Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody wskazują na duże zachmurzenie.

Kunów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Kunowie przewiduje się zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -8°C do -1°C, prędkość wiatru będzie wynosić od 1 do 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

Prognoza pogody dla miejscowości Kunów na dzisiaj, wtorek, 5 grudnia 2023 roku, przewiduje zmienne zachmurzenie. Rano o godzinie 9:00 oczekiwane jest małe zachmurzenie, które stopniowo przechodzi w umiarkowane zachmurzenie w południe. W popołudniowych godzinach, o 15:00, przewiduje się zachmurzenie całkowite, które utrzyma się do wieczora. Wieczorem o godzinie 18:00 oczekiwane jest ponownie umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie od -8°C rano do -1°C w południe, a następnie spadnie do -6°C wieczorem. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 1-4 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oczekiwane zachmurzenie jest podobne. Jednak temperatura będzie nieco wyższa niż wczoraj, kiedy wynosiła od -10°C do -6°C. Prędkość wiatru również nie uległa większym zmianom, utrzymując się na poziomie 1-4 km/h. Warto zaznaczyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:19:17, a zachód słońca o godzinie 15:30:53.

Pogoda rano w Kunowie

Jutro, we wtorek, o godzinie 6:00 rano w Kunowie spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -6°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, pochodzącego z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa, a widoczność będzie sięgać 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 10 km/h, a poziom zachmurzenia będzie sięgał 97%. W porównaniu z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, możemy zauważyć pewne różnice. Wczoraj było niewielkie zachmurzenie, temperatura wynosiła -9°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, pochodzącego z kierunku południowo-zachodniego. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1025 hPa, a widoczność sięgała 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 8 km/h, a poziom zachmurzenia wynosił 44%. Warto zauważyć, że jutro o tej samej porze spodziewane jest niższe zachmurzenie, wyższa temperatura oraz nieznacznie większa prędkość wiatru w porównaniu z dzisiejszym ranem.

Pogoda po południu w Kunowie

Po południu w Kunowie oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -1°C, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1017 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie około 83%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć różnice. Rano występowało małe zachmurzenie, podczas gdy po południu spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru również się zmniejszyła z 4 km/h na 3 km/h. Temperatura spadła z -3°C na -1°C. Kierunek wiatru pozostał południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne nie zmieniło się i wynosi nadal 1017 hPa. Wilgotność powietrza natomiast wzrosła z 48% na 83%. Widoczność i maksymalna prędkość wiatru nie zostały podane dla popołudniowej prognozy pogody.

Pogoda wieczorem w Kunowie

Wieczorem w Kunowie, dnia 5 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -6°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -9°C. Widoczność będzie dobra, sięgająca 10 km. Wilgotność powietrza osiągnie 97%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne różnice. Popołudniowe dane wskazują na umiarkowane zachmurzenie o godzinie 12:00 i zachmurzenie całkowite o godzinie 15:00. Prędkość wiatru wynosiła odpowiednio 3 km/h i 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni o godzinie 12:00 i wschodni o godzinie 15:00. Temperatura wynosiła -1°C o godzinie 12:00 i -5°C o godzinie 15:00. Ciśnienie atmosferyczne utrzymywało się na poziomie 1017 hPa. Wilgotność powietrza wynosiła 83% o godzinie 12:00 i 96% o godzinie 15:00. Widoczne są różnice w poziomie zachmurzenia oraz temperaturze pomiędzy porą popołudniową a wieczorną. Warto zauważyć, że wieczorem temperatura spadnie do -6°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -9°C, co może wpływać na odczucie chłodzenia.

Pogoda w nocy w Kunowie

Prognoza pogody na noc w Kunowie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -8 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -11 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru będzie niska, osiągając 1 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wyniesie 99 procent. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obydwa dni będą miały zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura w nocy będzie niższa, wynosząc -8 stopni Celsjusza w porównaniu do -5 stopni Celsjusza poprzedniej nocy. Prędkość wiatru również będzie niższa, osiągając 1 km/h zamiast 3 km/h. Wilgotność powietrza będzie nieznacznie wyższa, wynosząc 99 procent w porównaniu do 87 procent. Noc w Kunowie będzie zimna i zachmurzona, z niską temperaturą i niewielką prędkością wiatru. Należy zwrócić uwagę na odczuwalną temperaturę, która będzie wynosić -11 stopni Celsjusza.