Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Kępno: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Prognoza pogody dla Kępna na wtorek, 5 grudnia 2023 r., przewiduje zachmurzenie całkowite o umiarkowanej prędkości wiatru (3-5 km/h) z kierunkiem południowo-wschodnim oraz temperaturę wynoszącą od -6°C do -3°C.

W dniu jutrzejszym, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Kępno prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie od -6°C do -3°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. W porównaniu z poprzednim dniem, czyli 4 grudnia 2023 roku, dzisiejsza pogoda będzie podobna. Wczoraj było niewielkie zachmurzenie, a temperatura wynosiła od -8°C do -3°C. Prędkość wiatru była nieco wyższa, oscylując w granicach 3-6 km/h. Kierunek wiatru również różnił się nieznacznie, ale nadal był południowo-wschodni. Warto zauważyć, że słońce w Kępnie wzejdzie o godzinie 7:33:57 i zajdzie o godzinie 15:42:34.

Pogoda rano w Kępnie

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Kępnie rozpocznie się z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura wyniesie -6°C, a wilgotność powietrza osiągnie poziom 91%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 6 km/h. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a zachmurzenie sięgnie 83%. W porównaniu do poprzedniego dnia, poranna pogoda będzie nieco gorsza. Wczoraj, w poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, było niewielkie zachmurzenie. Temperatura wynosiła -6°C, a wilgotność powietrza sięgnęła 90%. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowy. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 7 km/h. Jakość powietrza była umiarkowana, a zachmurzenie wynosiło 19%. Możemy zauważyć, że dzisiejsza pogoda będzie bardziej zachmurzona niż wczorajsza. Temperatura będzie nieco wyższa, wynosząc -6°C w porównaniu do -8°C. Wilgotność powietrza również nieznacznie spadnie z 94% do 91%. Prędkość wiatru zwiększy się o 1 km/h, a maksymalna prędkość wiatru wzrośnie z 6 km/h do 10 km/h. Jakość powietrza pozostanie na umiarkowanym poziomie. Mieszkańcy Kępna powinni przygotować się na bardziej zachmurzony poranek, ale nieznaczne zmiany w temperaturze i wilgotności powietrza nie będą miały dużego wpływu na ogólną pogodę.

Pogoda po południu w Kępnie

Po południu w Kępnie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -4°C, a wilgotność powietrza wyniesie około 93%. Widoczność w Kępnie będzie wynosić 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h. Jakość powietrza w tym czasie będzie oceniana jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne zmiany. Rano, o godzinie 9:00, występowało zachmurzenie całkowite, podobnie jak po południu. Jednakże, w porannej prognozie pogody temperatura wynosiła -5°C, a prędkość wiatru była nieco wyższa, osiągając około 4 km/h. Wilgotność powietrza wynosiła wtedy 86%, a maksymalna prędkość wiatru wyniosła 10 km/h. Zachmurzenie rano wynosiło 98%, podczas gdy po południu spadło do 10 km/h. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że pogoda w Kępnie pozostanie podobna w ciągu dnia. Oczekuje się zachmurzenia całkowitego, niewielkiego spadku temperatury i minimalnych zmian w prędkości wiatru.

Pogoda wieczorem w Kępnie

Wtorek wieczorem, dnia 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Kępno spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie poziom 1016 hPa, a widoczność będzie wynosić 10 km. Temperatura wyniesie -5°C, jednak odczucie termiczne może być niższe, sięgając nawet -10°C. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, również oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Jednakże, prędkość wiatru zmniejszy się nieznacznie z 4 km/h na 3 km/h. Temperatura spadnie z -3°C na -4°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie 89% w porównaniu do 93% z popołudnia. Widoczność pozostanie niezmieniona, wynosząc 10 km. Maksymalna prędkość wiatru również zmniejszy się z 8 km/h na 7 km/h. Jakość powietrza będzie nadal umiarkowana. Wniosek: Wieczorna pogoda w Kępnie będzie podobna do popołudniowej, z niewielkimi różnicami w prędkości wiatru i temperaturze.

Pogoda w nocy w Kępnie

Prognoza pogody na noc, dnia 6 grudnia 2023 roku, w Kępnie jest następująca: przewiduje się umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -4°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Prędkość wiatru osiągnie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru w nocy wyniesie 4 km/h. Jakość powietrza będzie przeciętna. W porównaniu z nocą poprzedniego dnia, która miała miejsce 5 grudnia 2023 roku, prognoza na dzisiejszą noc w Kępnie jest podobna. Wczoraj wieczorem również panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -5°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -10°C. Prędkość wiatru osiągnęła 3 km/h, a maksymalna prędkość wiatru wyniosła 4 km/h. Jakość powietrza była również przeciętna. Mimo że prognoza na dzisiejszą noc nie różni się znacząco od poprzedniej nocy, warto być przygotowanym na niskie temperatury i umiarkowane zachmurzenie.