Pogoda

i

Autor: pixabay.com Meteorolodzy zapowiadają na dziś wyjątkowo piękną pogodę.

Pogoda na weekend w Elblągu – sprawdź weekendową prognozę pogody w Elblągu w sobotę 2 grudnia, niedzielę 3 grudnia

2023-12-02 5:00

W weekend w Elblągu spodziewamy się umiarkowanej jakości powietrza, z temperaturami oscylującymi wokół 10°C w sobotę i 8°C w niedzielę, przy słabym wietrze.

Pogoda w Elblągu w sobotę 2 grudnia

W dniu jutrzejszym, w sobotę, dla miejscowości Elbląg prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie od -2°C do 1°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 1-2 km/h. Kierunek wiatru będzie zmienny, głównie północno-zachodni i północno-wschodni. Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:39:46, a zachód słońca o godzinie 15:23:52. Porównując prognozę pogody z poprzednim dniem, obserwujemy, że wczoraj panowało umiarkowane zachmurzenie, a temperatura wynosiła od -7°C do 0°C. Prędkość wiatru wynosiła 3-5 km/h, a kierunek wiatru był głównie południowo-zachodni. Obydwa dni charakteryzują się lekkimi opadami śniegu, jednak temperatura w jutrzejszym dniu będzie nieco wyższa niż wczoraj.

Pogoda rano w Elblągu w sobotę 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia o godzinie 6:00 rano w Elblągu spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze 0°C. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1006 hPa. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku 1 grudnia o godzinie 6:00 rano, można zauważyć, że w sobotę spodziewane są podobne warunki atmosferyczne. Jednak w piątek temperatura wynosiła -6°C, a w sobotę ma wynosić 0°C. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostają podobne, natomiast ciśnienie atmosferyczne wzrośnie z 1003 hPa do 1006 hPa. Mieszkańcy Elbląga mogą oczekiwać lekkich opadów śniegu, niskiej temperatury oraz niewielkiego wiatru w sobotę rano.

Pogoda po południu w Elblągu w sobotę 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia po południu w Elblągu spodziewane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie 1°C, jednak odczuwalna temperatura będzie taka sama. Wilgotność powietrza wyniesie 96%, a zachmurzenie będzie całkowite. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1008 hPa. Porównując z poprzednim dniem, w piątek 1 grudnia po południu panowało małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła 0°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -5°C. Wilgotność powietrza wyniosła 87%, a zachmurzenie było na poziomie 39%. Ciśnienie atmosferyczne utrzymało się na poziomie 1003 hPa. W porównaniu do poprzedniego dnia, pogoda w sobotę będzie bardziej zachmurzona, z lekkimi opadami śniegu i niższą temperaturą. Prędkość wiatru będzie niższa, a wilgotność powietrza wyższa.

Pogoda wieczorem w Elblągu w sobotę 2 grudnia

Wieczorem w Elblągu w sobotę 2 grudnia o godzinie 18:00 prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -1 °C. Wiatr będzie wiejący z północno-wschodniego kierunku. Zachmurzenie osiągnie 100%, a wilgotność powietrza wyniesie 96%. Jakość powietrza w tym czasie będzie umiarkowana. Porównując wieczorną prognozę pogody z poprzedniego dnia, w piątek 1 grudnia o godzinie 18:00, prognozowano lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a temperatura wynosiła 0 °C. Wiatr wieiał z południowo-zachodniego kierunku. Zachmurzenie osiągnęło wtedy 92%, a wilgotność powietrza wyniosła 90%. Jakość powietrza była wtedy umiarkowana.

Pogoda w nocy w Elblągu w sobotę 2 grudnia

W nocy z soboty na niedzielę w Elblągu oczekuje się lekkich opadów śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem wiatru z zachodu. Wilgotność powietrza wyniesie 98%. Zachmurzenie będzie całkowite, osiągając poziom 100%. Nie są przewidziane opady deszczu ani większe opady śniegu. Porównując nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura spadnie o 1 stopień, a prędkość wiatru wzrośnie o 1 km/h. Kierunek wiatru również się zmieni, z północno-zachodniego na zachodni. Wilgotność powietrza pozostanie na podobnym poziomie, natomiast zachmurzenie minimalnie się zmniejszy. Nie przewiduje się większych zmian w opadach śniegu.

