Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Barczewo: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Barczewie o godzinie 12:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie 0°C, a wiatr będzie wiał z kierunku wschodniego z prędkością 1 km/h.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Barczewie prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 1-2 km/h, a temperatura oscylować wokół -4°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z zachodniego na północno-wschodni. W porównaniu do pogody z poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że dzisiejsza prognoza jest bardziej stabilna, bez opadów śniegu. Prędkość wiatru jest niższa, a temperatura jest nieco niższa niż poprzednio. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:31:22, a zachód nastąpi o 15:21:13.

Pogoda rano w Barczewie

Jutro rano w Barczewie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -1°C. Wiatr będzie wieść z południowo-zachodniego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność wyniesie 96%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa, a nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Tydzień temu prognozowane były opady śniegu, a dziś przewidywane jest jedynie zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru również różni się, wynosząc obecnie 1 km/h w porównaniu do 4 km/h sprzed tygodnia. Temperatura pozostaje na podobnym poziomie, oscylując wokół wartości -1°C. Kierunek wiatru również uległ zmianie, obecnie wieje z południowo-zachodniego, podczas gdy tydzień temu wiał z północno-zachodniego. Jakość powietrza pozostaje dobra, a wilgotność obecnie wyniesie 96%, podczas gdy sprzed tygodnia wynosiła 91%. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło nieznacznie z 994 hPa na 1007 hPa w obecnej prognozie. Nie przewiduje się również opadów deszczu zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu.

Pogoda po południu w Barczewie

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Barczewie jest następująca: spodziewane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie 0°C, a wilgotność powietrza wyniesie 87%. Prędkość wiatru będzie wynosiła 1 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim tygodniem, widać pewne podobieństwa. Oba dni były sobotami. Jednakże, w poprzednim tygodniu występowały lekkie opady śniegu, podczas gdy dzisiaj spodziewane jest jedynie zachmurzenie całkowite. Temperatura jest zbliżona - wynosiła 0°C w poprzednim tygodniu, a dzisiaj również będzie wynosić 0°C. Wilgotność powietrza była również podobna - wynosiła 96% w poprzednim tygodniu, a dzisiaj będzie wynosić 87%. Prędkość wiatru była nieco wyższa w poprzednim tygodniu - 5 km/h w porównaniu do dzisiejszych 1 km/h. Kierunek wiatru również różni się - poprzednio był północno-zachodni, a dzisiaj będzie wschodni. Ciśnienie atmosferyczne było niższe w poprzednim tygodniu - 997 hPa w porównaniu do dzisiejszych 1008 hPa. Podsumowując, dzisiejsza popołudniowa pogoda w Barczewie będzie różnić się od pogody sprzed tygodnia. Nie spodziewajmy się opadów śniegu, temperatura będzie taka sama, wilgotność powietrza będzie nieco niższa, prędkość wiatru będzie znacznie niższa, kierunek wiatru się zmieni, a ciśnienie atmosferyczne będzie wyższe.

Pogoda wieczorem w Barczewie

Wieczorem w Barczewie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Widoczność w tym czasie wyniesie 10 km, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1009 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku o godzinie 18:00, zauważamy pewne różnice. Wtedy występowały lekkie opady śniegu, prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a temperatura wynosiła 0°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Widoczność była ograniczona do zaledwie 1 km, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 999 hPa. Warto zauważyć, że obecna prognoza pogody na wieczór w Barczewie sugeruje zachmurzenie całkowite, podczas gdy tydzień temu mieliśmy do czynienia z lekkimi opadami śniegu. Temperatura również jest niższa obecnie, wynosząc -3°C, w porównaniu do 0°C sprzed tygodnia. Prędkość wiatru jest również niższa, a widoczność lepsza. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Miejmy nadzieję, że wieczór w Barczewie będzie przyjemny pomimo zachmurzenia całkowitego i niskiej temperatury.

Pogoda w nocy w Barczewie

Prognoza pogody na noc z soboty na niedzielę w Barczewie przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura spadnie do -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Widoczność będzie dobra, wynosząca około 10 km. Wilgotność powietrza sięgnie 98%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć różnice. Przed tygodniem występowały lekkie opady śniegu, podczas gdy teraz przewiduje się jedynie zachmurzenie. Prędkość wiatru była podobna, wynosząca 2 km/h, ale temperatura była nieco niższa, sięgając -4°C. Kierunek wiatru był również północno-zachodni. Widoczność była lepsza przed tygodniem, wynosząca 10 km, podczas gdy teraz oczekuje się dobrej widoczności na tym samym poziomie. Wilgotność powietrza była nieznacznie niższa, wynosząca 97%. Nie odnotowano opadów deszczu ani śniegu w obu przypadkach. Biorąc pod uwagę te różnice, można stwierdzić, że noc w Barczewie będzie raczej pochmurna, ale nie należy się spodziewać opadów. Warunki będą podobne do tych sprzed tygodnia, z wyjątkiem lekkiego podwyższenia temperatury i minimalnych zmian w wilgotności powietrza.