Słoneczna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Słoneczna pogoda

Braniewo: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.10.2023

2023-10-02 6:00

W poniedziałek, 2 października 2023 roku, w Braniewie o godzinie 15:00 oczekiwane są lekkie opady deszczu przy temperaturze 16°C, przy słabym wietrze o prędkości 5 km/h z kierunku południowo-zachodniego.

Prognoza pogody dla miejscowości Braniewo na dzień 2 października 2023 roku opiera się na dostępnych danych meteorologicznych. Przedstawione informacje obejmują różne pory dnia, temperatury, opady, prędkość i kierunek wiatru. Ponadto, porównamy dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia. Podsumowanie prognozy pogody: W poniedziałek, 2 października 2023 roku, oczekuje się zmiennej pogody w Braniewie. W godzinach popołudniowych (15:00) prognozowane są lekkie opady deszczu przy temperaturze 16°C. Wieczorem (18:00) nadal utrzymają się lekkie opady deszczu, a temperatura pozostanie na poziomie 16°C. Późnym wieczorem (21:00) przewiduje się nadal lekkie opady deszczu i wzrost temperatury do 17°C. W nocy (00:00) spodziewane jest małe zachmurzenie, a temperatura spadnie do 13°C. Wczesnym rankiem (03:00) przewiduje się niewielkie zachmurzenie i temperaturę 12°C. Wczesnym porankiem (06:00) utrzyma się małe zachmurzenie, a temperatura wyniesie 13°C. Wczesnym przedpołudniem (09:00) przewiduje się umiarkowane zachmurzenie i temperaturę 17°C. W południe (12:00) prognozowane jest zachmurzenie całkowite przy temperaturze 18°C. Porównanie z pogodą poprzedniego dnia: Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, zauważamy pewne różnice. Wczoraj (1 października 2023 roku) o tej samej porze (15:00) również występowały lekkie opady deszczu, jednak temperatura wynosiła 16°C. Ponadto, wczoraj wieczorem (18:00) prognozowane były lekkie opady deszczu przy temperaturze 16°C, podobnie jak dzisiaj. Jednakże, wczoraj wieczorem (21:00) przewidywano małe zachmurzenie i temperaturę 15°C, podczas gdy dzisiaj o tej samej porze przewiduje się lekkie opady deszczu i temperaturę 17°C. Wszystkie godziny prognozy pogody dla obu dni wskazują na zmienność warunków atmosferycznych, ale różnice w temperaturze i rodzaju opadów są widoczne. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 6:41:45, a zachód słońca o godzinie 18:19:10.

Pogoda rano w Braniewie

Jutro rano w Braniewie, dnia 2 października 2023 roku, o godzinie 6:00 spodziewane jest małe zachmurzenie. Temperatura wyniesie 13°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wiatr będzie wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosić 87%. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza poranna pogoda w Braniewie będzie miała umiarkowane zachmurzenie. Temperatura będzie wyższa i wyniesie 17°C. Prędkość wiatru wzrośnie do 5 km/h. Kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie na poziomie 1021 hPa, a wilgotność powietrza spadnie do 69%. Nie są przewidywane opady deszczu. Widoczność pozostanie dobra i wyniesie 10 km. Biorąc pod uwagę te informacje, jutro rano w Braniewie możemy spodziewać się nieco cieplejszej pogody z większą ilością chmur, ale bez opadów deszczu. Warunki będą korzystne dla większości aktywności na powietrzu.

Pogoda po południu w Braniewie

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w miejscowości Braniewo jest następująca. Będą lekkie opady deszczu, przy prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h. Temperatura wyniesie 16°C, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km, a odczuwalna temperatura będzie wynosić 16°C. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj po południu w Braniewie było małe zachmurzenie, przy prędkości wiatru wynoszącej 6 km/h. Temperatura wynosiła 16°C, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Widoczność była dobra, sięgając 10 km, a odczuwalna temperatura wynosiła 16°C. Wniosek: dzisiejsza pogoda będzie nieco inna niż wczorajsza, ze względu na lekkie opady deszczu. Temperatura będzie podobna, ale kierunek wiatru się nie zmieni.

Pogoda wieczorem w Braniewie

Prognozowana pogoda na wieczór w Braniewie, w poniedziałek, 2 października 2023 roku, przewiduje lekkie opady deszczu. Temperatura wyniesie około 16 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem z południowo-zachodniego. Widoczność będzie dobra, sięgająca 10 kilometrów. Spodziewana maksymalna prędkość wiatru to 10 km/h, a opady deszczu wyniosą około 1.02 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli w niedzielę, 1 października 2023 roku, również przewiduje się lekkie opady deszczu. Temperatura wynosiła wtedy 15 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, z kierunkiem z północno-zachodniego. Widoczność była dobra, sięgająca 10 kilometrów. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła wtedy 6 km/h, a opady deszczu były na poziomie 0.12 mm. W porównaniu do poprzedniego wieczoru, temperatura wzrośnie o 1 stopień Celsjusza, a prędkość wiatru pozostanie bez zmian. Kierunek wiatru zmieni się z północno-zachodniego na południowo-zachodni. Przewiduje się również większe opady deszczu, które wyniosą około 1.02 mm, w porównaniu do 0.12 mm z poprzedniego wieczoru. W związku z tym, wieczorem w Braniewie można spodziewać się podobnych warunków pogodowych, ale z nieco większymi opadami deszczu.

Pogoda w nocy w Braniewie

Prognoza pogody na noc w Braniewie na wtorek, 3 października 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura wyniesie 16°C, a odczuwalna temperatura również będzie wynosić 16°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 2 października 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczorajsza noc charakteryzowała się małym zachmurzeniem, prędkością wiatru około 4 km/h i temperaturą wynoszącą 17°C. Kierunek wiatru był południowo-zachodni. Zachmurzenie wynosiło 100%, podobnie jak dzisiejszej nocy. Jakość powietrza była dobra. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza noc będzie nieco chłodniejsza niż noc poprzednia, ale nadal zachmurzona. Prędkość wiatru będzie nieco niższa, a jakość powietrza będzie umiarkowana.