Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Reszel: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w Reszelu będzie umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie -7°C, a wiatr będzie wiał z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 4 km/h.

W dniu 5 grudnia 2023 roku w miejscowości Reszel prognozowane jest zachmurzenie na umiarkowanym poziomie. Temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Podsumowując, jutro w Reszlu oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że dzisiaj będzie nieco chłodniej i mniej zachmurzenie niż wczoraj. Temperatura spadnie o 2 stopnie Celsjusza, a prędkość wiatru się nie zmieni. Jednakże, oba dni charakteryzują się podobnym poziomem zachmurzenia. Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:35, natomiast zachód słońca o godzinie 15:16.

Pogoda rano w Reszlu

Jutro rano, tj. we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest bezchmurna pogoda. O godzinie 9:00 temperatura wyniesie -5°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosiła -10°C. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosić 89%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, stwierdzamy, że warunki pogodowe się nieznacznie zmienią. Wczoraj o godzinie 9:00 panowało umiarkowane zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj. Temperatura wynosiła -4°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -10°C. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa, a wilgotność powietrza wynosiła 91%. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że prognoza pogody na jutro rano w Reszlu jest bardzo podobna do dzisiejszej pogody. Obydwa dni charakteryzują się niskimi temperaturami, niewielkim zachmurzeniem, słabym wiatrem i podobnymi wartościami ciśnienia atmosferycznego oraz wilgotności powietrza.

Pogoda po południu w Reszlu

Po południu w Reszlu, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -7°C, a wilgotność powietrza sięgnie 91%. Zachmurzenie osiągnie poziom 50%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj, 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, panowało umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a jego kierunek był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -2°C, a wilgotność powietrza sięgnęła 92%. Zachmurzenie osiągnęło poziom 61%. Można zauważyć, że dzisiejsza pogoda będzie nieco chłodniejsza niż wczorajsza. Poziom zachmurzenia również się zmienił, obecnie przewiduje się większe zachmurzenie niż poprzedniego dnia. Jednak prędkość wiatru oraz jego kierunek pozostają podobne. Warto zauważyć, że prognozy pogody mogą ulec zmianie, dlatego zaleca się regularne sprawdzanie aktualnych informacji meteorologicznych.

Pogoda wieczorem w Reszlu

Wieczorem w Reszlu, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h i będzie wieczać z południowo-wschodniego kierunku. Temperatura wyniesie -7°C, jednak odczucie termiczne może być niższe i wynieść nawet -13°C. Widoczność będzie dobra, sięgająca 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 11 km/h, a spodziewane opady deszczu będą na poziomie nan mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, czyli z dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w poniedziałek, również prognozowane było umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -6°C, a odczucie termiczne -11°C. Widoczność również wynosiła 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 9 km/h, a opady deszczu były na poziomie nan mm. Wniosek: W porównaniu do poprzedniego wieczora, prognoza pogody na dzisiejszy wieczór w Reszlu jest bardzo podobna. Przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, niewielkie różnice w temperaturze i prędkości wiatru.

Pogoda w nocy w Reszlu

W nocy z dnia 6 grudnia 2023 roku, czyli w środę, w miejscowości Reszel o godzinie 0:00 spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura powietrza wyniesie około -8°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Maksymalna prędkość wiatru przewidywana na tę noc to 10 km/h. Jakość powietrza będzie utrzymywać się na umiarkowanym poziomie. Zachmurzenie wyniesie około 67%. Porównując tę prognozę z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli z 5 grudnia 2023 roku, również w środę, o godzinie 0:00, można zauważyć podobieństwo. Zarówno wczoraj, jak i dziś spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura powietrza wynosiła około -7°C, a prędkość wiatru była równa 2 km/h. Wiatr wczoraj wieiał z kierunku południowo-zachodniego. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 3 km/h. Jakość powietrza utrzymywała się na umiarkowanym poziomie, a zachmurzenie wyniosło około 54%. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że prognoza pogody na dzisiejszą noc w Reszlu jest bardzo podobna do pogody z poprzedniej nocy. Oba dni charakteryzują się umiarkowanym zachmurzeniem, podobną temperaturą powietrza oraz niewielką prędkością wiatru.