Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Kostrzyn: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Kostrzynie spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze wynoszącej od -3°C do -1°C, przy wietrze o prędkości 3 km/h z kierunkiem północno-wschodnim.

Prognoza pogody dla miejscowości Kostrzyn na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie wynosić od -3°C do -2°C. Prędkość wiatru będzie oscylować wokół 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Zachmurzenie będzie całkowite. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura w dniu 2 grudnia będzie nieco wyższa, wynosząc od -3°C do -2°C w porównaniu do temperatury od -5°C do -1°C poprzedniego dnia. Prędkość wiatru będzie podobna, oscylując wokół 3 km/h. Kierunek wiatru również będzie podobny, z północno-wschodnim wiatrem w obu dniach. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:20:15, a zachodzić będzie o godzinie 15:32:01.

Pogoda rano w Kostrzyniu

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Kostrzyniu spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -3°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -6°C. Nie są przewidziane opady śniegu ani deszczu. Zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątkiem, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano również spodziewane było zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 0 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła -5°C, a odczuwalna temperatura była taka sama. Nie występowały opady śniegu ani deszczu. Zachmurzenie wynosiło 93%. W porównaniu z poprzednim dniem, niektóre parametry pogodowe pozostają podobne. Jednakże, w sobotę o godzinie 6:00 rano spodziewane jest nieco wyższe zachmurzenie, prędkość wiatru wzrasta do 2 km/h, a temperatura minimalnie spada do -3°C. Odczucie temperatury również będzie niższe i wyniesie -6°C.

Pogoda po południu w Kostrzyniu

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Kostrzyniu jest następująca: spodziewane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -6°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Zachmurzenie będzie całkowite, osiągając 100%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, możemy zauważyć, że nie będzie większych zmian. Zarówno rano, jak i po południu zachmurzenie będzie całkowite i wyniesie 100%. Prędkość wiatru będzie również taka sama - 3 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Temperatura minimalnie wzrośnie z -3°C rano do -2°C po południu. Odczuwalna temperatura pozostanie na poziomie -5°C. Nie prognozuje się opadów deszczu ani śniegu. Dzisiejsza popołudniowa pogoda w Kostrzyniu będzie podobna do pogody dzisiejszego ranka, z niewielkimi różnicami temperaturowymi.

Pogoda wieczorem w Kostrzyniu

Wieczorem w Kostrzyniu, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00 prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, przy kierunku wiatru z północnego. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność ograniczona do 1 km ze względu na opady śniegu. Wilgotność powietrza wyniesie 96%. Porównując tę wieczorną prognozę pogody z popołudniowymi danymi, również dla dnia 2 grudnia 2023 roku, widzimy, że wystąpiły zmiany. Popołudniem prognozowane były lekkie opady śniegu, temperatura wynosiła -2 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, przy kierunku wiatru z północno-wschodniego. Zachmurzenie było całkowite. Odczuwalna temperatura wynosiła -6 stopni Celsiusza. Mimo tych różnic, oba raporty pogodowe wskazują na niskie temperatury i lekkie opady śniegu. Warto zatem przygotować się na zimną i śnieżną pogodę wieczorem w Kostrzyniu.

Pogoda w nocy w Kostrzyniu

Prognoza pogody na noc w miejscowości Kostrzyn na kolejną noc, czyli na dzień 3 grudnia 2023 roku, przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Jakość powietrza będzie dobra. Spodziewana ilość opadów śniegu wyniesie 1.41 mm, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 7 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z poprzednią nocą, można zauważyć, że obie noce będą miały podobne warunki pogodowe. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj, temperatura wynosi -2 stopnie Celsjusza, a prędkość wiatru utrzymuje się na poziomie 4 km/h. Kierunek wiatru również pozostaje północno-zachodni. Jakość powietrza jest również dobra. Różnica dotyczy jedynie rodzaju opadów - wczoraj było zachmurzenie całkowite, natomiast dzisiaj spodziewane są lekkie opady śniegu. Podsumowując, noc w Kostrzyniu będzie zimna z lekkimi opadami śniegu. Warunki pogodowe będą podobne do poprzedniej nocy, z wyjątkiem rodzaju opadów.