Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Mrągowo: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Mrągowie przewiduje się małe zachmurzenie, umiarkowany wiatr o prędkości 2-4 km/h i temperaturę oscylującą wokół -5°C.

W dniu jutrzejszym, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zmienność warunków pogodowych w miejscowości Mrągowo. Oczekuje się małego zachmurzenia na niebie przez większość dnia. Temperatura będzie oscylować wokół -6 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wyniesie od 2 do 4 km/h. Kierunek wiatru będzie głównie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było zachmurzenie całkowite, podczas gdy jutro spodziewane jest małe zachmurzenie. Temperatura również ulegnie zmianie, obecnie wynosiła -4 stopnie Celsjusza, a jutro spodziewane są niższe temperatury w okolicach -6 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru również się zmniejszy, z 5 km/h na 2-4 km/h. Kierunek wiatru pozostanie podobny, czyli południowo-wschodni. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:33:33, a zachód nastąpi o godzinie 15:16:25.

Pogoda rano w Mrągowie

Prognoza pogody na dziś rano w miejscowości Mrągowo jest następująca: o godzinie 6:00 temperatura wyniesie -9°C, odczuwalna temperatura -13°C. Będzie panować umiarkowane zachmurzenie, a wilgotność powietrza wyniesie 96%. Prędkość wiatru osiągnie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, można zauważyć następujące zmiany: temperatura spadła z -5°C do -9°C, odczuwalna temperatura również spadła z -11°C do -13°C. Poziom zachmurzenia zmniejszył się z umiarkowanego do niewielkiego. Prędkość wiatru pozostała bez zmian i wynosi 2 km/h. Kierunek wiatru również jest taki sam - południowo-wschodni. Wilgotność wzrosła nieznacznie z 93% do 96%. Widoczność pozostała na tym samym poziomie - 10 km. Wniosek: Poranna pogoda w Mrągowie będzie nieco chłodniejsza niż dzień poprzedni, ale ogólnie warunki atmosferyczne nie zmienią się znacząco.

Pogoda po południu w Mrągowie

Po południu w Mrągowie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -6°C, a wilgotność powietrza osiągnie 91%. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 10 km/h. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć, że oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie zamiast umiarkowanego zachmurzenia. Prędkość wiatru pozostaje taka sama, wynosząca 3 km/h, a kierunek wiatru jest również południowo-wschodni. Temperatura spadnie z -5°C rano do -6°C po południu. Wilgotność powietrza wzrośnie z 86% rano do 91% po południu. Widoczność oraz maksymalna prędkość wiatru pozostaną bez zmian, wynosząc odpowiednio 10 km i 10 km/h. Wnioskując, pogoda po południu w Mrągowie będzie nieco chłodniejsza niż rano, ale ogólnie warunki atmosferyczne będą podobne, z niewielkim zmniejszeniem zachmurzenia.

Pogoda wieczorem w Mrągowie

Wieczorem w Mrągowie, dnia 5 grudnia 2023 roku (wtorek), prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -6°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -12°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno w popołudniowych godzinach, jak i wieczorem prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, oscylując wokół 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie nieznacznie z -3°C na -6°C. Widoczność oraz opady deszczu nie różnią się między tymi dwoma okresami. Warto zauważyć, że wilgotność powietrza wzrośnie nieco w ciągu tych kilku godzin, z 83% na 91%. Maksymalna prędkość wiatru również nieznacznie wzrośnie, osiągając 10 km/h. Ogólnie rzecz biorąc, wieczorna pogoda w Mrągowie nieznacznie się zmieni w porównaniu z popołudniem.

Pogoda w nocy w Mrągowie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Mrągowo na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje małe zachmurzenie. Temperatura wyniesie -7°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -13°C. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosić 92%. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie noce będą miały małe zachmurzenie. Jednak temperatura w dzisiejszej nocy będzie nieco niższa, wynosząc -7°C w porównaniu do -5°C poprzedniego dnia. Odczuwalna temperatura również będzie niższa, wynosząc -13°C w porównaniu do -11°C. Prędkość wiatru pozostanie taka sama i wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru również nie zmieni się i będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie na poziomie 1021 hPa, a wilgotność powietrza nieznacznie się zmniejszy do 92%. Jakość powietrza w obu nocach będzie umiarkowana.