Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody zapowiadają na dziś bardzo wysokie temperatury.

Górowo Iławeckie: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 r., w Górowie Iławeckim o godzinie 21:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego, prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, temperatura spadnie do -3°C, a wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego.

W miejscowości Górowo Iławeckie prognozowana jest pogoda na jutro, sobotę, 2 grudnia 2023 roku. Przewiduje się zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie wynosić około 2 km/h, a temperatura oscylować wokół -3 stopni Celsjusza. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że dzisiaj również przewidywane jest zachmurzenie całkowite, podobnie jak wczoraj. Jednak prędkość wiatru jest niższa, a temperatura nieznacznie się obniżyła. Kierunek wiatru również uległ zmianie. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:34:35 i zajdzie o godzinie 15:19:36.

Pogoda rano w Górowie Iławeckim

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite w Górowie Iławeckim. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -1°C. Wiatr będzie wiejący z południa. Widoczność wyniesie 10 km, a wilgotność powietrza będzie się utrzymywać na poziomie 96%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, tj. piątku, 1 grudnia 2023 roku o godzinie 9:00, można zauważyć znaczące zmiany. Wczoraj rano było niewielkie zachmurzenie, podczas gdy dzisiaj oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru również zmniejszyła się z 5 km/h do 2 km/h. Temperatura wzrosła z -5°C do 0°C. Kierunek wiatru pozostał południowy. Widoczność oraz wilgotność powietrza nie uległy zmianie i wyniosą odpowiednio 10 km oraz 94%. Wnioskiem jest, że dzisiejsza poranna pogoda w Górowie Iławeckim będzie bardziej zachmurzona i nieco cieplejsza niż wczorajsza.

Pogoda po południu w Górowie Iławeckim

Dzisiaj po południu w Górowie Iławeckim oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić 0°C. Wiatr będzie wieść z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność wyniesie 94%. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1008 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Wczoraj było niewielkie zachmurzenie, temperatura wynosiła -3°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h. Wiatr wiał z kierunku południowo-zachodniego. Jakość powietrza była umiarkowana, a wilgotność wynosiła 95%. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1003 hPa. Wniosek: Dzisiejsza pogoda po południu w Górowie Iławeckim będzie podobna do pogody poprzedniego dnia. Oczekuje się zachmurzenia całkowitego, niskiej temperatury i niewielkiego wiatru. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność wysoka.

Pogoda wieczorem w Górowie Iławeckim

Wieczorem w Górowie Iławeckim, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -2°C. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, zauważamy, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Różnica polega na prędkości wiatru, która spadła z 4 km/h wczoraj do 1 km/h dzisiaj. Temperatura pozostaje taka sama, wynosząc -2°C. Kierunek wiatru zmienił się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Jakość powietrza była umiarkowana wczoraj, natomiast dzisiaj jest dobra. Widoczność była zerowa wczoraj, a dzisiaj wyniesie 10 km. Nie odnotowano opadów deszczu ani śniegu w obu dniach. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Górowie Iławeckim nie zmieniła się znacząco w porównaniu z poprzednim wieczorem.

Pogoda w nocy w Górowie Iławeckim

Prognoza pogody na noc w Górowie Iławeckim na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura spadnie do -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Prognozowana wilgotność wyniesie 98%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru i wilgotność również pozostają na podobnym poziomie. Jednak temperatura spadnie o 3 stopnie w porównaniu do poprzedniej nocy.