Słoneczna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Słoneczna pogoda

Elbląg: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 roku, w Elblągu o godzinie 12:00 spodziewane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, wiejący z kierunku południowo-wschodniego.

W dniu 6 grudnia 2023 roku w Elblągu oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru będzie wynosić około 4 km/h, a temperatura wyniesie -3 stopnie Celsjusza. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że obecnie oczekiwane jest większe zachmurzenie niż w poprzednim tygodniu. Prędkość wiatru pozostaje zbliżona, natomiast temperatura jest nieco wyższa. Warto również zaznaczyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:44:08, a zachód słońca nastąpi o godzinie 15:21:50.

Pogoda rano w Elblągu

Jutro rano w Elblągu, czyli w środę, 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -6°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -12°C. Nie ma prognozowanych opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniesie 11 km/h, a zachmurzenie będzie się utrzymywać na poziomie 99%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, czyli z dnia 29 listopada 2023 roku, również w środę, o godzinie 6:00, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Jednak temperatura była minimalnie niższa -5°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -8°C. Prędkość wiatru była również niższa, wynosząc 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Zachmurzenie było niższe, wynosząc 58%, w porównaniu do dzisiejszych 99%. Maksymalna prędkość wiatru była również niższa i wynosiła 4 km/h.

Pogoda po południu w Elblągu

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Elblągu wygląda następująco. O godzinie 12:00 temperatura wyniesie -3°C, będzie zachmurzenie całkowite, a prędkość wiatru wyniesie 5 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. W poprzednim tygodniu, o tej samej porze, temperatura wynosiła -2°C, było umiarkowane zachmurzenie, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h. Kierunek wiatru był południowo-zachodni. Jakość powietrza była dobra, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1006 hPa. Mimo że temperatura spadła o 1 stopień, zachmurzenie całkowite zastąpiło umiarkowane zachmurzenie, a prędkość wiatru minimalnie się zmniejszyła. Kierunek wiatru pozostał podobny. Jakość powietrza pozostała na podobnym poziomie, a ciśnienie atmosferyczne nieznacznie wzrosło. Wnioskując, dzisiejsze popołudnie będzie podobne do poprzedniego tygodnia, ale z większym zachmurzeniem. Należy się spodziewać chłodniejszej pogody, ale warunki będą wciąż dobre.

Pogoda wieczorem w Elblągu

Wieczorem w Elblągu, w dniu 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w środę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza osiągnie 90%, a zachmurzenie sięgnie 100%. Odczuwalna temperatura wyniesie -9°C, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, czyli z dnia 29 listopada 2023 roku, również w środę o godzinie 18:00, można zauważyć różnice. Poprzedniego tygodnia prognozowane było umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -6°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza sięgała 92%, a zachmurzenie wynosiło 54%. Odczuwalna temperatura wynosiła -11°C, a widoczność wynosiła 10 km. Wniosek: Wieczorem w Elblągu prognozowane jest zachmurzenie całkowite, a temperatura wyniesie -3°C. W porównaniu z poprzednim tygodniem, można zauważyć, że poprawiły się warunki pogodowe, ponieważ poprzednio było umiarkowane zachmurzenie i niższa temperatura.

Pogoda w nocy w Elblągu

Prognoza pogody na noc z dnia 7 grudnia 2023 roku w Elblągu jest następująca. O godzinie 3:00 w nocy, w czwartek, spodziewane jest lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Zachmurzenie wyniesie 100%. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura w dzisiejszą noc będzie nieco wyższa, wynosząc -2 stopnie Celsiusza, podczas gdy tydzień temu wynosiła -5 stopni Celsiusza. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostają takie same - 3 km/h i południowo-wschodni. Jakość powietrza w obu nocach jest dobra. Zachmurzenie w dzisiejszą noc wyniesie 100%, podczas gdy tydzień temu wynosiło 89%. Mimo pewnych podobieństw, należy pamiętać, że prognozy pogody mogą się różnić w zależności od dnia i godziny. Należy śledzić aktualne informacje pogodowe, aby być dobrze przygotowanym na zmienne warunki atmosferyczne.