Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Jeziorany: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

Według prognozy pogody na dzisiejszy dzień w Jezioranach można oczekiwać całkowitego zachmurzenia, temperatury wynoszącej od -8°C do -4°C oraz wiatru o prędkości 3-4 km/h z kierunkiem południowo-wschodnim.

W dniu 6 grudnia 2023 roku, w miejscowości Jeziorany, prognozowana jest mała zmienność pogodowa. Przewiduje się małe zachmurzenie przez cały dzień, z prędkością wiatru oscylującą w granicach 4 km/h. Temperatura będzie wynosić od -8°C do -4°C, utrzymując się na niskim poziomie. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było bezchmurne niebo, a dzisiaj przewiduje się małe zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostaje podobna, jednak temperatura spadła o kilka stopni. Wiatr nadal wieje z południowo-wschodniego kierunku. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:37:47 i zajdzie o godzinie 15:17:27, co oznacza, że dzień będzie krótki, a noc długa.

Pogoda rano w Jezioranach

Jutro rano, czyli w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura będzie oscylować w granicach -8°C, podobnie jak dzisiaj. Wilgotność powietrza wyniesie 95%, a ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1020 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj spodziewane jest zachmurzenie całkowite, podczas gdy wczoraj niebo było bezchmurne. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostaną jednak bez zmian, wynosząc odpowiednio 4 km/h i południowo-wschodni. Temperatura również nie ulegnie większym zmianom, oscylując w granicach -6°C. Natomiast wilgotność powietrza nieznacznie się zmniejszy z 94% do 93%, a ciśnienie atmosferyczne wzrośnie z 1020 hPa do 1021 hPa.

Pogoda po południu w Jezioranach

Po południu w Jezioranach, dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 12:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -5°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a nie przewiduje się opadów deszczu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1020 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, widzimy, że oba okresy będą charakteryzowały się zachmurzeniem całkowitym. Prędkość wiatru oraz temperatura pozostaną bez zmian, wynosząc odpowiednio 4 km/h i -6°C. Kierunek wiatru również nie ulegnie zmianie i nadal będzie południowo-wschodni. Nie przewiduje się opadów deszczu ani zmiany jakości powietrza. Również ciśnienie atmosferyczne pozostanie na stałym poziomie, wynosząc 1021 hPa. Wnioskując z powyższych danych, pogoda po południu w Jezioranach będzie bardzo podobna do pogody dzisiejszego ranka. Nie spodziewajmy się większych zmian atmosferycznych.

Pogoda wieczorem w Jezioranach

Wieczorem w Jezioranach, w dniu środa, 6 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -5°C. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 10 km/h. Zachmurzenie osiągnie 100%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, również w Jezioranach, można zauważyć, że oba okresy będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Prędkość wiatru będzie taka sama, wynosząca 4 km/h, a kierunek wiatru również nie ulegnie zmianie - będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie minimalnie, z -6°C w popołudnie do -5°C wieczorem. Jakość powietrza jest oceniana jako dobra, a nie przewiduje się opadów deszczu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa, co oznacza stabilne warunki atmosferyczne. Wnioskiem jest, że wieczorem w Jezioranach oczekuje nas kontynuacja zachmurzenia całkowitego, niewielka zmiana temperatury i stabilne warunki atmosferyczne.

Pogoda w nocy w Jezioranach

Prognoza pogody na noc w Jezioranach na dzień 7 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -3 stopnie Celsiusza, a wilgotność powietrza sięgnie 97%. Prędkość wiatru osiągnie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 8 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że wczoraj było małe zachmurzenie o 45% pokrycia chmurami. Temperatura wynosiła -8 stopni Celsiusza, a wilgotność powietrza sięgała 95%. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 10 km/h. Widoczne jest zwiększenie zachmurzenia oraz minimalne podwyższenie temperatury w dzisiejszej prognozie pogody na noc. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, natomiast wilgotność powietrza wzrosła nieznacznie.