Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Ożarów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Ożarów oczekiwane są lekkie opady śniegu, temperatura wyniesie od -2°C do -1°C, a prędkość wiatru będzie oscylować w granicach 2-7 km/h, z kierunkiem wiatru głównie północno-wschodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Ożarowie oczekuje się lekkich opadów śniegu. Temperatura wyniesie około -2 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie oscylować wokół 6 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Podsumowując, prognozowana pogoda na 2 grudnia 2023 roku w Ożarowie to lekkie opady śniegu przy temperaturze -2 stopni Celsjusza i prędkości wiatru wynoszącej 6 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują opady śniegu. Jednak dzisiejsza temperatura będzie nieco niższa, wynosząc -2 stopnie Celsjusza w porównaniu do 1 stopnia Celsjusza tydzień temu. Prędkość wiatru pozostaje podobna, oscylując wokół 6 km/h. Kierunek wiatru również się nie zmienił, nadal jest północno-wschodni. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:13:26, a zachód słońca o godzinie 15:31:21.

Pogoda rano w Ożarowie

Prognoza pogody na sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Ożarów jest następująca. Rano o godzinie 6:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Jakość powietrza będzie przeciętna, a odczuwalna temperatura wyniesie -7°C. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, temperatura pozostaje na podobnym poziomie, oscylując wokół -2°C. Jednakże prędkość wiatru spadła z 6 km/h do 4 km/h. Kierunek wiatru zmienił się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Ponadto, w obu przypadkach oczekiwane są lekkie opady śniegu. Jakość powietrza pozostaje przeciętna, a odczuwalna temperatura wyniesie -7°C, podobnie jak tydzień temu. Wniosek jest taki, że poranna pogoda w Ożarowie nie uległa znaczącym zmianom w ciągu ostatniego tygodnia, co oznacza stabilne warunki atmosferyczne w tej miejscowości.

Pogoda po południu w Ożarowie

W dniu 2 grudnia 2023 roku, w Ożarowie, oczekiwana jest pogoda po południu. Prognoza przewiduje opady śniegu przy temperaturze wynoszącej -2°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Widoczność będzie ograniczona do 0 km, a maksymalna prędkość wiatru wyniesie 11 km/h. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim tygodniem, można zauważyć znaczące różnice. W poprzednią sobotę, 25 listopada 2023 roku, o tej samej porze, panowało zachmurzenie całkowite przy temperaturze 2°C. Prędkość wiatru wynosiła 6 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Widoczność wynosiła 10 km, a maksymalna prędkość wiatru wyniosła 9 km/h. Odczuwalna temperatura wynosiła -5°C. Wnioskiem jest to, że dzisiejsza pogoda będzie bardziej niekorzystna niż tydzień temu. Oczekuje nas opady śniegu i niższa temperatura. Należy przygotować się na trudne warunki atmosferyczne.

Pogoda wieczorem w Ożarowie

Wieczorem w Ożarowie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w najbliższą sobotę, prognozowana jest opadająca śnieżyca. Prędkość wiatru wyniesie około 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Temperatura spadnie do -2°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Przewiduje się opady śniegu o ilości 2.63 mm, a widoczność będzie wynosić 0 km. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 11 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00, zauważamy pewne różnice. W tamtym czasie panowało umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła około 4 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła -1°C, a jakość powietrza była dobra. Nie odnotowano opadów śniegu, a widoczność wynosiła 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 8 km/h. Widzimy, że wieczorna pogoda w Ożarowie będzie różnić się od poprzedniego tygodnia. Tym razem spodziewamy się opadów śniegu i niższych temperatur. Prędkość wiatru również będzie nieco wyższa. Zachowajmy się więc na baczności i przygotujmy się na zimowe warunki atmosferyczne.

Pogoda w nocy w Ożarowie

Prognoza pogody na noc w Ożarowie na dzień 2 grudnia 2023 roku wygląda następująco. O godzinie 21:00 temperatura wyniesie -2°C, będzie występować opad śniegu o natężeniu 2.71 mm. Prędkość wiatru wyniesie 7 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Wilgotność powietrza wyniesie 97%, a ciśnienie atmosferyczne 1004 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć znaczące różnice. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, temperatura pozostaje taka sama (-2°C), ale zmienia się rodzaj opadów. Obecnie spodziewane są lekkie opady śniegu, podczas gdy tydzień temu występowało całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru również się zmniejszyła z 5 km/h na 6 km/h. Wilgotność powietrza jest minimalnie niższa (95% w porównaniu do 96%), a ciśnienie atmosferyczne wzrosło z 1003 hPa na 1008 hPa. Wniosek jest taki, że pogoda na noc w Ożarowie 2 grudnia 2023 roku będzie podobna do poprzedniego tygodnia, jednak z pewnymi różnicami. Będzie padać śnieg, ale w mniejszym stopniu niż tydzień temu, a prędkość wiatru będzie nieco wyższa.