Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Włoszczowa: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w miejscowości Włoszczowa przewiduje się zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -7°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić od 1 do 3 km/h z kierunku południowo-wschodniego.

Prognoza pogody dla miejscowości Włoszczowa na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje następujące warunki atmosferyczne. Wtorek rozpocznie się z zachmurzeniem całkowitym, które utrzyma się przez większość dnia. W godzinach porannych spodziewane jest małe zachmurzenie, które stopniowo zmieni się w zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2-3 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Temperatura wyniesie od -7°C do -4°C. Podsumowując, prognoza pogody na dzień 5 grudnia 2023 roku dla Włoszczowej przewiduje zachmurzenie całkowite, niewielkie zmiany temperatury od -7°C do -4°C oraz umiarkowaną prędkość wiatru o wartości 2-3 km/h z kierunkiem południowo-wschodnim. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że nastąpiła zmiana w warunkach atmosferycznych. Wczoraj dominowało zachmurzenie całkowite, podczas gdy dzisiaj przewiduje się zachmurzenie całkowite z małymi przejaśnieniami. Temperatura również uległa zmianie, obecnie wynosi od -7°C do -4°C, podczas gdy wczoraj wynosiła od -10°C do -3°C. Prędkość wiatru pozostała na podobnym poziomie, utrzymując się na wartości 2-3 km/h, jednak zmienił się kierunek wiatru z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:24:04, a zachód słońca o godzinie 15:36:36.

Pogoda rano w Włoszczowie

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, w miejscowości Włoszczowa prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -7°C, a wilgotność powietrza sięgnie 94%. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -10°C, a zachmurzenie osiągnie poziom 97%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj o tej samej porze występowało niewielkie zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a jego kierunek był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -6°C, a wilgotność powietrza sięgała 89%. Odczuwalna temperatura wynosiła -10°C, a zachmurzenie osiągnęło poziom 18%. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza prognoza pogody w Włoszczowie przewiduje większe zachmurzenie oraz minimalne zmiany w prędkości wiatru, temperaturze i wilgotności powietrza. Odczuwalna temperatura będzie nieznacznie wyższa, a zachmurzenie nieco większe.

Pogoda po południu w Włoszczowie

Po południu we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Włoszczowa spodziewane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru będzie wynosiła 1 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2 °C. Wiatr będzie wieść z południowo-wschodniego kierunku, a wilgotność powietrza wyniesie 79%. Widoczność w tym czasie będzie wynosić 10 km, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1017 hPa. Jakość powietrza będzie oceniana jako umiarkowana. Porównując prognozę popołudniową z poranną, dzisiejszego dnia, obserwujemy zmianę warunków pogodowych. Wczesnym rankiem dominowało zachmurzenie całkowite, a temperatura wynosiła -7 °C. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostały bez zmian, wynosząc odpowiednio 2 km/h i południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wynosiła 94%, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -10 °C. Zachmurzenie było na poziomie 97%. Warto zauważyć, że w ciągu dnia temperatura spadła o 3 stopnie, osiągając -5 °C po południu. Zachmurzenie również się zmieniło, przechodząc z całkowitego na małe. Niezależnie od tych zmian, prędkość wiatru, kierunek wiatru, wilgotność powietrza, widoczność i ciśnienie atmosferyczne pozostały na podobnym poziomie. Podsumowując, spodziewajmy się małego zachmurzenia po południu we wtorek w Włoszczowie, z temperaturą wynoszącą -5 °C. Warunki pogodowe nieznacznie się zmienią w porównaniu do porannej prognozy.

Pogoda wieczorem w Włoszczowie

Wieczorem w miejscowości Włoszczowa, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h i będzie wiał z południowo-wschodniego kierunku. Temperatura wyniesie -6°C, a ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1017 hPa. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w tym czasie wyniesie 3 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z pogodą dzisiejszego popołudnia, która była prognozowana na godzinę 15:00, można zauważyć pewne różnice. Podczas popołudnia panowało małe zachmurzenie, podczas gdy wieczorem oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Temperatura również ulegnie zmianie, spadając z -5°C do -6°C. Natomiast prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, z minimalnym wzrostem z 2 km/h do 3 km/h. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie stabilne i wyniesie 1017 hPa.

Pogoda w nocy w Włoszczowie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Włoszczowa na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -6°C, odczuwalna temperatura -10°C. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza osiągnie 95%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostają podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj o tej porze, panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -7°C, a odczuwalna temperatura -11°C. Prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Wilgotność powietrza była na poziomie 94% dzisiaj i 95% wczoraj. W związku z tym, można stwierdzić, że warunki pogodowe na noc w Włoszczowie pozostaną stabilne, z umiarkowanym zachmurzeniem i temperaturą oscylującą wokół -6°C.