Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Stopnica: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Stopnica o godzinie 21:00 oczekuje się lekkich opadów śniegu przy temperaturze -2°C, prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h z kierunkiem północno-zachodnim.

W miejscowości Stopnica w dniu 2 grudnia 2023 roku, w sobotę, prognozowana jest opadająca śnieżyca. Temperatura wyniesie od -3°C do -1°C. Prędkość wiatru będzie się utrzymywać na poziomie 5-6 km/h, z kierunkiem wiatru głównie północno-wschodnim. W porównaniu z poprzednim dniem, dzisiejsza pogoda będzie bardziej zmienna. Wczoraj dominowało zachmurzenie całkowite, a temperatura wynosiła od -3°C do 0°C. Prędkość wiatru była niewielka, utrzymująca się na poziomie 0-3 km/h, z kierunkiem wiatru głównie wschodnim. Warto zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:14:24, a zachodzi o godzinie 15:36:13.

Pogoda rano w Stopnicy

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, w miejscowości Stopnica oczekuje się opadów śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h. Wiatr będzie wieść z kierunku północno-wschodniego. Spodziewana wilgotność powietrza wyniesie 97%. Opady śniegu osiągną wartość 2.39 mm. Maksymalna prędkość wiatru w tym okresie wyniesie 11 km/h. Porównując prognozę pogody z poprzedniego dnia, w piątek, dnia 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, w Stopnicy panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -1°C, a prędkość wiatru była równa 0 km/h. Wiatr wiał z kierunku wschodniego. Wilgotność powietrza wynosiła 83%. W porównaniu z poprzednim dniem, temperatura minimalnie wzrosła z -3°C do -2°C. Prędkość wiatru pozostała na stałym poziomie, wynosząc 6 km/h. Kierunek wiatru nie uległ zmianie i nadal wieje z północno-wschodu. Wilgotność powietrza pozostała na wysokim poziomie wynoszącym 97%. Opady śniegu również występują w obu dniach, jednak ich wartość wzrosła z nan do 2.39 mm. Maksymalna prędkość wiatru zwiększyła się z 0 km/h do 11 km/h. Wnioskując z powyższych danych, prognoza pogody na sobotę rano w Stopnicy w porównaniu z poprzednim dniem wskazuje na minimalne zmiany warunków atmosferycznych, głównie dotyczące temperatury i opadów śniegu.

Pogoda po południu w Stopnicy

W sobotę po południu, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadająca śniegu pogoda w miejscowości Stopnica. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -2°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -8°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a zachmurzenie sięgnie 100%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1004 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj również występowało zachmurzenie całkowite. Jednakże, temperatura była nieco wyższa, wynosząc 0°C. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Jakość powietrza była również umiarkowana, a zachmurzenie sięgało 100%. Ciśnienie atmosferyczne utrzymywało się na poziomie 1006 hPa, a odczuwalna temperatura wynosiła 0°C. Wnioskiem z porównania danych można stwierdzić, że dzisiejsza pogoda będzie nieco chłodniejsza od pogody poprzedniego dnia. Możemy spodziewać się opadów śniegu oraz podobnych warunków atmosferycznych.

Pogoda wieczorem w Stopnicy

Wieczorem w Stopnicy, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest opad śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a temperatura będzie wynosić -3°C. Wiatr będzie wiejący z północnego kierunku. Spodziewane opady śniegu wyniosą 3.06 mm, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 11 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, który był w piątek, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnicę w warunkach atmosferycznych. Wczoraj wieczorem prognozowano zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a temperatura wynosiła -2°C. Wiatr wiał z północno-wschodniego kierunku. Nie odnotowano opadów śniegu, a maksymalna prędkość wiatru wynosiła 4 km/h.

Pogoda w nocy w Stopnicy

Prognoza pogody na noc w miejscowości Stopnica na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a wilgotność powietrza osiągnie 97%. Widoczność będzie ograniczona do 10 km. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj spodziewałyśmy się lekkich opadów śniegu, temperatury -2°C i prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h. Zachmurzenie było również takie samo, wynoszące 100%, podobnie jak wilgotność powietrza, która wynosiła 97%. Warto zauważyć, że widoczność wczoraj była lepsza i wynosiła 10 km, podczas gdy dzisiaj spodziewamy się ograniczenia do 10 km.