Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Osiek: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Osiek o godzinie 21:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C i prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h z kierunkiem północno-zachodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Osieku oczekiwane są lekkie opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -2°C, a prędkość wiatru wyniesie od 4 do 6 km/h. Wiatr będzie wiejący z północno-wschodniego kierunku. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj oczekiwane są opady śniegu, jednak dzisiejsza temperatura będzie nieco niższa. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, jednak jego kierunek zmieni się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:12:44 i zajdzie o godzinie 15:33:51.

Pogoda rano w Osieku

Na jutro, czyli w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadająca śniegu pogoda w Osieku. Rano o godzinie 6:00 temperatura wyniesie -2°C, a o godzinie 9:00 wzrośnie nieznacznie do -1°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Zachmurzenie będzie całkowite, co oznacza, że nie będzie widoczne słońce. Widoczność będzie ograniczona do 0 km, a wilgotność powietrza wyniesie 97% o godzinie 6:00 oraz 98% o godzinie 9:00. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić odpowiednio 1005 hPa oraz 1004 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli z piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj o godzinie 9:00 temperatura wynosiła -1°C, podczas gdy dzisiaj rano będzie wynosić -2°C. Prędkość wiatru była bardzo niska, wynosząc 0 km/h, natomiast dzisiaj będzie wynosić 6 km/h. Kierunek wiatru również uległ zmianie, z północno-wschodniego na północno-wschodni. Zachmurzenie było całkowite zarówno wczoraj, jak i dzisiaj. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km, podczas gdy dzisiaj będzie wynosić 0 km. Wilgotność powietrza również wzrosła, z 84% do 97% o godzinie 6:00 oraz z 95% do 98% o godzinie 9:00. Ciśnienie atmosferyczne zmniejszyło się minimalnie, z 1006 hPa do 1005 hPa. Wnioskiem z porównania prognoz pogody jest fakt, że jutro rano w Osieku będzie nieco zimniej niż dzisiaj, a także wystąpią opady śniegu. Ponadto, prędkość wiatru wzrośnie, a widoczność spadnie do zera. Zachmurzenie pozostanie na wysokim poziomie, a wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka.

Pogoda po południu w Osieku

Po południu w Osieku, dnia 2 grudnia 2023 roku, oczekiwane jest opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie sięgnie 100%, a wilgotność wyniesie 97%. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostają niemal niezmienione. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, dominuje zachmurzenie całkowite, temperatura jest niska, wynoszącą -2°C, a prędkość wiatru utrzymuje się na poziomie 6 km/h. Wilgotność wzrosła nieznacznie z 94% do 97%.

Pogoda wieczorem w Osieku

Wieczorem w Osieku, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadająca śnieżyca. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Zachmurzenie osiągnie 100%, co oznacza, że niebo będzie całkowicie zachmurzone. Temperatura wyniesie -2°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -8°C. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj zachmurzenie osiągnie 100%. Temperatura również się nie zmieni i wyniesie -2°C. Odczuwalna temperatura jednak spadnie o 2 stopnie i wyniesie -8°C. Prędkość wiatru wzrośnie z 2 km/h do 6 km/h, a kierunek wiatru zmieni się z północno-wschodniego na północny. Wniosek jest taki, że wieczorna pogoda w Osieku utrzymuje się na podobnym poziomie, z niewielkimi zmianami w prędkości wiatru i kierunku.

Pogoda w nocy w Osieku

W nocy z soboty na niedzielę, dnia 3 grudnia 2023 roku, spodziewamy się lekkich opadów śniegu w Osieku. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Temperatura spadnie do -2°C. Zachmurzenie sięgnie 99%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, obserwujemy podobne warunki atmosferyczne. Wczoraj również mieliśmy lekkie opady śniegu, prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Temperatura była taka sama, -2°C, a zachmurzenie sięgało 100%. W związku z tym, możemy stwierdzić, że warunki pogodowe w Osieku w ciągu ostatnich dwóch nocy były podobne, z wyjątkiem minimalnych różnic w prędkości wiatru i zachmurzeniu.