Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Piekoszów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Piekoszowie o godzinie 21:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -3°C, prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h, z kierunkiem wiatru północno-zachodnim.

W Piekoszowie w dniu 2 grudnia 2023 roku (sobota) oczekiwane są lekkie opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -2 stopni Celsjusza, z prędkością wiatru wynoszącą od 3 do 6 km/h. Kierunek wiatru będzie głównie północno-wschodni, ale w godzinach wieczornych zmieni się na północno-zachodni. Podsumowując, w Piekoszowie w sobotę spodziewamy się lekkich opadów śniegu, temperatury w okolicach -2 stopni Celsjusza oraz słabego wiatru o prędkości do 6 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj (1 grudnia 2023, piątek) panowało zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Temperatura wynosiła od -3 do 0 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru oscylowała wokół 1 km/h. Wiatr wczoraj wiejący głównie z północno-wschodniego kierunku, zmienił się wieczorem na północny. Warto również wspomnieć, że słońce w Piekoszowie w dniu 2 grudnia 2023 roku wschodzi o godzinie 7:18:13 i zachodzi o godzinie 15:36:11.

Pogoda rano w Piekoszowie

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowana jest lekka opady śniegu w miejscowości Piekoszów. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie osiągnie 100%, a opady śniegu będą wynosić 0.51 mm. Odczuwalna temperatura wyniesie -7°C. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, dnia 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się nieznacznie pogorszyły. Wczoraj, o godzinie 6:00, panowało zachmurzenie całkowite, a temperatura wynosiła -3°C. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a wiatr wiał z kierunku północnego. Zachmurzenie wyniosło 100%, jednak nie odnotowano opadów śniegu. Odczuwalna temperatura wyniosła -3°C. W związku z tym, można przewidzieć, że rano w Piekoszowie będzie bardziej mroźnie i wystąpią lekkie opady śniegu. Należy przygotować się na niskie temperatury i zwiększoną ilość opadów.

Pogoda po południu w Piekoszowie

Po południu w Piekoszowie, w sobotę, o godzinie 12:00 prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a widoczność wyniesie 0 km. Odczuwalna temperatura wyniesie -8°C. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, rano również prognozowane były lekkie opady śniegu. Temperatura wynosiła -2°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Opady śniegu w ciągu ranka wyniosły 0.51 mm, a zachmurzenie wynosiło 100%. Odczuwalna temperatura rano wyniosła -7°C. W porównaniu do popołudniowej pogody dzisiejszego ranka, po południu oczekuje się podobnych warunków atmosferycznych. Jedyną różnicą jest minimalne zmniejszenie temperatury o 1 stopień oraz minimalne zmniejszenie odczuwalnej temperatury o 1 stopień.

Pogoda wieczorem w Piekoszowie

Wieczorem w Piekoszowie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest opadająca śniegu pogoda. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Zachmurzenie osiągnie 100%, a widoczność będzie równa 0 km. Prognozowana maksymalna prędkość wiatru to 10 km/h, a spodziewane opady śniegu wyniosą 2.22 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, której dane pochodzą z godzin 12:00 i 15:00, również dla dnia 2 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Popołudniowe dane wskazują na lekkie opady śniegu o godzinie 12:00, a następnie opady śniegu o godzinie 15:00. Temperatura spadnie z -2°C na -3°C, a prędkość wiatru wzrośnie z 5 km/h na 6 km/h. Kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni. Jakość powietrza na popołudnie jest określana jako umiarkowana, a widoczność wynosi 0 km. Nie ma prognozowanych opadów deszczu. Odczuwalna temperatura spadnie z -8°C na -9°C. Wnioskiem jest, że wieczorem prognozowane są ciągłe opady śniegu, niższa temperatura, minimalne zmiany w prędkości wiatru i kierunku wiatru, a także niezmieniona jakość powietrza i widoczność w porównaniu do popołudnia.

Pogoda w nocy w Piekoszowie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Piekoszów na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -2°C, a prędkość wiatru wyniesie 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Zachmurzenie wyniesie 100%, a wilgotność powietrza będzie się utrzymywać na poziomie 96%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się nieznacznie pogorszyły. Wczoraj wieczorem było lekkie zachmurzenie całkowite, a temperatura wynosiła -1°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a wiatr wiał z kierunku północno-wschodniego. Wilgotność powietrza była niższa i wynosiła 62%. W związku z tym, można stwierdzić, że prognozowana nocna pogoda na dzień 3 grudnia będzie nieco chłodniejsza i bardziej wilgotna niż noc poprzedniego dnia. Warto zatem przygotować się na lekkie opady śniegu i utrzymujące się chłodne warunki atmosferyczne.