatru jest jednak identyczna - 10 km/h. Wnioskując, można oczekiwać lekkich opadów śniegu i podobnych warunków pogodowych po południu w Kielcach jak wczoraj, z niewielkimi różnicami w prędkości wiatru i rodzaju zachmurzenia.

Pogoda wieczorem w Kielcach

Wieczorem w Kielcach, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest lekka opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie się kształtować na poziomie 4 km/h, z kierunkiem wiatru z północnego. Widoczność będzie ograniczona do 0 km, a maksymalna prędkość wiatru wyniesie 9 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1006 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmianę warunków atmosferycznych. Wczoraj wieczorem było całkowite zachmurzenie, temperatura również wynosiła -2°C. Prędkość wiatru była minimalna - 1 km/h, a kierunek wiatru wskazywał na północno-wschodnią stronę. Widoczność była dobra, sięgająca 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1007 hPa. Wnioskując z porównania, wieczorna pogoda w Kielcach zmieniła się z zachmurzenia całkowitego na lekkie opady śniegu. Temperatura pozostała bez zmian, jednak prędkość wiatru wzrosła nieznacznie. Widoczność znacząco się pogorszyła, a maksymalna prędkość wiatru zwiększyła się. Ciśnienie atmosferyczne minimalnie spadło.

Pogoda w nocy w Kielcach

W nocy z soboty na niedzielę (3 grudnia 2023) w Kielcach spodziewane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Jakość powietrza będzie dobra, a zachmurzenie sięgnie 100%. Wilgotność powietrza wyniesie 97%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1012 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z poprzednią nocą, można zauważyć, że warunki będą bardzo podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj spodziewane są lekkie opady śniegu, temperatura wynosi -2°C, a prędkość wiatru wynosi 3 km/h. Jednakże, wczoraj jakość powietrza była określana jako przeciętna, podczas gdy dzisiaj jest dobra. Wilgotność powietrza również wzrosła z 76% do 97%. Ciśnienie atmosferyczne również wzrosło z 1001 hPa do 1012 hPa. W związku z tym, można oczekiwać podobnych warunków pogodowych w nocy w Kielcach jak poprzedniej nocy.