Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Lubawa: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Lubawie o godzinie 21:00 spodziewane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -2°C, a wiatr będzie wiał z kierunku północnego z prędkością 2 km/h.

W dniu jutrzejszym, czyli w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzenie całkowite w miejscowości Lubawa. Temperatura będzie oscylować wokół -2 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru wyniesie od 1 do 2 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-zachodniego na północny w ciągu dnia. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda będzie podobna. Wczoraj, 1 grudnia, również występowało zachmurzenie całkowite, jednak temperatura była nieco niższa, wynosząc -3 stopnie Celsiusza. Prędkość wiatru była wyższa, oscylując w granicach 2-4 km/h. Kierunek wiatru utrzymywał się głównie na południowo-zachodnim. Warto również wspomnieć, że słońce wstanie o godzinie 7:33:30 i zajdzie o godzinie 15:26:44. Miejmy nadzieję, że ta prognoza pogody będzie przydatna dla mieszkańców Lubawy w planowaniu ich działań na jutro.

Pogoda rano w Lubawie

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Lubawie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura również -1°C. Widoczność będzie dobra, sięgająca 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. W porównaniu do porannej pogody poprzedniego dnia, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00 rano, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj było bezchmurne niebo, a dzisiaj oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru zmniejszy się z 4 km/h do 1 km/h, a kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na południowy. Temperatura wzrośnie z -4°C do -1°C, a odczuwalna temperatura poprawi się z -9°C do -1°C. Widoczność zmniejszy się z 10 km do 3 km. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie z 1005 hPa do 1008 hPa. Wniosek: W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza poranna pogoda w Lubawie będzie bardziej zachmurzona, z niższą prędkością wiatru, wyższą temperaturą i lepszą widocznością.

Pogoda po południu w Lubawie

Prognozowana pogoda na dzisiaj po południu w Lubawie jest podobna do poprzedniego dnia. Oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, z prędkością wiatru wynoszącą 1 km/h. Temperatura spadnie do 0°C, a odczuwalna temperatura wyniesie 0°C. Kierunek wiatru będzie południowo-zachodni, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Zachmurzenie wyniesie 100%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1008 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim dniem, można zauważyć, że zarówno zachmurzenie, jak i prędkość wiatru są podobne. Jednak temperatura spadła o 1 stopień, osiągając wartość -1°C. Odczuwalna temperatura również spadła do -1°C. Kierunek wiatru zmienił się na południowo-wschodni. Jakość powietrza pozostaje umiarkowana. Zachmurzenie utrzymuje się na poziomie 100%, a ciśnienie atmosferyczne pozostaje na poziomie 1008 hPa.

Pogoda wieczorem w Lubawie

Prognoza pogody na wieczór w Lubawie, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -2 °C. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a widoczność wyniesie 10 km. Nie przewiduje się opadów śniegu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnicę w zachmurzeniu. Wczoraj niewielkie zachmurzenie ustąpiło miejsca całkowitemu zachmurzeniu dzisiaj. Prędkość wiatru zmniejszyła się z 3 km/h do 1 km/h, a kierunek wiatru zmienił się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Temperatura również nieco wzrosła z -4 °C do -2 °C. Jakość powietrza pozostała umiarkowana, a widoczność utrzymuje się na poziomie 10 km. Nie odnotowano opadów śniegu. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło z 1006 hPa do 1009 hPa.

Pogoda w nocy w Lubawie

Prognoza pogody na noc w Lubawie na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -5°C. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Zachmurzenie wyniesie 100%, natomiast opady deszczu nie są przewidywane. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie z -3°C na -2°C, a odczuwalna temperatura z -7°C na -5°C. Prędkość wiatru minimalnie wzrośnie z 1 km/h na 2 km/h, a kierunek wiatru zmieni się z zachodniego na północny. Jakość powietrza pozostanie dobra. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a opady deszczu nie są przewidywane. Wniosek: W nocy w Lubawie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, podobnie jak poprzedniej nocy. Temperatura minimalnie wzrośnie, a prędkość wiatru się nieznacznie zwiększy. Ogólnie warunki atmosferyczne pozostaną stabilne.