Pogoda w Elblągu w niedzielę 3 grudnia

W dniu 3 grudnia 2023 roku (niedziela) w Elblągu przewiduje się lekkie opady śniegu. Temperatura będzie oscylować wokół -1°C, a prędkość wiatru wyniesie od 1 do 5 km/h. Wiatr będzie wiejący głównie z zachodu, z kierunkami południowo-zachodnim i północno-zachodnim. Zachód słońca nastąpi o godzinie 15:23:52, a wschód słońca o godzinie 7:39:46. Porównując tę prognozę z pogodą poprzedniego dnia, czyli 2 grudnia 2023 roku (sobota), można zauważyć, że oba dni charakteryzują się lekkimi opadami śniegu. Temperatura w dniu 2 grudnia wynosiła od -2°C do 1°C, podczas gdy w dniu 3 grudnia spodziewana jest temperatura od -2°C do 1°C. Prędkość wiatru w obu dniach była podobna, oscylująca wokół 1-2 km/h. Kierunek wiatru różni się nieznacznie, ale nadal dominują kierunki zachodnie i północno-zachodnie. Wnioskując, prognoza pogody na 3 grudnia w Elblągu wskazuje na kontynuację lekkich opadów śniegu, podobnych do poprzedniego dnia.

Pogoda rano w Elblągu w niedzielę 3 grudnia

W niedzielę 3 grudnia w Elblągu o godzinie 6:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić 0°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-zachodniego kierunku, a widoczność wyniesie 3 km. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -2°C. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia osiągnie 3 km/h. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli soboty 2 grudnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Oba dni będą charakteryzować się lekkimi opadami śniegu, niewielką prędkością wiatru (1 km/h w sobotę i 2 km/h w niedzielę) oraz temperaturą w okolicach zera stopni. Kierunek wiatru zmieni się z północno-zachodniego na południowo-zachodni. Widoczność w sobotę wynosiła 1 km, podczas gdy w niedzielę będzie wynosić 3 km. Maksymalna prędkość wiatru w sobotę wyniosła 3 km/h, a w niedzielę prognozowana jest na poziomie 6 km/h. Odczuwalna temperatura w obu dniach będzie zbliżona, wynosząc odpowiednio 0°C i -2°C.

Pogoda po południu w Elblągu w niedzielę 3 grudnia

W niedzielę 3 grudnia po południu w Elblągu oczekiwane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem wiatru zachodnim. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1014 hPa, a jakość powietrza będzie dobra. Spodziewane opady śniegu wyniosą 0.66 mm. Porównując tę prognozę z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, czyli sobotą 2 grudnia, można zauważyć, że również wtedy występowały lekkie opady śniegu. Temperatura wynosiła 1°C, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Ciśnienie atmosferyczne wyniosło 1008 hPa, a jakość powietrza była umiarkowana. Opady śniegu wyniosły 0.25 mm. W porównaniu do poprzedniego dnia, temperatura spadła o 1 stopień, prędkość wiatru zmniejszyła się o 3 km/h, a kierunek wiatru zmienił się na południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło o 6 hPa, a jakość powietrza pozostała dobra. Opady śniegu zwiększyły się minimalnie o 0.41 mm. W niedzielę 3 grudnia po południu w Elblągu można spodziewać się podobnej pogody jak poprzedniego dnia, z niewielkimi różnicami w temperaturze, prędkości wiatru i opadach śniegu.

Pogoda wieczorem w Elblągu w niedzielę 3 grudnia

Wieczorem w Elblągu w niedzielę 3 grudnia o godzinie 18:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie północno-zachodni. Widoczność będzie ograniczona do 1 km, a wilgotność powietrza wyniesie 92%. Temperatura będzie wynosić -1°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -4°C. Nie przewiduje się opadów śniegu. Porównując wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli soboty 2 grudnia, można zauważyć pewne różnice. W sobotę o tej samej porze oczekiwane było całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a jego kierunek był północno-wschodni. Widoczność była dobra i wynosiła 10 km, a wilgotność powietrza wynosiła 96%. Temperatura wynosiła -1°C, a odczuwalna temperatura była taka sama. Nie przewidywano opadów śniegu. Wniosek: wieczorem w niedzielę 3 grudnia oczekuje się lekkie opady śniegu, niższą temperaturę i niższą odczuwalną temperaturę w porównaniu do wieczoru poprzedniego dnia.

Pogoda w nocy w Elblągu w niedzielę 3 grudnia

W nocy w Elblągu w niedzielę, 3 grudnia, o godzinie 21:00 prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, pochodzącego z zachodu. Widoczność będzie wynosić 10 km, a wilgotność powietrza będzie wynosić 88%. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, w sobotę, 2 grudnia, o godzinie 21:00 prognozowane było zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -2°C, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, pochodzącego z północno-wschodu. Widoczność wynosiła 10 km, a wilgotność powietrza wynosiła 95%. Jakość powietrza była umiarkowana. W niedzielę, 3 grudnia, można spodziewać się lekkich opadów śniegu, niższej temperatury i wyższej wilgotności powietrza w porównaniu do soboty, 2 grudnia. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie.

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum