Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Pogoda na weekend w Elblągu – sprawdź weekendową prognozę pogody w Elblągu w sobotę 2 marca, niedzielę 3 marca

2024-03-02 5:00

W nadchodzący weekend w Elblągu możemy spodziewać się stabilnej pogody, z temperaturami oscylującymi w okolicach 10 stopni Celsjusza, przy umiarkowanej jakości powietrza - idealne warunki na spacery i aktywności na świeżym powietrzu.

Pogoda w Elblągu w sobotę 2 marca

W dniu jutrzejszym w Elblągu prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie od 7°C do 13°C. Prędkość wiatru będzie oscylować w granicach 4-6 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Porównując prognozę pogody na jutro z warunkami poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują podobne warunki atmosferyczne. W obu przypadkach występuje zachmurzenie, choć temperatura w dniu jutrzejszym będzie nieco niższa. Prędkość wiatru oraz kierunek pozostaną na podobnym poziomie. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 6:30, a zajdzie o 17:18. Dzień będzie więc dość krótki, a wieczorem należy się spodziewać szybkiego zmierzchu.

Pogoda rano w Elblągu w sobotę 2 marca

W sobotę 2 marca o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, a temperatura wyniesie 7°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniej strony z maksymalną prędkością 12 km/h. Widoczność będzie wynosić 10 km, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Wilgotność powietrza wyniesie 87%. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku 1 marca o godzinie 9:00, można zauważyć, że w sobotę spodziewane jest większe zachmurzenie niż w piątek. Temperatura będzie nieco wyższa, wynosząc 7°C w porównaniu do 10°C. Prędkość wiatru będzie podobna, jednak kierunek wiatru oraz jakość powietrza pozostaną takie same. Wilgotność powietrza będzie nieco niższa, wynosząc 87% w porównaniu do 79% z poprzedniego dnia.

Pogoda po południu w Elblągu w sobotę 2 marca

W sobotę 2 marca po południu w Elblągu utrzyma się zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 5-6 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura powietrza wyniesie około 13°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosiła około 12°C. Maksymalna prędkość wiatru przewidywana jest na poziomie 8-9 km/h, a widoczność będzie wynosiła około 10 km. Porównując tę prognozę z porannymi warunkami pogodowymi, można zauważyć, że temperatura pozostanie na podobnym poziomie, jednak prędkość wiatru nieco się zmniejszy. Zachmurzenie oraz kierunek wiatru pozostaną bez zmian. Widoczność oraz jakość powietrza również pozostaną na podobnym poziomie. Wilgotność powietrza spadnie nieznacznie z 87% rano do 79% po południu.

Pogoda wieczorem w Elblągu w sobotę 2 marca

W sobotę 2 marca wieczorem w Elblągu możemy spodziewać się zachmurzenia całkowitego. Temperatura wyniesie 10°C, a prędkość wiatru będzie wynosiła 4 km/h, wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Odczuwalna temperatura będzie wynosiła 9°C, a widoczność sięgać będzie 10 km. Porównując wieczorną prognozę pogody z daną popołudniową, można zauważyć, że zarówno wieczorem, jak i popołudniu będzie zachmurzenie całkowite. Temperatura pozostanie na poziomie 13°C, a prędkość wiatru będzie nieznacznie niższa wieczorem - 5 km/h w porównaniu do 6 km/h popołudniu. Kierunek wiatru oraz odczuwalna temperatura pozostaną bez zmian. Maksymalna prędkość wiatru również będzie nieco niższa wieczorem - 9 km/h w porównaniu do 8 km/h popołudniu. Widoczność pozostanie na poziomie 10 km zarówno wieczorem, jak i popołudniu.

Pogoda w nocy w Elblągu w sobotę 2 marca

W nocy z soboty na niedzielę w Elblągu prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie około 7 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosiła 4 km/h, wiejący z południowo-wschodniej. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1012 hPa. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 9 km/h, a zachmurzenie sięgać będzie 94%. Porównując tę prognozę z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno w sobotę o godzinie 3:00, jak i w niedzielę o godzinie 0:00, przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura pozostanie na poziomie 9 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosiła 5 km/h, wiejący z południowo-wschodniej. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie nieznacznie z 1011 hPa do 1012 hPa. Maksymalna prędkość wiatru zmniejszy się z 12 km/h do 11 km/h, a zachmurzenie spadnie z 97% do 85%.

Pogoda w Elblągu w niedzielę 3 marca

W dniu 3 marca 2024 roku w Elblągu prognozowane są zmienne warunki pogodowe. Rano spodziewane jest niewielkie zachmurzenie, które stopniowo ustąpi miejsca małemu zachmurzeniu w ciągu dnia. Temperatura będzie oscylować między 6 a 11 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 4-6 km/h, wiejąc z południowo-wschodniej strony. W porównaniu z poprzednim tygodniem, kiedy panowały deszczowe warunki, obecna prognoza przewiduje bardziej stabilną pogodę z mniejszymi opadami. Temperatura również będzie nieco wyższa, co sprzyja bardziej przyjemnym warunkom na zewnątrz. Długość dnia będzie wynosiła od wschodu słońca o godzinie 6:28:20 do zachodu słońca o godzinie 17:20:57.

Pogoda rano w Elblągu w niedzielę 3 marca

W niedzielę 3 marca rano w Elblągu prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie z temperaturą wynoszącą 6°C. Prędkość wiatru będzie wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 10 km/h, a zachmurzenie wyniesie 82%. Porównując prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że w porównaniu z niedzielą poprzedniego tygodnia, w najbliższą niedzielę będzie nieco cieplej (temperatura 6°C w porównaniu z 3°C). Ponadto, zachmurzenie będzie niższe (82% w porównaniu z 100%) i prędkość wiatru nieznacznie wyższa (5 km/h w porównaniu z 4 km/h).

Pogoda po południu w Elblągu w niedzielę 3 marca

W niedzielę 3 marca po południu w Elblągu prognozowane jest niewielkie zachmurzenie. Temperatura wyniesie około 11°C, a prędkość wiatru będzie wynosiła 6 km/h, wiejąc z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1010 hPa, a wilgotność powietrza wyniesie 56%. Porównując tę prognozę z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że warunki pogodowe będą bardzo podobne. Jednakże w poprzednim tygodniu było nieco chłodniej, temperatura wynosiła 10°C, a wilgotność powietrza była wyższa - 74%. Wiatr wiał z podobnego kierunku, a prędkość wiatru była nieco niższa - 4 km/h. Zachmurzenie było umiarkowane. W niedzielę 3 marca mieszkańcy Elbląga mogą spodziewać się przyjemnej pogody z niewielkim zachmurzeniem i temperaturą około 11°C.

Pogoda wieczorem w Elblągu w niedzielę 3 marca

W niedzielę 3 marca wieczorem w Elblągu spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie 8 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosiła 6 km/h z kierunkiem południowo-wschodnim. Odczuwalna temperatura będzie wynosiła 4 stopnie Celsjusza, a widoczność będzie wynosiła 10 km. w porównaniu do poprzedniego tygodnia, kiedy wieczorem w niedzielę 25 lutego występowały lekkie opady deszczu, temperatura wynosiła 8 stopni Celsjusza, prędkość wiatru wynosiła 4 km/h z kierunkiem południowo-wschodnim. Odczuwalna temperatura wynosiła 5 stopni Celsjusza, a opady deszczu wyniosły 0.22 mm, a widoczność wynosiła 10 km.

Pogoda w nocy w Elblągu w niedzielę 3 marca

W nocy z soboty na niedzielę w Elblągu przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie około 5 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru będzie wynosiła 6 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 10 km/h, a widoczność będzie wynosiła 10 km. Jakość powietrza będzie przeciętna. Porównując tę prognozę z nocą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że w porównaniu z nocą z 26 lutego na 27 lutego, w niedzielę 3 marca spodziewane jest podobne zachmurzenie całkowite, jednak temperatura będzie nieco niższa. Prędkość wiatru oraz widoczność pozostaną na podobnym poziomie, a jakość powietrza również będzie przeciętna.

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum