Pogoda - upał

i

Autor: pixabay.com Prognozy zapowiadają dziś piękny i słoneczny dzień

Wielbark: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 roku, w miejscowości Wielbark o godzinie 21:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a wiatr o prędkości 4 km/h będzie wiejący z kierunku wschodniego.

Wielbark, 6 grudnia 2023 roku, środa. Dzisiejsza prognoza pogody dla Wielbarku wskazuje na małe zachmurzenie przez cały dzień. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -7°C. Wiatr będzie wieciał z kierunku wschodniego. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że dzisiaj będzie bardziej zachmurzenie całkowite niż wczoraj. Prędkość wiatru oraz temperatura pozostaną na podobnym poziomie. Warto zaznaczyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:33:53, a zaśnie o 15:19:45.

Pogoda rano w Wielbarku

Jutro rano, czyli w środę, 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest całkowita zachmurzenie w miejscowości Wielbark. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h i będzie on wiejący z wschodu. Temperatura wyniesie od -8 do -6 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosiła od -14 do -12 stopni Celsjusza. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachmurzenie wyniesie 86%, co oznacza, że będzie dość duże. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczoraj rano było tylko umiarkowane zachmurzenie, a dziś oczekuje się całkowitego zachmurzenia. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząca 4 km/h, ale zmieni się jego kierunek, który będzie południowo-wschodni. Temperatura również się zmieni - wczoraj wynosiła od -7 do -5 stopni Celsjusza, a dziś będzie od -8 do -6 stopni Celsjusza. Zachmurzenie wzrośnie z 77% do 86%. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana, a nie przewiduje się opadów deszczu. Wniosek jest taki, że jutro rano w Wielbarku będzie bardziej zachmurzone niż dzisiaj rano. Temperatura będzie podobna, ale kierunek wiatru i poziom zachmurzenia ulegną zmianie.

Pogoda po południu w Wielbarku

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Wielbarku jest następująca: zachmurzenie całkowite, temperatura wynosząca -5°C, prędkość wiatru około 4 km/h, wilgotność na poziomie 95%. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Widoczność wyniesie około 10 km. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że zarówno dzisiaj, jak i wczoraj po południu będzie zachmurzenie. Temperatura pozostanie na poziomie -5°C, a prędkość wiatru nie zmieni się i wyniesie 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z tego samego kierunku - południowo-wschodniego. Jednak wilgotność wzrośnie z 92% wczoraj do 95% dzisiaj. Widoczność pozostanie bez zmian i wyniesie 10 km. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że pogoda po południu w Wielbarku będzie bardzo podobna do tej z poprzedniego dnia. Obydwa dni będą charakteryzować się zachmurzeniem i niską temperaturą. Prędkość wiatru oraz widoczność pozostaną na podobnym poziomie. Jedyną różnicą będzie nieznaczny wzrost wilgotności.

Pogoda wieczorem w Wielbarku

Wieczorem w Wielbarku, w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa. Widoczność będzie ograniczona do 6 km. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem było małe zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a temperatura wynosiła -7°C. Wiatr wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza była umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa. Widoczność była dobra, sięgając nawet 10 km. W podsumowaniu, wieczorna pogoda w Wielbarku na dzisiejszy dzień prognozuje zachmurzenie całkowite, niewielką prędkość wiatru, temperaturę wynoszącą -4°C oraz dobrą jakość powietrza. Istnieją różnice w porównaniu do wieczornej pogody poprzedniego dnia, gdzie dominowało małe zachmurzenie, temperatura wynosiła -7°C i jakość powietrza była umiarkowana.

Pogoda w nocy w Wielbarku

Prognoza pogody na noc w miejscowości Wielbark na dzień 7 grudnia 2023 roku jest następująca. O godzinie 0:00 temperatura wyniesie -3°C, a o godzinie 3:00 spadnie do -2°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Zachmurzenie będzie całkowite, co może wpływać na ograniczenie widoczności do 10 km. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem temperatura wynosiła -7°C, a dzisiaj spodziewana jest nieco wyższa temperatura, oscylująca wokół -3°C. Prędkość wiatru pozostaje podobna, wynosząca 3 km/h, a kierunek wiatru jest nadal wschodni. Natomiast wczoraj wieczorem obserwowano małe zachmurzenie, a dzisiaj oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Widoczność również może być ograniczona, ale wczoraj wynosiła 10 km, a dzisiaj przewiduje się możliwość ograniczenia do 10 km. Wniosek jest taki, że prognoza pogody na noc w Wielbarku wydaje się być bardziej zachmurzona niż poprzedniej nocy, ale temperatury są nieco wyższe. Warto zatem przygotować się na chłodniejszą noc z większym zachmurzeniem.