Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Szczytno: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Szczytno o godzinie 21:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, wiejący z kierunku północno-wschodniego.

W dniu jutrzejszym, czyli w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzenie całkowite w miejscowości Szczytno. Prędkość wiatru wyniesie około 1-2 km/h, a temperatura oscylować będzie wokół -3 stopni Celsjusza. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, dzisiejsza prognoza pogody w Szczytnie jest bardzo podobna. Obie dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym, jednak prędkość wiatru jest nieco niższa w dzisiejszej prognozie (1-2 km/h w porównaniu do 2-4 km/h). Temperatura również pozostaje na podobnym poziomie (-3 stopnie Celsjusza w porównaniu do -3 do -9 stopni Celsjusza). Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:28:46, a zachód słońca o godzinie 15:21:22.

Pogoda rano w Szczytnie

Jutro rano, w miejscowości Szczytno, o godzinie 6:00 oczekuje nas zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Prognozowane zachmurzenie wynosi 100%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, możemy zauważyć pewne zmiany. Wczoraj o godzinie 9:00 mieliśmy niewielkie zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -4°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-zachodniego. Zachmurzenie wynosiło 24%, a ciśnienie atmosferyczne wyniosło 1004 hPa. Możemy zauważyć, że jutro o tej samej porze spodziewane jest większe zachmurzenie, niż dzisiaj. Prędkość wiatru będzie niższa, a temperatura nieznacznie wzrośnie. Kierunek wiatru również ulegnie zmianie.

Pogoda po południu w Szczytnie

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Szczytnie wygląda następująco. Będzie zachmurzenie całkowite, a temperatura wyniesie 0°C. Prędkość wiatru będzie wynosiła 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Jakość powietrza będzie dobra. Maksymalna prędkość wiatru nie przekroczy 1 km/h, a nie spodziewamy się opadów deszczu. Odczuwalna temperatura wyniesie 0°C. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było bezchmurne niebo, temperatura wynosiła -5°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h. Kierunek wiatru był południowo-zachodni, a jakość powietrza była umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 9 km/h, a nie było opadów deszczu. Odczuwalna temperatura wynosiła -9°C. Mimo że dzisiejsza temperatura jest nieco wyższa niż wczoraj, to jednak zachmurzenie całkowite wpływa na odczucie chłodzenia. Prędkość wiatru jest niższa, co może wpływać na komfort przebywania na zewnątrz. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiejsze popołudnie będzie podobne do poprzedniego, ale z nieco inaczej warunkami atmosferycznymi.

Pogoda wieczorem w Szczytnie

Wieczorem w Szczytnie, dnia 2 grudnia 2023 roku, w sobotę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Temperatura spadnie do -3°C. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 3 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, w piątek, można zauważyć zmiany. Wczoraj wieczorem występowało niewielkie zachmurzenie, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h. Temperatura wynosiła -5°C, a kierunek wiatru był zachodni. Jakość powietrza była umiarkowana, a widoczność wynosiła 10 km. Zachmurzenie wynosiło tylko 21%. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 9 km/h. Widoczne są różnice w pogodzie między dzisiejszym a wczorajszym wieczorem. Zachmurzenie wzrosło z niewielkiego do całkowitego, temperatura spadła o 2 stopnie, a prędkość wiatru zmniejszyła się o 1 km/h. Warto zauważyć, że jakość powietrza pozostała dobra, a widoczność nie zmieniła się.

Pogoda w nocy w Szczytnie

Prognoza pogody na noc w Szczytnie na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie do -4°C, a wilgotność powietrza wyniesie 96%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1011 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć podobieństwo w zachmurzeniu całkowitym. Jednak temperatura będzie nieco wyższa, wynosząc -4°C w porównaniu do -3°C. Prędkość wiatru również wzrośnie z 1 km/h do 3 km/h. Kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na północno-zachodni. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana, a wilgotność powietrza będzie nieco niższa, wynosząc 96% w porównaniu do 98%. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie stabilne i wyniesie 1011 hPa. Mieszkańcy Szczytna powinni być przygotowani na zachmurzoną noc z temperaturą bliską zera i umiarkowaną wilgotnością powietrza. Mimo że prognoza nie wskazuje na żadne opady, zaleca się zachowanie ostrożności i odpowiednie przygotowanie się na chłodne warunki atmosferyczne.