Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Węgorzewo: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Węgorzewo o godzinie 12:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -1°C, a wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego z prędkością 1 km/h.

Prognoza pogody dla miejscowości Węgorzewo na dzień 2 grudnia 2023 roku jest następująca. Przez cały dzień będzie zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -5 do -2 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić od 0 do 2 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Jednak temperatura będzie nieco wyższa, a prędkość wiatru nieco niższa w porównaniu do poprzedniego dnia. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:29:11 i zajdzie o godzinie 15:15.

Pogoda rano w Węgorzewie

Jutro rano, czyli w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h i będzie wiał z południowo-wschodniego kierunku. Temperatura wyniesie od -2°C do -5°C, a odczuwalna temperatura będzie taka sama. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosiło około 1008 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli piątkiem, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmiany. Wczoraj rano było bezchmurne niebo, a dzisiaj przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje podobna, wynosząc około 4 km/h, jednak kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. Temperatura również wzrośnie nieco, z -7°C na -5°C. Zachmurzenie zwiększy się z 49% do 100%. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie na podobnym poziomie, oscylując wokół 1003 hPa. Wniosek: Jutro rano w Węgorzewie spodziewamy się zachmurzenia całkowitego, lekkiego wiatru z południowo-wschodniego kierunku oraz temperatury oscylującej wokół -2°C do -5°C. Porównując z poprzednim dniem, możemy zauważyć wzrost temperatury oraz zwiększenie się zachmurzenia.

Pogoda po południu w Węgorzewie

Prognoza pogody na południe w Węgorzewie na dzisiaj, sobotę, 2 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosić będzie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -4 stopnie Celsiusza. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Nie spodziewamy się opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru również wyniesie 1 km/h. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, stwierdzamy, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Jednakże, temperatura spadnie z -2 stopni Celsiusza rano na -4 stopnie Celsiusza po południu. Prędkość wiatru pozostanie niska, wynosząc 1 km/h zarówno rano, jak i po południu. Kierunek wiatru również pozostanie bez zmian, będąc północno-wschodnim. Widoczność i opady deszczu nie ulegną zmianie. Wniosek naszej prognozy pogody na południe w Węgorzewie jest taki, że zachmurzenie będzie utrzymywać się przez cały dzień, temperatura spadnie o 2 stopnie Celsiusza, a pozostałe warunki pogodowe pozostaną niezmienione.

Pogoda wieczorem w Węgorzewie

Wieczorem w Węgorzewie, w sobotę dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -4 °C, jednak odczuwalna temperatura wyniesie -7 °C. Jakość powietrza w tym czasie będzie dobra, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, również występuje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostaną bez zmian, wynosząc odpowiednio 1 km/h i północno-wschodni. Temperatura spadnie z -1 °C do -4 °C. Widoczność będzie wynosić 10 km, a opady deszczu nie są przewidywane. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Węgorzewie nie ulegnie znaczącym zmianom w porównaniu z popołudniem tego samego dnia. Zachmurzenie będzie utrzymywać się przez cały dzień, temperatura spadnie nieznacznie, a warunki atmosferyczne pozostaną stabilne.

Pogoda w nocy w Węgorzewie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Węgorzewo na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wiatr będzie wieść z kierunku północno-zachodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność sięgnie 97%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, możemy zauważyć, że zachmurzenie pozostaje na podobnym poziomie. Temperatura utrzymuje się na poziomie -4°C, jednak prędkość wiatru wzrasta z 2 km/h do 3 km/h. Kierunek wiatru także ulega zmianie, z południowo-zachodniego na północno-zachodni. Jakość powietrza pozostaje dobra, a wilgotność wzrasta z 98% do 97%. Wniosek: Pogoda w nocy w Węgorzewie na dzień 3 grudnia 2023 roku będzie podobna do poprzedniej nocy, z niewielkimi zmianami w prędkości wiatru i kierunku wiatru.