Pogoda

i

Autor: pixabay.com Pogoda

Biała Piska: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Białej Piskiej o godzinie 21:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru osiągnie 4 km/h z kierunku północno-wschodniego.

W miejscowości Biała Piska prognozowana jest pogoda na dnia 2 grudnia 2023 roku. Będzie to sobota. W ciągu dnia oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, które stopniowo zmieni się w zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie niewielka, oscylująca w granicach 0-4 km/h. Temperatura wyniesie od -4°C do -1°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z wschodniego na północno-wschodni, aż do osiągnięcia północno-wschodniego w godzinach wieczornych. W porównaniu do pogody poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że dzisiejsza pogoda będzie podobna. Obie dni będą charakteryzować się zachmurzeniem, jednak dzisiejszy dzień będzie nieco chłodniejszy. Temperatura spadnie z -2°C do -4°C. Prędkość wiatru pozostanie podobna, oscylująca w granicach 2-4 km/h. Kierunek wiatru będzie nadal południowo-zachodni. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:24:46, a zachód nastąpi o godzinie 15:16:53. Podsumowując, prognoza pogody dla Białej Piskiej na 2 grudnia 2023 roku wskazuje na umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru do 4 km/h oraz temperaturę od -4°C do -1°C. Pogoda będzie podobna do poprzedniego dnia, z niewielkim spadkiem temperatury.

Pogoda rano w Białej Piskiej

Prognoza pogody na jutro, sobotę, w miejscowości Biała Piska jest następująca. O godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, z prędkością wiatru wynoszącą 1 km/h. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza osiągnie 98%. Kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza poranna pogoda w Białej Piskiej będzie podobna. Wczoraj o godzinie 6:00 również obserwowano zachmurzenie, jednak było ono mniejsze niż dzisiaj. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a temperatura sięgała -7°C. Wilgotność powietrza wynosiła 97%. Kierunek wiatru był południowo-zachodni. Wnioskując z porównania danych, jutrzejsza pogoda rano w Białej Piskiej będzie bardziej zachmurzona niż dzisiejsza. Temperatura będzie nieznacznie wyższa, wynosząc -2°C, a wilgotność powietrza spadnie do 93%. Prędkość wiatru będzie minimalna, wynosząc 0 km/h.

Pogoda po południu w Białej Piskiej

Dzisiaj po południu w Białej Piskiej oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -3°C, a wilgotność powietrza sięgnie 97%. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim dniem, wczoraj po południu w Białej Piskiej panowało niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -4°C, a wilgotność powietrza sięgała 95%. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km. Nie występowały opady deszczu. Widoczne jest zwiększenie zachmurzenia oraz minimalne zmiany w prędkości wiatru i temperaturze. Wilgotność powietrza wzrosła nieznacznie. Ogólnie rzecz biorąc, prognoza pogody na dzisiaj po południu w Białej Piskiej jest podobna do poprzedniego dnia.

Pogoda wieczorem w Białej Piskiej

Wieczorem w Białej Piskiej, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -7°C. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć znaczące zmiany. Wczoraj wieczorem, o godzinie 18:00, panowało niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -4°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -9°C. Widoczne są różnice w poziomie zachmurzenia oraz temperaturze między dzisiejszym a wczorajszym wieczorem. Zachmurzenie całkowite, które jest prognozowane na dzisiejszy wieczór, jest znacznie większe niż niewielkie zachmurzenie sprzed dnia. Warto również zauważyć, że temperatura dzisiejszego wieczoru (-3°C) jest o 1 stopień wyższa niż temperatura wczorajszego wieczoru (-4°C). Mieszkańcy Białej Piskiej mogą spodziewać się wieczorem większego zachmurzenia i nieco wyższych temperatur niż wczoraj wieczorem. Warto zabrać ze sobą odpowiednie ubranie i być przygotowanym na chłodniejsze warunki atmosferyczne.

Pogoda w nocy w Białej Piskiej

Prognoza pogody na noc w Białej Piskiej na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Prędkość wiatru osiągnie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Wilgotność powietrza wyniesie 93%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie noce będą miały podobne warunki atmosferyczne. Zarówno dzisiejsza, jak i wczorajsza prognoza przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura oraz odczuwalna temperatura pozostaną na tym samym poziomie, wynosząc -3°C i -8°C odpowiednio. Prędkość wiatru wzrośnie nieznacznie z 2 km/h na 3 km/h, a kierunek wiatru pozostanie północno-zachodni. Wilgotność powietrza również nie ulegnie znaczącej zmianie i wyniesie 93%.