Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Lidzbark Warmiński: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Lidzbarku Warmińskim o godzinie 21:00 oczekiwane jest całkowite zachmurzenie, temperatura wyniesie -3°C, a wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego o prędkości 2 km/h.

W dniu jutrzejszym, czyli w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, w Lidzbarku Warmińskim oczekuje się całkowite zachmurzenie. Temperatura powietrza będzie utrzymywać się w okolicach 0 stopni Celsjusza, co może powodować nieznaczne opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h i będzie wiał z kierunku południowo-zachodniego. W porównaniu do poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, prognoza pogody na jutro w Lidzbarku Warmińskim nie różni się znacząco. Oba dni będą charakteryzować się zachmurzeniem, jednak w piątek spodziewane były lekkie opady śniegu, podczas gdy w sobotę przewiduje się jedynie zachmurzenie. Temperatura powietrza będzie podobna, oscylując wokół 0 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru również nieznacznie się zmieni i wyniesie około 2 km/h, przy kierunku wiatru zmieniającym się z zachodniego na południowo-zachodni. Warto również wspomnieć, że słońce w Lidzbarku Warmińskim w dniu jutrzejszym wschodzić będzie o godzinie 7:33:27, a zachodzić o godzinie 15:20:09.

Pogoda rano w Lidzbarku Warmińskim

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite w Lidzbarku Warmińskim. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić 0°C. Wiatr będzie wiejący z południowego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia osiągnie 3 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, tj. 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Wczoraj rano również przewidywane było niewielkie zachmurzenie, jednak temperatura wynosiła -5°C. Prędkość wiatru wyniosła 4 km/h, a wiatr wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Jakość powietrza była oceniana jako umiarkowana, a widoczność wynosiła 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniosła 10 km/h. Wniosek: Poranna prognoza pogody na dzień 2 grudnia 2023 roku w Lidzbarku Warmińskim wskazuje na podobne warunki atmosferyczne jak poprzedniego dnia. Obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite, niewielką prędkość wiatru i dobrą jakość powietrza. Temperatura rano będzie wynosić 0°C, co jest nieco wyższe niż wczoraj.

Pogoda po południu w Lidzbarku Warmińskim

W sobotę po południu, dnia 2 grudnia 2023 roku, w Lidzbarku Warmińskim oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni, zmieniający się później na wschodni. Temperatura wyniesie 0°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -2°C. Widoczność w tym czasie będzie wynosić 10 km, a wilgotność powietrza sięgnie 95%. Porównując tę prognozę z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, w Lidzbarku Warmińskim można zauważyć pewne różnice. Wczoraj po południu było lekkie opady śniegu przy niewielkim zachmurzeniu. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -2°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -8°C. Widoczność była nieco gorsza, bo wynosiła 8 km, a wilgotność powietrza wynosiła 94%. Widzimy więc, że dzisiejsza pogoda będzie nieco mniej ekstremalna niż wczorajsza, ale nadal należy się spodziewać zachmurzenia całkowitego i niskiej temperatury.

Pogoda wieczorem w Lidzbarku Warmińskim

Wieczorem w Lidzbarku Warmińskim, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, w sobotę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h i będzie on wiejący z kierunku północno-wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie około 10 km. Temperatura spadnie do -2 stopni Celsiusza, jednak odczuwalna temperatura wyniesie około -4 stopni Celsiusza. Maksymalna prędkość wiatru nie przekroczy 2 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj wieczorem występowały lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła około 5 km/h i wiał on z kierunku południowo-zachodniego. Jakość powietrza była umiarkowana, a widoczność wynosiła zaledwie 1 km. Temperatura wynosiła -2 stopnie Celsiusza, a odczuwalna temperatura spadła do -7 stopni Celsiusza. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 10 km/h. Widoczne są różnice pomiędzy obiema prognozami. Dzisiejszy wieczór będzie charakteryzował się większym zachmurzeniem, niż wczorajszy wieczór. Prędkość wiatru będzie niższa, a kierunek wiatru się zmieni. Jakość powietrza pozostanie dobra, a widoczność będzie lepsza. Temperatura będzie taka sama, jednak odczuwalna temperatura będzie wyższa. Maksymalna prędkość wiatru również będzie niższa niż wczoraj. Mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego mogą spodziewać się wieczorem zachmurzenia całkowitego, niewielkiego wiatru i temperatury wynoszącej -2 stopnie Celsiusza. W porównaniu do poprzedniego wieczoru, warunki będą nieco łagodniejsze.

Pogoda w nocy w Lidzbarku Warmińskim

Prognoza pogody na noc z soboty na niedzielę w Lidzbarku Warmińskim jest podobna do poprzedniej nocy. Oczekuje się zachmurzenia całkowitego z temperaturą wynoszącą -4°C. Prędkość wiatru będzie wynosić około 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Zachmurzenie będzie się utrzymywać na poziomie 100%, a wilgotność wyniesie 98%. Nie są przewidywane opady deszczu. Maksymalna prędkość wiatru spodziewana na noc wynosi 1 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura również pozostanie na podobnym poziomie, oscylując wokół zera stopni. Prędkość wiatru będzie wynosić około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie różnił się nieznacznie, zmieniając się z południowo-zachodniego na północno-zachodni. Zachmurzenie będzie się utrzymywać na wysokim poziomie, oscylując wokół 99-100%. Wilgotność również pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc około 96-98%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru spodziewana na noc wynosiła 4 km/h, podczas gdy dzisiejsza prognoza zakłada maksymalną prędkość wiatru na poziomie 3 km/h. Wniosek: Nocna pogoda w Lidzbarku Warmińskim nie ulegnie większym zmianom w porównaniu do poprzedniej nocy. Oczekuje się zachmurzenia całkowitego, niskiej temperatury i niewielkiej prędkości wiatru. Wilgotność i zachmurzenie pozostaną na podobnym poziomie.