Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody wskazują na przejściowe zachmurzenie.

Kętrzyn: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Kętrzynie o godzinie 21:00 oczekuje się całkowitego zachmurzenia, temperatury -4°C, prędkości wiatru wynoszącej 2 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim.

Prognoza pogody dla Kętrzyna na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie niewielka, oscylująca wokół 1-2 km/h. Temperatura będzie wynosić od -1°C do -4°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się, zaczynając od zachodniego i przechodząc przez południowo-wschodni, aż do północno-wschodniego. W porównaniu do pogody sprzed tygodnia, dzisiejsza prognoza jest bardziej chłodna. Poprzednio mieliśmy lekkie opady śniegu, a teraz spodziewamy się jedynie zachmurzenia. Prędkość wiatru również zmniejszy się, a kierunek będzie zmienny. Temperatura spadnie o kilka stopni, osiągając wartości ujemne. Warto również zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:29:57 i zachodzi o godzinie 15:17:09.

Pogoda rano w Kętrzynie

Prognoza pogody na jutro rano w Kętrzynie, czyli 2 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h. Wiatr będzie wieść z zachodu, a widoczność będzie wynosić 10 km. Maksymalna prędkość wiatru również wyniesie 1 km/h. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z prognozą sprzed tygodnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura będzie nieco wyższa, wynosząc -2°C. Prędkość wiatru również będzie wynosić 1 km/h, ale wiatr będzie wieść z południowo-wschodu. Widoczność pozostanie na poziomie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, prognoza na jutro rano w Kętrzynie nie różni się znacząco. Obydwa dni będą charakteryzować się podobnymi warunkami pogodowymi.

Pogoda po południu w Kętrzynie

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Kętrzynie jest następująca: spodziewane jest zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, temperatura będzie wynosić -4°C, a kierunek wiatru będzie wschodni. Jakość powietrza będzie dobra, a zachmurzenie sięgnie 100%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. Tydzień temu spodziewane były lekkie opady śniegu, prędkość wiatru wynosiła 3-4 km/h, temperatura wynosiła od -1°C do 2°C, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Jakość powietrza była dobra, a zachmurzenie sięgało od 70% do 86%. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 995-997 hPa. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, dzisiejsza pogoda będzie bardziej chłodna, z niższą temperaturą i mniejszą prędkością wiatru. Zachmurzenie będzie jednak podobne, sięgając 100% w obu przypadkach. Jakość powietrza będzie utrzymywała się na dobrym poziomie, a ciśnienie atmosferyczne będzie nieznacznie wyższe. Wnioskując, dzisiejsze popołudnie w Kętrzynie będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, niską temperaturą i niewielką prędkością wiatru. W porównaniu z poprzednim tygodniem, można spodziewać się chłodniejszej pogody, ale ogólnie warunki będą podobne.

Pogoda wieczorem w Kętrzynie

Wieczorem w Kętrzynie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, w sobotę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie się utrzymywać na poziomie -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a zachmurzenie osiągnie 100%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego tygodnia, która miała miejsce 25 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00, w sobotę, zauważamy pewne różnice. W poprzednim tygodniu występowały lekkie opady śniegu, prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a temperatura wynosiła 0°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Jakość powietrza była dobra, a zachmurzenie sięgało 85%. Widzimy zatem, że wieczorna pogoda w Kętrzynie będzie różnić się od pogody sprzed tygodnia. Będzie bardziej zachmurzona, temperatury będą niższe, a prędkość wiatru będzie znacznie mniejsza.

Pogoda w nocy w Kętrzynie

Prognoza pogody na noc w Kętrzynie na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -5°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem wiatru północno-zachodnim. Maksymalna prędkość wiatru w nocy wyniesie 5 km/h, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1011 hPa. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć różnice. Przed tygodniem, w nocy z 25 na 26 listopada 2023 roku, również występowały lekkie opady śniegu. Jednak temperatura była nieco wyższa i wynosiła -4°C. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Maksymalna prędkość wiatru w tamtej nocy wyniosła 6 km/h, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1001 hPa. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że nocna pogoda w Kętrzynie na 2 grudnia 2023 roku będzie nieco chłodniejsza niż w poprzednim tygodniu. Przewiduje się również mniejszą maksymalną prędkość wiatru i wyższe ciśnienie atmosferyczne. Nie są przewidziane opady deszczu.