Pogoda

i

Autor: pixabay.com Meteorolodzy mają dla nas dobre wiadomości!

Jeziorany: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Jezioranach o godzinie 21:00 spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie -7°C, a wiatr będzie wiał z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 4 km/h.

W Jezioranach prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. Wtorek będzie charakteryzować się umiarkowanym zachmurzeniem. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -7°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że wczoraj było małe zachmurzenie o prędkości wiatru 3 km/h i temperaturze wynoszącej -4°C. Kierunek wiatru wczoraj był południowo-zachodni. Wschód słońca zaplanowany jest na godzinę 7:36:23, a zachód słońca na 15:18:04.

Pogoda rano w Jezioranach

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest mała zachmurzenie. Temperatura wyniesie -9 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wiatr będzie wieść z południowo-wschodniego kierunku. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1020 hPa, a widoczność będzie sięgać 10 kilometrów. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj rano było lekkie opady śniegu, a dzisiaj spodziewane jest małe zachmurzenie. Temperatura również się zmieniła, z -5 stopni na -9 stopni. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząc 3 km/h. Kierunek wiatru również się nie zmienił i nadal będzie wieść z południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie nieznacznie z 1019 hPa do 1020 hPa. Widoczność i jakość powietrza pozostaną na podobnym poziomie, wynosząc odpowiednio 10 kilometrów i będąc umiarkowanymi. Wniosek: Jutro rano w Jezioranach oczekiwane jest małe zachmurzenie, niższa temperatura i minimalne zmiany w pozostałych parametrach pogodowych w porównaniu z poranną pogodą poprzedniego dnia.

Pogoda po południu w Jezioranach

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Jezioranach przewiduje niewielkie zachmurzenie. Temperatura wyniesie -3°C, ale odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -8°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wyniesie 86%. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h, a zachmurzenie będzie na poziomie 15%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wczoraj wynosiła -2°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -8°C. Prędkość wiatru była podobna i wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Wilgotność powietrza była na poziomie 94%. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 10 km/h, a zachmurzenie wynosiło 55%. Wnioskując z porównania danych, można stwierdzić, że dzisiejsza pogoda będzie podobna do pogody wczorajszego popołudnia, z wyjątkiem temperatury, która będzie nieco niższa.

Pogoda wieczorem w Jezioranach

Wieczorem w Jezioranach, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -7°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -13°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a zachmurzenie sięgnie 74%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem dominowało małe zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura powietrza była taka sama jak dzisiaj, czyli -7°C, jednak odczuwalna temperatura wynosiła -12°C. Jakość powietrza była również umiarkowana, a zachmurzenie sięgało 46%. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Jezioranach będzie nieco bardziej zachmurzona niż poprzedniego dnia. Temperatura powietrza pozostanie na podobnym poziomie, ale odczucie zimna może być większe z powodu niższej odczuwalnej temperatury. Prędkość wiatru również wzrośnie nieznacznie. Ogólnie rzecz biorąc, wieczór w Jezioranach będzie umiarkowanie chłodny i dość pochmurny.

Pogoda w nocy w Jezioranach

Prognoza pogody na noc w Jezioranach, na dzień 6 grudnia 2023 roku, przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -7°C, odczuwalna temperatura będzie wynosić -13°C. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Opady deszczu nie są przewidywane. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostają podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, występowało umiarkowane zachmurzenie. Temperatura spadła nieznacznie z -9°C na -10°C. Odczuwalna temperatura obniżyła się z -13°C na -14°C. Prędkość wiatru utrzymuje się na poziomie 2 km/h, choć kierunek wiatru zmienił się z południowego na południowo-wschodni. Jakość powietrza jest nadal umiarkowana, a opady deszczu nie występują. Wnioskując, można stwierdzić, że warunki pogodowe w Jezioranach na noc pozostaną stabilne, z umiarkowanym zachmurzeniem i temperaturą w granicach -7°C.