Pogoda

i

Autor: pixabay.com Meteorolodzy mają dla nas dobre wiadomości!

Ryn: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Ryn o godzinie 21:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -4°C, a wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego z prędkością 3 km/h.

Prognoza pogody dla miejscowości Ryn na dzień 2 grudnia 2023 roku wskazuje na zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie się utrzymywać na niskim poziomie, oscylując od 1 do 3 km/h. Temperatura wyniesie od -4 do -1 stopni Celsiusza. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z zachodniego na północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że obecnie oczekiwane są podobne warunki pogodowe. Jednakże, temperatura będzie nieco niższa, a prędkość wiatru nieco wyższa. W poprzednim tygodniu odnotowano lekkie opady śniegu, podczas gdy teraz spodziewane jest jedynie zachmurzenie całkowite. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:28:31 i zachodzi o godzinie 15:17:14.

Pogoda rano w Ryni

Jutro rano, czyli w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, spodziewamy się zachmurzenia całkowitego w miejscowości Ryn. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na wschodni. Temperatura będzie wynosić od -3 do -2 stopni Celsjusza, a widoczność będzie dobra, bo sięgnie 10 kilometrów. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a nie spodziewamy się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, możemy zauważyć pewne różnice. W porównaniu do poprzedniej soboty, temperatura będzie nieco niższa, wynosząc od -3 do -2 stopni Celsjusza. Zachmurzenie również się zmieni, z 96% na 100%. Prędkość wiatru pozostanie podobna, wynosząc około 1 km/h, jednak kierunek wiatru zmieni się z zachodniego na wschodni. Ogólnie rzecz biorąc, nie spodziewamy się większych zmian w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Biorąc pod uwagę powyższe informacje, jutro rano w Ryni możemy spodziewać się zachmurzenia całkowitego, niskich temperatur i lekkiego wiatru.

Pogoda po południu w Ryni

W dniu 2 grudnia 2023 roku (sobota) o godzinie 15:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego w miejscowości Ryn. Prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -4°C. Wiatr będzie wieść z kierunku wschodniego. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Poziom zachmurzenia wyniesie 100%, a wilgotność atmosferyczna sięgnie 98%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniową pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. W poprzednią sobotę, 25 listopada 2023 roku, o godzinie 15:00 występowały lekkie opady śniegu przy umiarkowanym zachmurzeniu. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -1°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Zachmurzenie wynosiło 71%, a wilgotność atmosferyczna sięgała 91%. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 997 hPa. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, dzisiejsza pogoda będzie charakteryzować się większym zachmurzeniem, niższą temperaturą i wyższą wilgotnością. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, a kierunek wiatru zmieni się na wschodni. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać chłodniejszego i bardziej pochmurnego popołudnia w Ryni.

Pogoda wieczorem w Ryni

Wieczorem w Ryni, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, w sobotę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -4°C, a wilgotność powietrza osiągnie 97%. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 2 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim tygodniem, można zauważyć pewne różnice. Tydzień temu, wieczorem 25 listopada 2023 roku, również w sobotę o godzinie 18:00, prognozowane było opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła 0°C, a wilgotność powietrza sięgała 95%. Jakość powietrza była dobra. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 7 km/h. Widoczne są różnice w dokładnej pogodzie oraz prędkości wiatru i temperaturze. Obecnie prognozowane jest zachmurzenie całkowite, podczas gdy tydzień temu spodziewano się opadów śniegu. Prędkość wiatru jest niższa obecnie, wynosząc 1 km/h w porównaniu do 4 km/h sprzed tygodnia. Temperatura spadła do -4°C, podczas gdy tydzień temu wynosiła 0°C. Warto zauważyć również, że wilgotność powietrza jest nieco wyższa obecnie, osiągając 97% w porównaniu do 95% sprzed tygodnia. Jakość powietrza jest nadal umiarkowana, podobnie jak tydzień temu. Maksymalna prędkość wiatru zmniejszyła się z 7 km/h na 2 km/h. Biorąc pod uwagę te różnice, wieczorna prognoza pogody w Ryni wydaje się być nieco chłodniejsza i bardziej zachmurzona niż tydzień temu.

Pogoda w nocy w Ryni

Prognoza pogody na noc w miejscowości Ryn na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie się utrzymywać na poziomie 3 km/h, z kierunkiem wiatru z północno-zachodu. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1011 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, możemy zauważyć pewne różnice. W poprzednim tygodniu, w nocy z 25 na 26 listopada 2023 roku, również występowały lekkie opady śniegu. Jednak temperatura była nieco wyższa i wynosiła -2°C. Prędkość wiatru wtedy wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Jakość powietrza była oceniana jako dobra. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1000 hPa. Warto zauważyć, że obecna prognoza pogody na noc w Ryni jest bardziej chłodna, ze zwiększoną prędkością wiatru i niższym ciśnieniem atmosferycznym w porównaniu do poprzedniego tygodnia.