Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Luboń: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Luboniu o godzinie 21:00 oczekuje się całkowitego zachmurzenia, temperatury -1°C, prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h, z kierunkiem wiatru północno-zachodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Luboniu prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić od 2 do 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -5 stopni Celsjusza. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Dzisiejsza pogoda w Luboniu będzie podobna do pogody sprzed tygodnia. Poprzedniej soboty, 25 listopada 2023 roku, również przewidywano zachmurzenie, jednak były to lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru była wyższa, wynosiła od 3 do 6 km/h, a temperatura wynosiła od -1 do 2 stopni Celsjusza. Kierunek wiatru był północno-zachodni. Warto zauważyć, że wschód słońca o godzinie 7:39:15 rano, a zachód słońca o godzinie 15:43:54 wieczorem.

Pogoda rano w Luboniu

Prognoza pogody na sobotę, 2 grudnia 2023 r., o godzinie 6:00 w Luboniu przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, nadal z kierunkiem północno-zachodnim. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Procentowe zachmurzenie wyniesie 100%. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 3 km/h. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim tygodniem, tj. sobotą, 25 listopada 2023 r., o godzinie 6:00 w Luboniu, można zauważyć, że dzisiejsza prognoza przewiduje podobne warunki pogodowe. Obie prognozy sugerują zachmurzenie całkowite. Temperatura będzie nieco niższa, wynosząc -4°C w porównaniu do 0°C sprzed tygodnia. Prędkość wiatru będzie również niższa, wynosząc 2 km/h w porównaniu do 6 km/h. Kierunek wiatru pozostanie północno-zachodnim. Jakość powietrza będzie nadal umiarkowana. Zachmurzenie procentowe pozostanie na poziomie 100%. Maksymalna prędkość wiatru również pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc 3 km/h w porównaniu do 11 km/h sprzed tygodnia.

Pogoda po południu w Luboniu

Dzisiaj po południu w Luboniu oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Zachmurzenie sięgnie 100%, co oznacza, że nie będzie widoczne słońce. Odczuwalna temperatura wyniesie -4°C. Maksymalna prędkość wiatru może osiągnąć 5 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim tygodniem, można zauważyć, że oba dni mają podobne warunki atmosferyczne. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu o tej samej porze, panowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru była również podobna, wynosząca około 3 km/h. Temperatura wynosiła wtedy 1°C, podobnie jak dzisiaj. Kierunek wiatru był północno-zachodni. Jedyną różnicą między tymi dwoma dniami jest zachmurzenie, które tydzień temu wynosiło 82%, a dzisiaj sięgnie 100%. Maksymalna prędkość wiatru była również nieco wyższa w poprzednim tygodniu, wynosząc 7-9 km/h. Odczuwalna temperatura była podobna, wynosząc -4°C. W sumie można stwierdzić, że dzisiejsza popołudniowa pogoda w Luboniu będzie bardzo podobna do tej sprzed tygodnia.

Pogoda wieczorem w Luboniu

Wieczorem w Luboniu, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, którą stanowi sobota, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a jego kierunek będzie północno-zachodni. Temperatura będzie oscylować wokół -1 °C, a odczuwalna temperatura wyniesie -6 °C. Widoczność w tym czasie będzie wynosić około 10 km, natomiast nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w sobotę, 25 listopada 2023 roku o godzinie 18:00, zauważamy pewne różnice. Tydzień temu przewidywano lekkie opady śniegu, podobnie jak dzisiaj nie przewiduje się opadów deszczu. Natomiast prędkość wiatru była wtedy nieco niższa, wynosząca około 3 km/h. Temperatura oraz odczuwalna temperatura były zbliżone, oscylujące wokół -1 °C i -5 °C odpowiednio. Widoczność była również taka sama, wynosząca około 10 km. Warto zaznaczyć, że kierunek wiatru jest identyczny - północno-zachodni. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Luboniu nieznacznie się zmieniła w porównaniu do poprzedniego tygodnia, zachowując podobne warunki atmosferyczne.

Pogoda w nocy w Luboniu

Prognoza pogody na noc w Luboniu na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a temperatura spadnie do -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie około 10 km. Zachmurzenie sięgnie 100%, natomiast nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć różnice. W poprzednim tygodniu, w nocy z 25 na 26 listopada 2023 roku, przewidywane było umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła około 4 km/h, a temperatura wynosiła 0°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Jakość powietrza była dobra, a widoczność wynosiła około 10 km. Zachmurzenie sięgało 75%, a opadów deszczu nie było przewidywanych. Wniosek: w porównaniu do poprzedniego tygodnia, prognoza pogody na dzisiejszą noc w Luboniu przewiduje większe zachmurzenie oraz niższą temperaturę. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, a jakość powietrza jest również dobra. Nie przewiduje się opadów deszczu.