Pogoda - upał

i

Autor: pixabay.com Prognozy zapowiadają dziś piękny i słoneczny dzień

Starachowice: prognoza pogody na dziś. Pogoda 03.10.2023

2023-10-03 6:00

We wtorek w Starachowicach oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od 15°C do 25°C, a prędkość wiatru będzie oscylować między 3 a 7 km/h, dominujący kierunek wiatru to południowo-zachodni.

W Starachowicach prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w dniu wtorek, 3 października 2023 roku. Prędkość wiatru osiągnie do 7 km/h, a temperatura wyniesie od 15°C do 25°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim dniem, można zauważyć, że temperatura wzrośnie o kilka stopni, a prędkość wiatru również się zwiększy. Pogoda będzie bardziej zachmurzona niż wczoraj, ale nadal będzie możliwe niewielkie zachmurzenie. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o 6:36 rano, a zachód słońca o 18:13 wieczorem.

Pogoda rano w Starachowicach

Jutro rano, czyli we wtorek, 3 października 2023 roku, prognozowana jest zachmurzona pogoda w Starachowicach. Przewiduje się całkowite zachmurzenie, które osiągnie poziom 98%. Temperatura wyniesie 15°C, a odczuwalna temperatura również będzie wynosić 15°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Widoczność będzie dobra, bo wyniesie 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, 2 października 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj rano panowało umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy jutro przewiduje się zachmurzenie całkowite. Wczoraj temperatura wynosiła 15°C, podobnie jak jutro. Odczuwalna temperatura była jednak nieco niższa i wynosiła 14°C. Prędkość wiatru była minimalnie niższa i wynosiła 2 km/h. Zachmurzenie było wyższe i wyniosło 71%. Widoczność była taka sama, czyli 10 km. Mimo tych różnic, można stwierdzić, że pogoda rano w Starachowicach w ostatnich dniach utrzymuje się na podobnym poziomie, z niewielkimi fluktuacjami.

Pogoda po południu w Starachowicach

Dzisiaj po południu w Starachowicach oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie. Temperatura wyniesie około 25 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura będzie taka sama. Prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 8 km/h. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne zmiany. Rano w Starachowicach było małe zachmurzenie, a teraz spodziewane jest niewielkie zachmurzenie. Temperatura rano wynosiła 22 stopnie Celsiusza, a teraz będzie wynosić 25 stopni Celsiusza. Prędkość wiatru rano wynosiła 5 km/h, a teraz będzie wynosić 6 km/h. W sumie, można oczekiwać łagodnej i przyjemnej pogody po południu w Starachowicach.

Pogoda wieczorem w Starachowicach

Wieczorem w Starachowicach, dnia 3 października 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura powietrza wyniesie 21°C, a zachmurzenie sięgnie 52%. Jakość powietrza zostanie oceniona jako umiarkowana. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne różnice. Popołudniowe dane wskazują na niewielkie zachmurzenie o godzinie 12:00 i małe zachmurzenie o godzinie 15:00. Prędkość wiatru wynosiła odpowiednio 6 km/h i 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura powietrza wynosiła 25°C o godzinie 12:00 i 24°C o godzinie 15:00. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 8 km/h o godzinie 12:00 i 10 km/h o godzinie 15:00. Odczuwalna temperatura wynosiła 25°C o godzinie 12:00 i 24°C o godzinie 15:00. Wnioskując z powyższych danych, wieczorem spodziewane jest większe zachmurzenie niż w popołudniowych godzinach. Temperatura powietrza również spadnie o kilka stopni. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie. Nie przewiduje się opadów deszczu.

Pogoda w nocy w Starachowicach

W nocy z dnia 4 października 2023 roku, czyli w środę, prognozowana jest zachmurzenie całkowite w miejscowości Starachowice. Temperatura powietrza wyniesie około 15°C, przy wilgotności powietrza na poziomie 71%. Prędkość wiatru będzie wynosić 7 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując tę prognozę z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli z 3 października 2023 roku, można zauważyć, że zachmurzenie pozostaje na podobnym poziomie. Wczoraj temperatura wynosiła 15°C, podobnie jak dzisiaj. Wilgotność powietrza była nieco niższa i wynosiła 62%. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostały bez zmian. Wczorajsza noc charakteryzowała się umiarkowanym zachmurzeniem. Podsumowując, prognoza pogody na najbliższą noc w Starachowicach sugeruje zachmurzenie całkowite, temperaturę około 15°C i umiarkowany wiatr. Warunki te są podobne do tych, które występowały w poprzedniej nocy.