Deszczowa pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Jarocin: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Jarocinie o godzinie 18:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C, przy prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h, z kierunkiem wiatru północno-zachodnim.

W Jarocinie w dniu 2 grudnia 2023 roku, w sobotę, prognozowana jest lekka opady śniegu. Zachmurzenie będzie całkowite przez cały dzień. Prędkość wiatru wyniesie od 2 do 5 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -1°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że oba dni będą miały lekkie opady śniegu. Jednakże, w poprzednim tygodniu prędkość wiatru była nieco wyższa, oscylując wokół 3-6 km/h, a temperatura była nieco wyższa, wynosząc od -1 do 1°C. Kierunek wiatru pozostał północno-zachodni. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:35 i zachodzi o godzinie 15:43.

Pogoda rano w Jarocinie

Prognoza pogody na sobotę, 2 grudnia 2023 roku w Jarocinie jest następująca: o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, przy temperaturze -2°C. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Jakość powietrza będzie przeciętna, natomiast nie przewiduje się opadów śniegu ani deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, temperatura spadła o 1 stopień, osiągając wartość -2°C. Zachmurzenie pozostaje na tym samym poziomie, czyli całkowitym. Prędkość wiatru jest niższa i wynosi około 2 km/h, przy kierunku północnym. Jakość powietrza pozostaje przeciętna. W przeciwieństwie do poprzedniego tygodnia, nie przewiduje się żadnych opadów śniegu ani deszczu. Wniosek: Poranna pogoda w Jarocinie w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, będzie podobna do tej sprzed tygodnia. Temperatura będzie nieznacznie niższa, a prędkość wiatru będzie niższa. Zachmurzenie pozostanie na tym samym poziomie, a jakość powietrza będzie przeciętna. Nie przewiduje się opadów śniegu ani deszczu.

Pogoda po południu w Jarocinie

W Jarocinie po południu dnia 2 grudnia 2023 roku, w sobotę, o godzinie 15:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Temperatura wyniesie -1°C, a jakość powietrza będzie dobra. Prognozowana widoczność wyniesie 1 km. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu oczekiwane było zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła w obu przypadkach -1°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h. Kierunek wiatru był również północno-zachodni. Jakość powietrza była dobra zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu. Jednakże, w poprzednim tygodniu widoczność wynosiła 10 km, podczas gdy dzisiaj spodziewana jest widoczność tylko na odległość 1 km. Mimo tych podobieństw, warto zauważyć różnicę w zachmurzeniu. Tydzień temu zachmurzenie wynosiło 89%, podczas gdy dzisiaj prognozowane jest zachmurzenie w 100%. To oznacza, że dzisiaj spodziewamy się większej ilości chmur na niebie w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Miejscowość Jarocin może oczekiwać podobnej pogody po południu jak tydzień temu, z wyjątkiem większego zachmurzenia. Warto zabrać ze sobą odpowiednie ubranie i przygotować się na niskie temperatury.

Pogoda wieczorem w Jarocinie

Wieczorem w Jarocinie dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, w sobotę, prognozowana jest lekka opadająca śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Widoczność będzie wynosić 10 km, a opady śniegu będą wynosić 0.19 mm. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa. Temperatura będzie wynosić -1°C. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć różnice. Tydzień temu, w sobotę, 25 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane było całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, kierunek wiatru był północno-zachodni. Widoczność wynosiła 10 km, a nie były przewidywane opady śniegu. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1004 hPa, a temperatura wynosiła 0°C. Podsumowując, wieczorna pogoda w Jarocinie w dniu 2 grudnia 2023 roku będzie charakteryzować się lekkimi opadami śniegu, prędkością wiatru 4 km/h i temperaturą -1°C. Porównując ją z pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć zmiany w zachmurzeniu, brak opadów śniegu i różnice w temperaturze.

Pogoda w nocy w Jarocinie

Prognoza pogody na noc w Jarocinie na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. O godzinie 3:00 temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h. Wiatr będzie wiejący z północno-zachodniego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra, a zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego tygodnia, możemy zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu spodziewaliśmy się lekkich opadów śniegu o tej samej temperaturze (-3°C). Prędkość wiatru również była podobna, wynosząc 6 km/h. Jednakże, zachmurzenie było nieco większe w dzisiejszej prognozie, wynosząc 100% w porównaniu do 33% sprzed tygodnia. Mimo tych podobieństw, warto zauważyć, że jakość powietrza w dzisiejszej prognozie jest oceniana jako dobra, podczas gdy tydzień temu była umiarkowana. Również wczorajsza prognoza przewidywała lekkie opady śniegu, podczas gdy tydzień temu było to umiarkowane zachmurzenie. Wnioskując, nocna pogoda w Jarocinie na nadchodzącą noc będzie chłodna z lekkimi opadami śniegu. Warto zabrać ze sobą odpowiednie ubranie, aby być przygotowanym na te warunki atmosferyczne.