Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Końskie: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w Końskim będzie przeważnie zachmurzony, z umiarkowanym wiatrem o prędkości 2 km/h i temperaturą wynoszącą od -7°C do -3°C.

Prognoza pogody dla miejscowości Końskie na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje różne warunki atmosferyczne w ciągu dnia. Rano o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, z prędkością wiatru wynoszącą 3 km/h. Temperatura wyniesie -5°C, a wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. W ciągu dnia, o godzinie 9:00, przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, przy temperaturze -3°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 3 km/h, nadal wiejącego z południowo-wschodniego kierunku. W południe, o godzinie 12:00, spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wzrośnie nieznacznie do -1°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2 km/h. Wiatr będzie nadal wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Po południu, o godzinie 15:00, znów oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie do -5°C, a prędkość wiatru pozostanie na poziomie 2 km/h, nadal wiejącego z południowo-wschodniego kierunku. Wieczorem, o godzinie 18:00, przewiduje się zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie jeszcze bardziej, osiągając -6°C, a prędkość wiatru pozostanie na poziomie 2 km/h. Wiatr nadal będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. W nocy, o godzinie 21:00, prognozowane jest małe zachmurzenie. Temperatura spadnie do -7°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2 km/h, nadal wiejącego z południowo-wschodniego kierunku. Podsumowując, prognoza pogody dla Końskich na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite rano i wieczorem, umiarkowane zachmurzenie w ciągu dnia oraz małe zachmurzenie w nocy. Temperatura będzie oscylować wokół -5°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2-3 km/h, wiejąc z południowo-wschodniego kierunku. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatury pozostaną na podobnym poziomie, natomiast wystąpią zmiany w warunkach atmosferycznych. Dzisiejsza prognoza przewiduje zachmurzenie całkowite rano i wieczorem, podczas gdy poprzedniego dnia występowało umiarkowane zachmurzenie i małe zachmurzenie. Prędkość wiatru również będzie podobna, utrzymując się na poziomie 2-3 km/h. Jednakże kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na południowo-wschodni.

Pogoda rano w Końskich

Jutro rano, tj. we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -5°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Wilgotność powietrza wyniesie około 93%, a jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj rano było umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy dzisiaj oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru, temperatura, kierunek wiatru, wilgotność powietrza oraz jakość powietrza pozostają jednak podobne.

Pogoda po południu w Końskich

Wtorek w Końskich będzie charakteryzować się umiarkowanym zachmurzeniem. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura spadnie do -5°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Nie przewiduje się opadów deszczu, a widoczność będzie wynosić 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a zachmurzenie osiągnie 100%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj (poniedziałek) w Końskich panowało małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -3°C. Wiatr wiał z południowo-zachodniego kierunku. Nie odnotowano opadów deszczu, a widoczność wynosiła 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 5 km/h, a zachmurzenie osiągnęło 42%. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda będzie charakteryzować się większym zachmurzeniem oraz niższą temperaturą. Prędkość wiatru i widoczność pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda wieczorem w Końskich

Wieczorem w Końskich, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura spadnie do -6°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa. Nie prognozuje się opadów deszczu. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj wieczorem panowało umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła około 3 km/h, a temperatura wynosiła -7°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1022 hPa. Nie odnotowano opadów deszczu. Jakość powietrza była przeciętna. Widoczne są różnice w poziomie zachmurzenia oraz temperaturze między dzisiejszą a wczorajszą wieczorną prognozą pogody. Prędkość wiatru jest nieznacznie niższa, a ciśnienie atmosferyczne również się zmniejszyło. Ogólnie rzecz biorąc, prognoza na dzisiejszy wieczór w Końskich sugeruje większe zachmurzenie i niższą temperaturę w porównaniu do poprzedniego wieczoru.

Pogoda w nocy w Końskich

Prognoza pogody na noc w miejscowości Końskie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje małe zachmurzenie. Temperatura wyniesie -6°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -9°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Nie są przewidywane opady deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura minimalna spadnie o 1 stopień, a odczuwalna temperatura będzie niższa o 1 stopień w porównaniu z poprzednią nocą. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząc 2 km/h. Nie są przewidywane opady deszczu.