Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody zapowiadają na dziś opady deszczu.

Gołdap: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Gołdapi o godzinie 12:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru osiągnie 1 km/h z kierunkiem północno-wschodnim.

W Gołdapi, w dniu 2 grudnia 2023 roku, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie wynosić około 2 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -4°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni charakteryzują się podobnymi warunkami pogodowymi. Jednakże, dzisiaj oczekiwane jest większe zachmurzenie całkowite, w przeciwieństwie do umiarkowanego zachmurzenia poprzedniego dnia. Prędkość wiatru jest podobna, ale temperatura jest nieznacznie wyższa o 1 stopień Celsjusza. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:27:26 i zachodzi o godzinie 15:12:15.

Pogoda rano w Gołdapi

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w miejscowości Gołdap oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 0 km/h, a temperatura będzie wynosić -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku zachodniego, a widoczność będzie ograniczona do 4 km. Wilgotność powietrza osiągnie 99%. Nie są prognozowane opady deszczu. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, możemy zauważyć następujące zmiany. Wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00 rano w Gołdapi panowało niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a temperatura wynosiła -4°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-zachodniego, a widoczność wynosiła 10 km. Wilgotność powietrza wynosiła 86%. Nie odnotowano opadów deszczu. W porównaniu z poprzednim dniem, prognoza pogody na dzisiaj w Gołdapi sugeruje większe zachmurzenie, niższą prędkość wiatru, wyższą temperaturę, zmianę kierunku wiatru na zachodni, niższą widoczność i wyższą wilgotność powietrza. Nie przewiduje się opadów deszczu. Warto zauważyć, że porównanie dotyczy tylko porannej pogody, a warunki atmosferyczne mogą ulec zmianie w ciągu dnia.

Pogoda po południu w Gołdapi

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Gołdapi jest następująca. Przewiduje się zachmurzenie całkowite, z prędkością wiatru wynoszącą 1 km/h. Temperatura będzie wynosić -1°C, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było bezchmurne niebo z małym zachmurzeniem, przy prędkości wiatru wynoszącej 5 km/h. Temperatura wynosiła -3°C, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Jakość powietrza była dobra, a widoczność wynosiła 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1003 hPa. Wnioskując z powyższych danych, dzisiejsze popołudnie w Gołdapi będzie nieco chłodniejsze niż poprzedniego dnia. Zachmurzenie będzie większe, a prędkość wiatru niższa. Jednak jakość powietrza i widoczność pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda wieczorem w Gołdapi

Wieczorem w miejscowości Gołdap, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00 przewiduje się całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza osiągnie 95%. Widoczność będzie wynosiła około 8 km, a zachmurzenie sięgnie 100%. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 4 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem przewidywano lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -3°C, a wilgotność powietrza osiągnęła 96%. Widoczność wynosiła 4 km, a zachmurzenie sięgało 62%. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 8 km/h. Wnioskiem z porównania obu prognoz jest to, że wieczorna pogoda w Gołdapi zmieni się. Przechodzimy z lekkich opadów śniegu na całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru spadnie z 4 km/h do 2 km/h, a kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Temperatura spadnie o 1°C, natomiast wilgotność powietrza pozostanie na podobnym poziomie. Widoczność wzrośnie z 4 km do 8 km, a zachmurzenie wzrośnie z 62% do 100%. Maksymalna prędkość wiatru spadnie z 8 km/h do 4 km/h. Warto zauważyć, że prognozy pogody mogą ulegać zmianom, dlatego zawsze warto sprawdzić najnowsze dane przed planowaniem aktywności na zewnątrz.

Pogoda w nocy w Gołdapi

Prognoza pogody na noc w Gołdapi na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h. Jednakże, widoczność w nocy będzie nieco mniejsza, wynosząc 5 km. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie nieznacznie do 1011 hPa. W związku z tym, można oczekiwać, że pogoda w nocy w Gołdapi będzie podobna do poprzedniej nocy, z niewielkimi zmianami w widoczności i ciśnieniu atmosferycznym.