Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Olsztynek: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 roku, w Olsztynku o godzinie 12:00 spodziewane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -4°C, prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

W dniu 6 grudnia 2023 roku (środa) w miejscowości Olsztynek prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie przez cały dzień. Prędkość wiatru wyniesie od 3 do 5 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -3 °C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Zarówno 5 grudnia (wtorek), jak i 6 grudnia (środa) przewidywane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostaną również bez większych zmian. Jednak temperatura minimalnie wzrośnie o 1 °C, z -5 °C na -4 °C. Warto również zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:37:31 i zajdzie o godzinie 15:21:26.

Pogoda rano w Olsztynku

Jutro rano, czyli w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzenie całkowite w Olsztynku. O godzinie 6:00 temperatura wyniesie -7°C, natomiast o godzinie 9:00 wzrośnie do -5°C. Prędkość wiatru będzie wynosić odpowiednio 4 km/h i 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza osiągnie 94% o godzinie 6:00 i 91% o godzinie 9:00. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 11 km/h o godzinie 6:00 i 12 km/h o godzinie 9:00. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1020 hPa, a widoczność wyniesie 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli wtorkiem, dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj o godzinie 9:00 występowało małe zachmurzenie, podczas gdy jutro o tej samej porze spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -5°C, podczas gdy jutro rano będzie nieco chłodniej, bo -7°C. Prędkość wiatru wzrośnie z 4 km/h do 5 km/h, a wilgotność powietrza spadnie z 82% do 94%. Maksymalna prędkość wiatru również wzrośnie z 10 km/h do 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne oraz widoczność pozostaną na niezmienionym poziomie, wynosząc odpowiednio 1020 hPa i 10 km. Wnioskiem jest, że jutro rano w Olsztynku oczekiwane jest zachmurzenie całkowite przy niższych temperaturach i wyższych wartościach wilgotności w porównaniu do dzisiejszego poranka. Prędkość wiatru także nieznacznie wzrośnie. Zachęcamy do przygotowania się na chłodniejszą i bardziej pochmurną aurę.

Pogoda po południu w Olsztynku

Popołudniowa pogoda w Olsztynku, która zostanie zanotowana dzisiaj, 6 grudnia 2023 roku, będzie bardzo podobna do pogody sprzed dnia. Przewiduje się zachmurzenie całkowite, przy prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h. Temperatura spadnie do -5°C, a wilgotność powietrza wyniesie około 92%. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą pogodę z popołudniem poprzedniego dnia, 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne nieznacznie się zmienią. Wczoraj było umiarkowane zachmurzenie, a dzisiaj przewiduje się zachmurzenie całkowite. Temperatura również spadnie o kilka stopni. Prędkość wiatru, kierunek wiatru, jakość powietrza i wilgotność pozostaną jednak na podobnym poziomie. W sumie, pogoda po południu w Olsztynku będzie podobna do poprzedniego dnia, co oznacza zachmurzenie całkowite, umiarkowaną prędkość wiatru, niską temperaturę i dobrą jakość powietrza.

Pogoda wieczorem w Olsztynku

Wieczorem w Olsztynku, w środę, 6 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura spadnie do -5°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego o maksymalnej prędkości 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1020 hPa, a widoczność wyniesie 10 km. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, który miał miejsce we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczoraj wieczorem dominowało małe zachmurzenie, temperatura wynosiła -6°C. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a maksymalna prędkość wiatru wyniosła 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1019 hPa, a widoczność była równie dobra i wynosiła 10 km. Widoczne są zmiany w warunkach pogodowych między dzisiejszym wieczorem a wieczorem poprzedniego dnia. Zachmurzenie całkowite zastąpiło małe zachmurzenie, temperatura minimalnie spadła, a prędkość wiatru zmniejszyła się. Ciśnienie atmosferyczne minimalnie wzrosło, a widoczność pozostała na podobnym poziomie. Mieszkańcy Olsztynka mogą spodziewać się zachmurzonego wieczoru, jednak warunki będą stabilne i bez większych zmian w porównaniu z poprzednim wieczorem.

Pogoda w nocy w Olsztynku

Nocą w Olsztynku, w dniu 7 grudnia 2023 roku, o godzinie 0:00, prognozowane jest lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3 stopnie Celsiusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -7 stopni. Prędkość wiatru osiągnie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa, a widoczność będzie wynosić 5 kilometrów. W porównaniu do poprzedniej nocy, która miała miejsce w dniu 6 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmianę warunków pogodowych. Wtedy występowało umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosiła -7 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura była jeszcze niższa, wynosząc -13 stopni. Prędkość wiatru osiągnęła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa, a widoczność była równa 10 kilometrom. W związku z tym, można zauważyć, że prognoza pogody na dzisiejszą noc w Olsztynku przewiduje lekkie opady śniegu, podczas gdy poprzedniej nocy występowało jedynie umiarkowane zachmurzenie. Temperatura pozostaje na podobnym poziomie, jednak odczuwalna temperatura jest trochę wyższa. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostają praktycznie niezmienione. Ciśnienie atmosferyczne nieznacznie wzrosło, a widoczność jest nieco niższa niż poprzedniej nocy.