Słoneczna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Słoneczna pogoda

Gniezno: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Gnieźnie zachmurzenie całkowite, temperatura wynosząca -4°C, prędkość wiatru około 4-5 km/h, kierunek wiatru południowo-wschodni.

W Gnieźnie jutro, we wtorek, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić od 4 do 5 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Temperatura pozostanie na tym samym poziomie, a zachmurzenie również będzie całkowite. Prędkość wiatru będzie nieznacznie niższa w porównaniu do poprzedniego dnia. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:41 i zachodzi o godzinie 15:38.

Pogoda rano w Gnieznie

Prognozując pogodę na jutro rano w Gnieźnie, przewiduję zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -5°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -10°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie wartość 10 km/h. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Spodziewane zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj spodziewane jest zachmurzenie całkowite, podczas gdy wczoraj było niewielkie zachmurzenie. Temperatura spadnie o 1 stopień, a odczuwalna temperatura pozostanie taka sama. Prędkość wiatru wzrośnie o 1 km/h, a maksymalna prędkość wiatru pozostanie taka sama. Jakość powietrza będzie nadal umiarkowana. Zachmurzenie zwiększy się o 79%. Mimo pewnych różnic, prognoza na jutro rano w Gnieźnie wskazuje na podobne warunki pogodowe jak dzisiaj. Należy spodziewać się zachmurzenia całkowitego i umiarkowanej jakości powietrza. Warto przygotować się na chłodniejsze temperatury i delikatny wzrost prędkości wiatru.

Pogoda po południu w Gnieznie

Po południu w dniu dzisiejszym, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite w Gnieźnie. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a temperatura powietrza spadnie do -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1015 hPa, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że obie prognozy wskazują na podobne warunki atmosferyczne. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru oraz temperatura powietrza są również podobne, wynoszące odpowiednio 5 km/h i -4°C. Jedyną różnicą jest kierunek wiatru - wczoraj wiejeł on z kierunku południowego, a dzisiaj będzie wieść z południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne oraz widoczność są stabilne i wynoszą odpowiednio 1015 hPa i 10 km. Wniosek z powyższych danych jest taki, że pogoda po południu w Gnieźnie nie uległa znaczącej zmianie w porównaniu z poprzednim dniem.

Pogoda wieczorem w Gnieznie

Wieczorem w Gnieźnie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza sięgnie 93%. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -9°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachmurzenie wyniesie 99%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, czyli z dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w poniedziałek, również prognozowane było zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Temperatura wynosiła -4°C, a wilgotność powietrza sięgała 89%. Odczuwalna temperatura wynosiła -10°C. Nie odnotowano opadów deszczu. Zachmurzenie wynosiło 89%. Podsumowując, wieczorna pogoda w Gnieźnie w dniu 5 grudnia 2023 roku będzie podobna do wieczornej pogody z poprzedniego dnia. Oba dni charakteryzować się będą zachmurzeniem całkowitym, temperaturą wynoszącą -4°C i prędkością wiatru wynoszącą 4 km/h. Jednakże wilgotność powietrza wzrośnie z 89% do 93%, a odczuwalna temperatura spadnie z -10°C do -9°C. Nie przewiduje się opadów deszczu.

Pogoda w nocy w Gnieznie

Prognoza pogody na noc w Gnieźnie na dzień 5 grudnia 2023 roku wygląda następująco. Będzie zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosiła 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1016 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosiła 92%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli z dnia 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem panowało umiarkowane zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj, jednak temperatura, prędkość wiatru, ciśnienie atmosferyczne i wilgotność powietrza były podobne. Wczoraj temperatura wynosiła -4°C, prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1019 hPa, a wilgotność powietrza wynosiła 91%.